SFL savaitė: lyderių bandymai atitrūkti Visos

Po praėjusios savaitės SFL stadionuose poroje divizionų ryškėja lyderiai, tuo tarpu kituose dviejuose – persekiotojai pirmose vietose esančių komandų į priekį nepaleidžia.

Vienas iš šų dviejų divizionų, kur lyderiai į priekį nepaleidžiami – tai A divizionas. Čia kol kas pirmauja Nemenčinė ir Granitas B, sukaupę po 13 taškų, tačiau Nemenčinė, lyginant su varžovais, dar turi vienerias rungtynes rezerve.

Galėjo Nemenčinė atitrūkti ir dar toliau, tačiau tuo pasirūpino Salininkai, šiame ture juos nugalėję 3:2. Nugalėjo ir nepaisant to, kad trečią savo įvartį įmušė jau likę mažumoje, kai iš aikštės už dvi greitas geltonas korteles buvo išvarytas ekipos vadovas Pranas Janušauskas.

Granitas B tuo pasinaudojo ir, po pergalės 2:1 prieš Top Kickers, šoktelėjo iki pirmos lentelės vietos. Tuo tarpu panašu, kad Modulio magija pamažu senka – kurį laiką pirmi buvę grupės naujokai pradėjo barstyti taškus, o šiame ture tai padarė 3:6 neprilygę Gariūnams.

Čia laimėtojams net tris įvarčius įmušė Matas Griaznovas.

Modulį jau gaudo ir Ave.Ko, savaitgalį per paskutines dešimt minučių dramatiškai paleidę dviejų įvarčių persvarą ir 2:2 sužaidę su Euforija, ir tie patys Salininkai bei Top Kickers.

Ture buvo ir vienas mačas, kuriame žiūrovai įvarčių neišvydo – Kaišiadorys-Baltai savo stadione su Lentvariu išsiskyrė 0:0.

Visi A diviziono 7 turo rezultatai: Kaišiadorys-Baltai 0:0 Lentvaris, Euforija 2:2 Ave.Ko., Granitas B 2:1 Top Kickers, Nemenčinė 2:3 Salininkai, Gariūnai 6:3 Modulis.

Tuo tarpu B divizione buvo sužaistos penkerios iš šešerių numatytų turo rungtynių. Vieni Vartai rungtynių dieną pranešė Ukmergės ekipos dubleriams, kad į dvikovą neatkeliaus.

Nors apžvalgos rašymo metu oficialaus rezultato ir sprendimo dar nėra, realu, kad VV ekipai bus skirtas techninis pralaimėjimas 0:3 ir įspėjimas.

O žiūrint į įvykusias rungtynes, tai didelių sensacijų čia neužfiksuota. Lyderiai Tėvynės Sąjunga 8:0 pervažiavo Imperialą (kuris per paskutines trejas rungtynes, beje, praleido 22 įvarčius), įvarčių lenktynėse Ataka 6:4 išvykoje pranoko Skaidiškes, o Anykščiai – ne be pasipriešinimo palaužė Futboliuką.

Verta paminėti Navigatorių Old Boysus, kure nepralaimi jau ketverių rungtynių divizione iš eilės, o pastarajame ture numušė ir Vilties B komandą, kurią nugalėjo 3:1. Būtent šis Vilties dublerių kluptelėjimas leido kiek saugiau lentelės viršuje pasijausti TS komandai, kurią nuo antros vietos dabar skiria keturi taškai.

Visi B diviziono 7 turo rezultatai: FKS Ukmergė B : Vieni Vartai, Granitas Senjorai 3:1 Katastrofa, Skadiškės 4:6 Ataka, Imperialas 0:8 Tėvynės Sąjunga, Viltis B 1:3 Navigatoriai Old Boys, Futboliukas 1:2 Anykščiai.

C divizione šimtaprocentinį savo žygį ir toliau tęsia Medžių dubleriai, kurie iškovojo jau šeštą pergalę iš tiek pat galimų. Šiame ture jų aukomis tapo Top Kickers-Koloro ekipa, kuri buvo sutriuškinta 5:0. Tiesa, įdomu tai, kad visi penki įvarčiai krito per ganėtinai trumpą atkarpą (13 minučių, jei būti tiksliems) ir to pilnai pakako teigiamam rezultatui pasiekti.

Dabar Medžiai 2 artimiausius persekiotojus lenkia jau 4 taškais ir dar net turi vieną dvikovą rezerve. Lenkia jie Olandus, kurie praėjusiame ture susitvarkė su Reaktyvu, o dar geresnių naujienų sulaukė ir kitoje, tiesioginių konkurentų, dvikovoje.

Įvarčių lenktynėse Ketera 5:4 pranoko Viesulą, neleido jiems priartėti prie lyderių ir dar patys susilygino su jais taškais.

Beje, Keteros come-backas čia surengė puikų sugrįžimą – likus žaisti 20 minučių jie dar atsiliko 2:4, tačiau per likusį laiką sugebėjo įmušti tris, o didvyriu čia tapo Gžegož Vilkin, kuris čia ir susirinko hat-tricką.

Užuojautos dar sykį skrieja į PILK stovyklą, kurie ir septintuoju bandymu nepaėmė pirmų taškų (šįkart 0:5 pralošta Vova Juniors komandai), o lentelės vidutiniokų kaimynų akistatoje A komanda-Margiris B 4:2 palaužė Ozo tapyrus.

Visi C diviziono 7 turo rezultatai: Vova Juniors 5:0 PILK, A komanda-Margiris B 4:2 Ozo tapyrai, Ketera 5:4 Viesulas, Top Kickers-Koloro 0:5 Medžiai 2, Olandai 3:0 Reaktyvas.

Ir pabaigai – tradiciškai D diviziono situacija, kur į pirmą vietą išlipo vangokai sezoną pradėjęs, bet vėliau užsikūręs Sviedinys.

Savo rungtynėse prieš tiesioginius varžovus jie net 4:0 išvykoje nepaliko jokių variantų Tirolai B, tada sulaukė Trivarčio taškų praradimo (0:0 su Arpu) ir štai – jie jau pirmi.

Tiesa, kol kas pirmi tik dėl geresnio įvarčių santykio, mat tiek pat taškų turi ir ką tik minėtas Trivartis.

Prie pirmojo trejeto jau priartėjo ir SFL naujokai FC Malanka, kuriuos nuo trečios pozicijos jau skiria tik vienintelis taškelis, o jie, lyginant su Tirola B, dar ir turi mačą rezerve.

Pastarajame ture Malanka po atkaklios kovos palaužė Baltosios Vokės komandą. Rungtynių santrauka – žemiau, o ten galima išvysti ne vieną tikrai puikų epizodą.

Neblogą pasispardymą surengė Nemenčinės B ir FK Vilnius Spark Energy komandos – pirmavo ir vieni, ir kiti, tačiau po finalinio teisėjo švilpuko nebepirmavo niekas – mačas baigėsi lygiosiomis 4:4.

Tuo tarpu vidurinės lentelės dalies ekipų akistatoje Molėtai minimalia persvara 2:1 pranoko Vėtrą.

Visi D diviziono 7 turo rezultatai: Molėtai 2:1 Vėtra, Tirola B 0:4 Sviedinys, Arpas 0:0 Trivartis, FC Malanka 2:1 Baltoji Vokė, Nemenčinė B 4:4 FK Vilnius Spark Energy.

FK Anykščiai nuotr.