C divizionas: apsukų nemažinantis Modulis ir pirmieji Reaktyvo taškai Visos

Praėjusi savaitė C divizione pateikė dar ne vieną sutriuškinimą, o rimčiausias paraiškas pateikė Modulio ir Gariūnų futbolininkai, varžovus sutriuškinę atitinkamai 7 ir 9 įvarčių skirtumu. Verta išskirti ir Presso sugrįžimą – žurnalistai mače su Vova Juniors po pirmojo kėlinio atsiliko dviem įvarčiais, tačiau antrajame atsakė trimis tiksliais smūgiais ir išplėšė kovingą pergalę. Reikia paminėti ir tai, kad dviejų rungtynių rezultatai buvo pakeisti jau vėliau.

REZULTATAI

Ave.Ko 2 4:4 Olandai, Nemenčinė 2:2 Gariūnai, Medžiai 2 3:0 Molėtai (tech.), Vėtra 0:4 Vieni Vartai, Reaktyvas 1:0 Visinčia, Modulis 7:0 PILK, Top Kickers-Koloro 2:5 Viesulas 2, Arpas 3:0 Pagiriai 2 (tech.), Imperialas 1:4 Nemenčinė, Pressas 3:2 Vova Juniors, Gariūnai 10:1 Lentvaris B;

Neklystantis Modulis ir pirmus taškus praradę Gariūnai. Praėjusią savaitę jau šeštąją pergalę iš tiek pat galimų iškovojo Pabradės Modulio futbolininkai, namuose netikėtai lengvai net 7:0 sutriuškinę pirmoje lentelės pusėje žygiuojančius PILK futbolininkus.

Šeimininkai iniciatyvą perėmė nuo pat mačo starto ir gana anksti pradėjo štampuoti įvarčius ir iš viso jų primušė septyni. Po du kartus pasižymėjo Grigorij Kisel, Ferdinard Fon ir Saulius Kaušinis, o visus tikslius smūgius galite pamatyti žemiau pateiktoje santraukoje.

PILK vadovui Vygantui Šepečiui beliko apgailestauti dėl tokio rezultato.

„Sunku komentuoti tokias rungtynes, nes pats rezultatas labai skaudus.. Aišku, komanda sužaidė gerokai žemiau savo galimybių. Vienas iš svarbiausių momentų buvo tas, kad dalis žaidėjų nespėjo fiziškai atsigauti po Čempionų lygos finalo. Taip pat rungtynėse negalėjo dalyvauti keli labai svarbūs žaidėjai. Iš principo kertinės problemos ir buvo - gynyba. Vienas kitas sėkmingesnis epizodas rungtynes galėjo pakreipti visai kita linkme. taip pat labai aiškiai įsitikinome, kiek stiprus žaidėjas Ferdinand Fon. galima sakyti kad jis daugiau ar mažiau prisidėjo prie kiekvieno įvarčio nes nuo pat pirmos minutės pajautėm, kad lengvai jo nesustabdysime.. Iš principo manau. kad tai ne to lygmens žaidėjas, vienintelis kuris jį galėjo stabdyti galėjo būti mūsiškis Paulius, deja jis traumuotas ir tas labai pasijautė.

Greitas įvartis taip pat įnešė savo korekcijų, kas skatino mus eiti pirmyn. Deja, varžovas žaidė labai mobiliai ir puikiai naudojosi erdvėmis. Aišku įsivėlėme į bereikalingas emocijas dėl teisėjavimo, tas irgi trukdė susikaupti. Esant rezultatui 0-1, Irmantas turėjo idealų šansą lyginti rezultatą ..sakykime buvo net apeliacijos į 11m. (deja, to epizodo įraše nėra). Šis epizodas irgi galėjo duoti kitą impulsą. Aikštės kokybė, vėlgi, neleido mums sėkmingiau palaikyti kamuolio. Taktinės trenerio klaidos, matomai reikėjo tankinti gynybą po pirmo įvarčio, o ne pulti lyginti.. Progų vis tiek atsiranda kiekvienose rungtynėse, kad ir kaip blogai žaistum. Daug smulkių detalių lėmė tokį skaudų pralaimėjimą. Manau, kad visi kažkiek pasimokėme ir dar kartą nelipsime ant to pačio grėblio.

