Įmonių Lyga: Lengviausiai laimėjo lyderiai Visos

Visos komandos, jau prieš trečiadienį Įmonių Lygos turą lenkusios varžoves, septintajame ture jas nugalėjo. Galima sakyti – nieko netikėto ar labai intriguojančio neįvyko. Bet tai čia jeigu nekreiptume dėmesio į pačius susitikimus ir jų rezultatus.

O juose didelio favoritų pranašumo nesimato. Aišku, išskyrus Girteką Logistics. Bet aiškiai stipriausia šio momento Įmonių lygos komanda ir žaidė su viena autsaiderių – Payswix. Ir jos pergalė 7:1, nors ir aiškiai parodanti, kas yra kas turnyre, bet tikrai ne kažkokia žlugdanti varžovus. Yra Girteka prieš ką laimėjusi daugiau. Ir Payswix yra prieš ką pralaimėję didesniu skirtumu.

Dar viena, be labai didelio vargo priešininkus nugalėjusi ekipa – LT Advokatūra. Jos pergalės 8:4 prieš Guidehouse neužtikrinta irgi nepavadinsi.

Kęstutis Platūkis prie šio advokatų laimėjimo prisidėjo daugiausiai. Įmušė 5 įvarčius. Varžovų ekipos atakų lyderis Domantas Šabrinskas atsakė trimis.

K. Platūkis viso yra pasižymėjęs 14 kartų. Bet pirmą vietą snaiperių rikiuotėje po šio turo pavyko išlaikyti Rokui Slivinskui iš Danske Bank, vienu įvarčių advokatų puolėją lenkiančiam.

Rokas per šį turą įmušė dukart. Mače, kur jo komandai prisiėjo paplušėti, kad įveiktų Tesonet pasipriešinimą.

Na šiemet Danske Bank tai jokia naujiena. Retai kada Įmonių Lygos vicečempionai laimi be vargo ir su pasimėgavimu. Kur kas dažniau tenka varžovų iššūkius gesinti ir tritaškius turnyro lentelei rinkti savo didesniu patyrimu ir mokėjimu laimėti atkaklius susitikimus. Tas Danske, beje, sekasi visai gerai. Išskyrus jau minėtą lyderę Girteką, iki šiol bankininkai visus varžovus nugalėjo.

Trečiadienio rungtynių pirmasis kėlinys pasibaigė lygiosiomis 2:2. O štai antram ir prireikė to Danske Bank mokėjimo laimėti atkaklią kovą. Jo pradžioje Danske įmušė trečią įvartį, o po to, pasinaudoję Tesonet susikoncentravimu į ataką, – ir ketvirtą.

Tesonet tai buvo trečia nesėkmė paeiliui. Startavo ši komanda trijų pergalių serija, dabar, panašu, įklimpo į kitokią seriją. Galbūt tą galima aiškint tuo, kad tris pirmuosius mačus Tesonet žaidė su lygos apatinės pusės ekipomis, o kitas tris tvarkaraštis lėmė pretendentus į prizus? O gal komanda po startinio užsidegimo kiek išsisėmė?

Tokį klausimą pateikėme Tesonet ekipos vadovui Rokui Kantaravičiui. Jo atsakymas – skirsnyje „Citatos“.

Dar mažesniu skirtumu pergalę iškovojo Swedbank. Tiesa ši komanda visąlaik pirmavo prieš Teltoniką ir leido varžovams sušvelninti rezultatą tik susitikimo pabaigoje. Oranžinių laimei, išlyginti Teltonika nepajėgė ir trys taškai, nors ir nelengvai, pateko į šio Swedbank sąskaitą.

Rezultatai

Danske Bank – Tesonet 4:2, Guidehouse – LT Advokatūra 4:8, Teltonika – Swedbank 3:4, Girteka Logistics – Payswix 7:1.

Citatos

Rokas Kantaravičius (Tesonet): „Pirmas kėlinys baigėsi 2:2, kova buvo atkakli. Tada antram kėliny gavom labai greitą įvartį, kuris gal šiek tiek išbalansavo komandą. Prie 2:3 kova vis dar buvo labai atkakli, daug baudų, daug fizinio žaidimo, o mes tikrai bandėme atakuoti. Tada, po priešininkų kontratakos, praleidome paskutinį - ketvirtą įvartį ir motyvacija bei tikėjimas galbūt šiek tiek ir prisilpo. Manau, rungtynės buvo tikrai įdomios ir tiek mes, tiek jie po jų vieni kitiems padėkojom už kovą.

Į šias rungtynes susirinkome beveik pilnai antros sudėties. Todėl prieš pradėdami žaisti nežinojome, kaip čia bus. Bet po pirmo kėlinio tikrai pamatėm, kad galim žaisti ir pridedant daugiau fiziškumo bei palaikant tempą, galim "pagauti" varžovus. Tikrai tikėjomės išsinešti bent lygiąsias. Galvojom, kad Danske komanda bus dar solidesnė, jei nuoširdžiai.

Manau, kad vienintelės rungtynės prieš Girteką buvo tokios, kurias nulėmė varžovų lygis. Pralaimėjimai prieš Teltoniką ir Danske jau labiau gula ant mūsų pečių - galėjome geriau susirinkti, geriau sužaisti, o kartais gal šiek tiek ir sėkmės pritrūkdavo. Tikrai tikimės atsitiesti po šių 3 pralaimėjimų dvikovai prieš labai solidų varžovą - LT Advokatūrą. Esame tikri, kad galim varžytis su visais.“

Tomas Delnickas (Swedbank): „Kiek sakė komanda, tai pirmavom visą laiką ir žaidėm geriau, bet kaip visada sugebam prisižaisti gynyboje. Kad butu įdomiau... Turėdami vienu žaidėju daugiau vėl prasileidom pabaigoj ir vos ištraukėm pergalę.

Šiaip tai buvo labai svarbi pergalė galvojant apie trečią vietą. Nes panašu kad dėl jos bus kova tarp Teltonikos, advokatų, Swedbank ir Tesoneto.“

Anonsas

Jei kas manęs paprašytų išrinkt svarbiausią kito turo mačą, nurodyčiau Tesonet ir LT Advokatūros susitikimą. Abi komandos pretenduoja į prizus, skirtumas tarp jų – vienas taškas ir abiem ekipoms rungtynės turėtų būti labai svarbios. Vien jau psichologiškai abiem labai nepamaišytų pergalė. Nes kitų dviejų pretendentų į bronzą nei viena iš šių dviejų komandų neįveikė. LT Advokatūra per susitikimus su Teltonika ir Swedbank iškovojo vieną tašką, Tesonet – nulį.

Birželio 27 d., trečiadienį 20.10 val. Fanų stadione susitiks: TG LAB – Danske Bank, Tesonet – LT Advokatūra, Payswix – Teltonika ir Guidehouse – Girteka Logistics.