Lyga 8x8: žingsnis iki titulo favoritams ir antrame kėlinyje nutrauktos rungtynės Visos

8x8 čempionatas pamažu artėja prie pabaigos, tačiau intrigos su kiekvienu turu tik daugėja. Per žingsnį nuo laimėtojų vardų atsidūrė visą sezoną gana ramiai pirmavę MV Team futbolininkai, kuriems iš esmės pakanka iškovoti vieną pergalę tam, kad būtų oficialiai atsakyta į visus klausimus.

Pastarasis turas vyko penktadienį ir, kaip pripažino komandų atstovai, tai nėra pats geriausias laikas rungtynėms. Rungtynių laikas buvo tiek netinkamas vienai komandai, kad ši, antrojo kėlinio metu skaudžiai atsilikinėdama, tiesiog paprašė susitikimą nutraukti anksčiau laiko.

Beje, dabar jau galite matyti lentelę tokią, kokia ji ir yra realiai – nuo BSK Pilaitės, Sviedinio ir SK New World sąskaitų buvo nuimta po tris taškus, kurie buvo iškovoti prieš anksti iš pirmenybių pasitraukusius Pagirius.

REZULTATAI

Futbolo Broliai 3:0 Euforija (be žaidimo), SK New World 5:2 Dvarčionys, Sviedinys 1:6 MV Team;

Medikas 0:5 Spartakas, Stickers 5:7 Partizanas-GV, VSG United 7:2 Imperialas, Pietų IV 1:9 BSK Pilaitė;

Verta paminėti, kad vienas susitikimas neįvyko – šiame turnyre iš esmės dėl nieko nekovojantys Euforijos futbolininkai taip ir nesužaidė su Futbolo Broliais. To priežastis paprasta – tuo pačiu metu Euforijos komanda rungtyniavo SFL B2 diviziono rungtynes.

Didžiojo futbolo sezone Euforija kaunasi dėl išlikimo lygoje, tad natūralu, kad prioritetas buvo ten. Pasirinkimas pasiteisino – Euforija anas rungtynes laimėjo, tad dėl čia įskaitytos nesėkmės per daug, matyt, galvos nesuka.

Tikėtina, kad greitai dėl nieko galvos sukti nebereikės ir MV Team – šie penktadienį iškovojo dar vieną pergalę ir visiškai priartėjo prie oficialaus čempionų vardų užsitikrinimo.

Šį kartą MV Team 6:1 sudorojo Sviedinį ir tai padarė net ir neturėdami nė vieno keitimo. Pirmą kėlinį Sviedinys dar laikėsi ir jį pralaimėjo 0:2, tačiau po pertraukos futbolas tapo atviresnis ir tuo pasinaudoję favoritai primušė dar.

Jau artimiausiame ture MV Team gali užsitikrinti čempionų titulus – jiems pakanka centrinėje dvikovoje nugalėti tiesioginius konkurentus Futbolo Brolius ir su 34 taškais jie taptų nepavejami.

Na, teoriškai dar pavejami Spartakui, tačiau dėl tarpusavio rungtynėse pasiektos pergalės pranašumas vis tiek atitektų MV Team. Na bet ir šiaip, ar kažkas realiai tikite, kad, šiandien įveikus Futbolo Brolius, MV Team galėtų sustabdyti Medikas ar Pietų IV? Su visa derama pagarba šioms komandoms.

Tuo tarpu minėtas Spartakas kol kas savo darbą daro ir lieka kovoje dėl medalių – turo susitikime komanda nesunkiai sudorojo Mediką ir vėl grįžo į pirmąjį trejetą, pasinaudodami tuo, kad Vieni Vartai turą praleido ir savo taškų kraičio nepapildė.

Nors situacija sunki, teorinius šansus pakovoti išsaugo ir Pilaitės kolektyvas, šį kartą be didesnių bėdų 9:1 sudorojęs Pietų IV.

Būtent čia ir buvo tas mačas, kuris baigėsi anksčiau laiko – kaip pasakojo BSK Pilaitės futbolininkas Mantas Urbonas, patys Pietų IV atstovai paprašė nutraukti mačą anksčiau laiko, o teisėjas, gavęs varžovų sutikimą, tokį sprendimą ir priėmė.

„Toks neįdomus mačas, kad, varžovams paprašius, rungtynės pasibaigė antro kėlinio vidury.

Varžovai neturėjo nė vieno keitimo, o sugaudyti mūsų jaunuolius jų veteranams malonumo buvo nedaug.

Tenka konstatuoti, kad vėlus penktadienio vakaras nėra pats tinkamiausias laikas futbolui. Pozityvas yra trys taškai, tai bandysime išlaikyti intrigą iki pat pabaigos“, – teigė M. Urbonas.

Išlaikyti tą intrigą lengva nebus – Pilaitės komanda turi ne tik iškovoti abi likusias pergales, tačiau ir tikėtis, kad kažkokiu būdu klupinės ir aukščiau esančios komandos.

Įdomias įvarčių lenktynes žemiau lentelėje surengė Stickers ir Partizanas-GV. Po pirmo kėlinio Stickers pirmavo, atrodė, užtikrintai 4:1, tačiau po pertraukos jaunieji vilkai spurtavo ir sugebėjo perlaužti rungtynes bei jas laimėti 7:5.

Kaip pasakojo Stickers vadovas Ruslanas Daškevičius, abi komandos taip pat pajautė penktadieninio futbolo specifiką ir didelėmis pajėgomis disponuoti negalėjo, tačiau prie to geriau prisitaikė jų tos dienos varžovai.

„Turėjome vieną keitimą, o GV žaidė be jų, jeigu gerai pamenu. Tokios gan įdomios ir permainingos rungtynės gavosi, buvo nemažai keistų įvarčių. Po pirmo kėlinio pirmavome 4:1, bet antram kėliny išėjo taip, kad atsirado labai dideli tarpai tarp mūsų saugų bei gynybos ir tuo puikiai pasinaudojo GV puolėjai, kurie tądien žaidė tikrai gerai.

Tai po mūsų klaidų ir puikių jų žaidėjų individualių veiksmų antrą kėlinį pralaimėjome rezultatu 1:6. Kaip sakė GV vadovas Darius – gera zarūba gavosi“, – su kolegos citata susitikimą reziumavo R. Daškevičius.

Kitose rungtynėse rezultatyvius pasirodymus surengė SK New World ir VSG United ekipos.

Pirmieji 5:2 nugalėjo Dvarčionis, kiti – 7:2 susitvarkė su Imperialu. Tačiau nei vieniems, nei kitiems iš tų pergalių džiaugsmo daug nebus, mat kovos dėl reikšmingai aukštesnių pozicijų joms baigėsi jau prieš kurį laiką.

ANONSAS

Artimiausias varžybų turas vyks jau šį antradienį (09.29) LFF stadione. Kaip jau minėta, centrinė turo dvikova vyks 20 valandą – tarpusavyje susikaus pirmas dvi vietas šiuo metu užimantys MV Team ir Futbolo Broliai.