Galbūt vienintelis dalykas, kad nebuvo super didelio nusivylimo, nes pralošėme stipresnei komandai ir pralošėme nuo pat 5 iki 90 min. Žiūrime toliau į priekį, 2-3 ateinančios rungtynės parodys, dėl kurios vietos visgi realu mums kovoti“, - teigė V. Šepetis.

Modulis puikiai pasinaudojo tiesioginių varžovų kluptelėjimu. Gariūnai prieš Nemenčinę turėjo net dviejų įvarčių pranašumą, tačiau antrame kėlinyje Nemenčinės puolėjas Robertas Bovševičius pelnė du įvarčius ir išplėšė savo komandai tašką – 2:2.

Tiesa, Gariūnai su kaupu atsigriebė šios savaitės pradžioje, kai savo namų stadione net 10:1 sudorojo Lentvario B jaunimą. Tai jau antroji identiška Gariūnų pergalė prieš šią komandą, mat prieš tai tokiu pat rezultatu buvo laimėta ir taurės varžybose.

Penkis įvarčius nugalėtojams pelnė Ramūnas Radavičius.

Lentvario B atstovas Nerijus Varnas tiesiog pripažino, jog varžovai buvo keliomis galvomis pranašesni, tačiau paleido akmenėlių ir į rungtynių arbitro daržą.

„Dar viena skaudi komandai nesėkmė bet tik pasakysiu kad Gariūnai visa galva aukštesni pagal komandų meistriškumą ir jie turėtų neužsibūti šiame divizione. Tik kad gavosi toks netendencingas teisėjavimas, mat gariūniečiai kokius 5 įvarčius įmušė iš akivaizdžių nuošalių o teisėjui tiesiog aptemdavo akys, o prašviesėdavo tik kai Lentvario dubleriai pereidavo į priešininkų pusę ir tendencingai švilpdavo vienos komandos naudai, ar čia dėl futbolo autoritetų lošiančių už Gariūnus, ar dėl kitų priežasčių.

Aišku, rezultatas galėjo būti ir kitoks, kažkas panašaus į ledo ritulio, jei mes išnaudotumėme savo progas tik meistriškumo klasė kamuolio valdyme akivaizdžiai skiriasi tarp komandų ir tai atsispindi rezultate.

Motyvacija gal kiek ir pakris, bet reikia suvokti, su kokio kalibro komanda žaidi, svarbu taškus rinkti namuose su panašaus lygio komandomis, tada ir motyvacija atsistatys, ir požiūris, ir atsidavimas rungtynėms“, - pozityviai į ateitį žiūrėjo N. Varnas.

Techninės pergalės. Net du susitikimai šią savaitę baigėsi techniniais rezultatais dėl neleistinų žaidėjų dalyvavimo rungtynėse.

Pirmosios tokios rungtynės vyko tarp Medžių 2 ir Molėtų, o tikrasis jų rezultatas buvo 0:0.

Tiesa, žaliųjų atstovas Tauras Navašinskas dar rezultatui nepakitus minėjo, jog varžovų komandoje buvo neregistruoti žaidėjai.

„Molėtai turbūt vienintėlė komanda, kuri leidžia į aikštę žaidėjus iš aukštesnių lygų, kurie nėra registruoti SFL‘e. Tai jie darė praeitą sezoną, niekas nepasikeitė ir šiemet. Vertinam tai kaip nepagarbą savo varžovams ir visai lyga“, - teigė T. Navašinskas.

