SFL savaitė: be ryškesnio lyderių trejeto – vienintelis B divizionas Visos

Iki SFL sezono pabaigos likus vos keletui savaičių, intrigos kovoje dėl aukščiausių vietų kyla visuose divizionuose, tad tradiciškai kviečiame pažvelgti į tai, kas pastarąją savaitę vyko SFL aikštynuose.

A divizione, kuris dėl mažesnio komandų skaičius šiemet yra trumpesnis, turas labiausiai išryškėjo dėl to, kad paaiškėjo dvi komandos, kurios jau tikrai užsikabins medalius. Tiesa, dar neaišku, kokios prabos.

Pergales iškovojo tiek Granitas B, tiek Ave.Ko., o tai nulėmė, kad nė viena iš šių ekipų iš pirmo trejeto neiškris. Kalvelių komandos laimėjimas 6:2 prieš Euforiją didele staigmena netapo, o štai faktas, kad Granitas B susitvarkė su Top Kickers komanda, oficialiai nulėmė TK pasitraukimą iš kovos dėl pirmų dviejų pozicijų – daugiausiai TK dar gali siekti bronzos medalių.

Iš esmės prizininkų trejetas galėjo praktiškai paaiškėti jau šiame ture, bet TK gali dėkoti Gariūnams, kurie gana netikėtai dideliu skirtumu 5:2 išvykoje nugalėjo Modulį bei taip neleido Pabradės ekipai atitrūkti nuo persekiotojų. Tiesa, Modulio situacija vis dar išlieka nebloga, mat jie vienerias rungtynes, lyginant su oponentais, dar turi rezerve.

Kitose rungtynėse staigmenų nebuvo taip pat – Lentvaris nugalėjo Kaišiadoris-Baltus, o Salininkai susitvarkė su Nemenčine.

Taip pat aiški pirmoji komanda, kuri nebepakils iš paskutinio trejeto ir realu, kad grįš į B divizioną – tai yra Euforija, kuri taškais dar gali susilyginti su pora laiptelių aukščiau esančiais Gariūnais, tačiau jų nebeaplenks dėl neigiamo tarpusavio rungtynių balanso.

Visi A diviziono 16 turo rezultatai: Lentvaris 3:0 Kaišiadorys-Baltai, Modulis 2:5 Gariūnai, Top Kickers 1:3 Granitas B, Salininkai 3:1 Nemenčinė, Ave.Ko. 6:2 Euforija.

B divizione lyderiai šiame ture juokauti nebuvo linkę ir su sąlyginiais dvikovos autsaideriais susitvarkė neturėdami didelių problemų, nemėtė taškų ir dar vienu turu mus priartino prie įspūdingos kulminacijos.

Trečioje vietoje esanti Ataka Skaidiškes nugalėjo 5:2 ir šis trijų įvarčių pranašumas buvo mažiausias, kuriuo laimėjo bet kuri pirmojo ketverto komanda.

Labiausiai smaginosi pirmoje ir antroje vietose esantys atitinkamai Tėvynės Sąjunga bei Anykščiai. TS sėkmingai reabilitavosi po prieš savaitę pamestų taškų ir 7:1 sudorojo Imperialą, o anykštėnai nepaliko variantų Futboliukui, suvažinėję jį 6:0.

Beje, tai buvo paskutinės šio sezono rungtynės Anykščiuose, mat sezoną komanda užbaigs keturiais mūšiais varžovų stadionuose.

Ne ką daugiau vargo ir Ukmergė B, kuri išvykoje 6:1 nugalėjo Vienus Vartus. Tokius pat rezultatu pergalę paėmė ir Granito Senjorai, 6:1 sutvarkę Katastrofą, tačiau net penkis įvarčius Naujosios Vilnios komanda sumušė per paskutines 20 minučių.

Centrinė turo kova vyko pirmadienį Senvagėje, kur susitiko dvi komandos, šiuo metu nesančios trejete, tačiau dar turinčios ambicijų ten būti. Pralaimėjimas bet kuriai iš jų iš esmės reiškė pasitraukimą iš tos medalių kovos. Panašu, kad iš jos traukiasi Viltis B, dramatiškai pralaimėjusi Navigatoriams Old Boys ir dabar nuo trečios vietos jau turinti 7 taškų deficitą. Ir čia menkai gelbėja tas faktas, kad Vilties dubleriai dar turi ir rungtynes rezerve...

