Lyga 8x8: Nepraradę taškų - tik Dvarčionys Visos

Sužaidus dar vieną Lygos 8x8 turą, liko viena komanda, nepraradusi taškų ir viena – taškų neiškovojusi.

Su ta neiškovojusia viskas aišku – Malanka yra pačiame turnyro lentelės dugne ir užima paskutinę, 12-ą jos vietą.

O nepraradusi taškų ekipa – visai ne lyderiai Flamingai, o antrą vietą užimantys Dvarčionys.

Flamingai. kurie yra sužaidę vienomis rungtynėmis daugiau, nei absoliuti dauguma viršutinės turnyro lentelės pusės komandų, tuos du taškus prarado paskutinėmis pastaro turo sekundėmis, praleidę išlyginamąjį įvartį nuo čempiono vardą ginančio Spartako. Iki šio susitikimo ir Flamingai ir Spartakas, kaip ir Dvarčionys, per Lygą 8x8 ėjo vien pergalėmis.

Flamingai pirmavo ir šiame lyderių susitikime, nors panašu, kad žaidimo persvarą turėjo čempionų ekipa.

Žodžiu, dabar violetiniai antrą vietą lenkia vienu tašku. Ir su ta antra – Dvarčionimis jiems teks susitikti jau kitą turą. Dvarčionys gi aprašomąją turnyro dieną 3:1 nugalėjo S.T. Legendas, komandą iš apatinės turnyro lentelės pusės. Šiaip Dvarčionys visas keturias savo pergales kol kas ir pasiekė, žaisdami toli gražu ne prieš lyderius. O ir pastaruoju metu kažkaip nustojo varžovus triuškinti, skirtingai nei pirmuosius du pirmenybių turus. Bet dvarčioniškių pasitikėjimas savimi tebeišlieka aukštas. „Kiti eilėje – Flamingai“, - rašo Dvarčionių paskyra socialiniame tinkle Facebook.

Po Dvarčionimis turnyro lentelėje išsirikiavo trys komandos, turinčios po tris pergales ir po vieną pralaimėjimą: dvi stipriausios pernykščių pirmenybių ekipos ir Miami Beach.

Vat Miami Beach man prie lyderių niekaip nelimpa. Nors ir vėl rožiniai vyrukai įrodė savo pranašumą. Šįsyk užtikrintai 4:1 įveikė Internacionalą ir atrodo, vis gerina savo žaidimą. Matysim ateityje: ar jie dar jį pagerins ir kovos, kaip lygūs su kitomis pirmaujančiomis komandomis ir apžvalgininkas įpras į juos žiūrėti, kaip į lyderius, ar su laiku nuo pirmaujančio ketverto atsiliks.

VSG United nuo lyderių atsilikti nežada. Ir tą patvirtino savo pergale 4:0 Pressą.

Pirmą tašką iškovojo Partizano Geležinio Vilko komanda. Sužaidusi permainingai vykusias rungtynes su Bellatores lygiosiomis 2:2.

Malanka savo šanso iškovoti taškų neišnaudojo. Žaliai Balti baltarusius įveikė užtikrintai 3:0 ir pakilo į turnyro lentelės vidurį.

Romaldas Velkis iš VSG United pasižymėjo per rungtynes su Pressu ir įmušęs viso per turnyrą 8 kartus tapo vienvaldžiu snaiperių sąrašo lyderiu. Prieš šį turą pirma vieta su juo dalijęsis Evaldas Pliavga šį turą savo sąskaitos nepadidino.

Rezultatai

Flamingai – Spartakas 1:1, Bellatores – Partizanas Geležinis Vilkas 2:2, Malanka – Žaliai Balti 0:3, Dvarčionys – S. T. Legendos 3:1, VSG United – Pressas 4:0, Internacionalas – Miami Beach 1:4.

Citatos

Dmitrijus Raksa (Spartakas): „Manau, savo vartininkui varžovai  turėtų pastatyti porą dėžių alaus. O mes turėjom pradžioje sumušti savo įvarčius. Nesumušėm. O po to vienas smūgis į mūsų vartus ir 0:1... Tada spaudėm, spaudėm ir tik per paskutinę ataką sugebėjom įmušti. Paskutinę sekundę. Be jokių galimybių įmušti dar vieną, nes iš karto po įvarčio nuskambėjo švilpukas. O progų tikrai turėjom. Neįmušėm ir į tuščius vartus. Nors teisybės dėlei reikia pasakyti, kad jie irgi į tuščius neįmušė.  Buvo atviras žaidimas, turėjom įmušt, bet galėjom ir prasileist. Aišku, jei pradžioje būtume įmušę, žaisti būtų buvę žymiai paprasčiau. O kai jau prasileidom, jų vartininkas pagavo kažkokią bangą, niekaip nėjo jo įveikt. Progų buvo, įvarčių – ne.

Varžovų komanda – visai padori. Tikrai stipresnė nei ta, kuri buvo prieš dvejus metus. Pasistiprino jie žaidėjais iš trečiosios lygos.

Rungtynės buvo korektiškos, bet atkaklios ir geros.“

Darius Indriūnas (Partizanas Geležinis Vilkas): „Mes atėjome pavėlavę, tai iškart ir praleidome. Po to apšilome ir dėjome du. Antrame gavime kortą, jie pasinaudojo kiekybiniu pranašumu. Manau, kad jeigu būtume pasistengę laiku ateiti į rungtynes, būtume laimėje...“

Anonsas

Svarbiausias kito turo mačas bus, suprantama, pretendentų į aukščiausius apdovanojimus, dabartinių Lygos 8x8 lyderių Flamingų ir Dvarčionių dvikova. Įtariu, kad Flamingai visai nenusiteikę būti „kitais eilėje“ ir pabandys sustabdyti vien pergalėmis žygiuojančius Dvarčionis. O pastariesiems ateinančios rungtynės bus pirmas rimtas išbandymas. Žodžiu, mačas turėtų būti tikrai intriguojantis.

Antradienį, gegužės 30-ą susitiks:

19.40 Flamingai – Dvarčionys, Internacionalas – Bellatores ir Partizanas Geležinis Vilkas – VSG United;

20.50 Pressas – Malanka, Spartakas – Žaliai Balti ir S. T. Legendos – Miami Beach.