Visi B diviziono 18 turo rezultatai: Anykščiai 6:0 Futboliukas, Vieni Vartai 1:6 Ukmergė B, Katastrofa 1:6 Granito Senjorai, Ataka 5:2 Skaidiškės, Tėvynės Sąjunga 7:1 Imperialas, Navigatoriai Old Boys 3:2 Viltis B.

C divizione po savo kluptelėjimo viltis kovoti dėl aukso saugoti norėję Medžiai 2 turėjo ne tik skinti pergales, bet ir sulaukti Keteros paklupimo.

To paklupimo žalieji sulaukė šiame ture – patys nugalėjo Top Kickers dublerius, o kitose rungtynėse sulaukė nulinių lygiųjų, kuriomis Ketera sužaidė su Viesulu.

Beje, savo feisbuko įraše apie rungtynes Viesulas teisingai pastebėjo, kad taip buvo nutraukta dvylikos iš eilės Keteros pergalių serija, tuo pačiu patiems viesuliečiams savo nepralaimėtų mačų seriją pratęsiant iki septynerių.

Dabar situacija vėl tokia, kad Ketera prieš Medžius 2 turi 6 taškų persvarą, tačiau žalieji vis dar turi du mačus rezerve.

Įdomu tai, kad artimiausiame ture Viesulas žais su tais pačiais Medžiais B, tai galbūt savo pėdsaką titulo lenktynėse paliks ir dar sykį?

Taip pat aišku, kad pirma vieta nebepasiekiama Olandams – nors jie savo mače nugalėjo Reaktyvą, tačiau, likus žaisti tris mačus, nuo pirmos vietos juos jau skiria 10 taškų.

Nulinėmis ir nieko netenkinančiomis lygiosiomis sužaidė dabar jau tik labai ir LABAI teorinius šansus dar pakovoti dėl bronzos išsaugojo Ozo tapyrai su A komanda, o PILK pradėjo turbūt paskutinį savo šturmą bandant pakilti iš apatinio trejeto, 5:2 pranokę Vovą Juniors.

Visi C diviziono 18 turo rezultatai: Medžiai 2 3:1 Top Kickers-Koloro, Ozo tapyrai 0:0 A komanda, Viesulas 0:0 Ketera, Reaktyvas 2:4 Olandai, PILK 5:2 Vova Juniors.

D divizione turbūt didžiausias įvykis buvo Vėtros pergalė prieš Molėtus, kuri pastaruosius iš esmės išstūmė iš kovos dėl apdovanojimų.

Taip, žaisti lieka dar 4 mačai, nuo prizininkų Molėtus skiria 6 taškai, tačiau matant tai, kaip pirmas trejetas nenusiteikęs mėtyti taškų, pakilimas į pirmą trejetą, realu, gali ir neįvykti.

O viskas tos dienos rungtynėse molėtiškiams prasidėjo neprastai – gana anksti jie pirmi įmušė ir įpusėjus mačui pirmavo 1:0, tačiau iškart po pertraukos šeimininkai palygino, o vėliau du vienas po kito sekę Deivido Abucevičiaus įvarčiai dovanojo Rūdiškių komandai visus tris taškus.

Tokios dovanėlės tik ir telaukė visos trys pirmaujančios komandos – Trivartis 1:0 nugalėjo Arpą, Malanka 3:2 pranoko Baltąją Vokę, o lyderiai Sviedinys smaginosi, gerinosi asmenines įvarčių įskaitas ir 10:2 suniokojo Tirolą B.

Paminėti galimą ir pirmą naujokų FK Vilnius Spark Energy pergalę nuo birželio mėnesio pabaigos – komanda 5:2 nugalėjo Nemenčinę B ir priartėjo prie jos kovoje dėl 7-10 vietų.

Visi D diviziono 18 turo rezultatai: Vėtra 3:1 Molėtai, Trivartis 1:0 Arpas, Baltoji Vokė 2:3 Malanka, Sviedinys 10:2 Tirola B, FK Vilnius Spark Energy 5:2 Nemenčinė B.

FK Anykščiai nuotr.;