Į tai atsižvelgė ir SFL bei skyrė Medžių dubleriams pergalę 3:0.

Tokia pati situacija susiklostė ir Arpo – Pagirių 2 rungtynėse. Svečiai mačą laimėjo 6:3, tačiau vėliau buvo priimtas sprendimas pergalę skirti Arpui – ilgamečiams SFL nariams įrašyta pergalė 3:0.

O žemiau – Arpo kapitono Tado Šlimo mintys apie pačias rungtynes.

Birželio 2-osios vakarą Arpas priimė Pagirius 2. Prieš varžybas matėme, kad Pagiriai 2 po penkių turų buvo surinkę vos 3 taškus, todėl galbūt kiek nuvertinome varžovą.

Ir mus Pagiriai 2 nubaudė gana greitai, pirmojo kėlinio pradžioje sumušę 2 įvarčius. Tačiau mes tiesėmės, kūrėme progas - ir 1:2. Tiesą sakant, pirmame kėlinyje turėjome tikrai daugiau progų nei priešininkai, tačiau jų neišnaudojome, o Pagiriai 2 mušė praktiškai po kiekvienos progos. Tikrai kokybiškas Pagirių 2 puolimas. Greitai rezultatas tapo 1:3, tačiau tada mūsų puolėjas Miroslav Lapusko iššoko vienas prieš vartininką, vartininką apėjo, liko tušti vartai, Pagirių vartininkas griebia mūsų puolėją už rankos ir gauna raudoną kortelę. Taigi visas likęs mačas - mūsų 11, o pagiriškių - 10. Miroslav pats imasi mušti baudos smūgį - ir 2:3. Taip ir baigiasi pirmasis kėlinys.

Pertraukos metu jautėme, kad tikrai galime kabintis į rungtynes - progų sukūrėme tikrai ne mažiau nei varžovai, trūko tik realizacijos - be to, mūsų aikštėje liko 11, o pagiriškių - 10. Tačiau antrojo kėlinio pradžioje Pagiriai vėl puikiai realizuoja progą - 2:4. Tiesa, mes kabinamės jau trečią kartą - po 11 m baudinio M. Lapusko rezultatą švelnina - 3:4 - ir mes vėl jaučiame, kad galime sužaisti gerai.

Deja, Pagiriai rungtynėms einant į pabaigą kūrė vis daugiau progų, ir tas progas realizavo puikiai - galutinis rezultatas: 3:6 Pagirių 2 naudai. Iš mūsų pusės gaila, nes Pagirių gynyba tikrai nebuvo puiki ir galėjome įmušti dar kelis įvarčius. Kita vertus, žaidėme be pagrindinio vartininko.

Iš šviesiosios pusės, tikrai gerai debiutavo vienas mūsų naujokas, į rungtynes mūsų susirinko užtektinai (apie 16), o jauniausieji „akademijos" žaidėjai gavo nemažai žaidimo laiko. Tai toks iš dalies šviesus vakaras. Kitos rungtynės - su Vova Juniors, prieš kuriuos prieš sezoną žaidėme draugiškas ir laimėjome 5:6, todėl neabejoju, kad priešininkai bus labai motyvuoti ir stengsis“.

Puikus Presso sugrįžimas. Vieną įspūdingesnių kėlinių sužaidė Presso komanda, sulaukusi rimto Vova Juniors pasipriešinimo. Po pirmojo kėlinio žurnalistai atsiliko dviem įvarčiais, tačiau antrame šovė net tris ir laimėjo 3:2.

Apie mačą pasakoja ekipos atstovas spaudai ir pergalingo įvarčio autorius Evaldas Gelumbauskas.

„Po dvi savaites trukusios pertraukos nuo futbolo (su išimtimis žurnalistų turnyrui Jerevane ir Čempionų lygos finalu) Pressas grįžo į SFL C diviziono arimus. LFF stadione laukė susitikimas su net ir iš matymo nepažįstama Vova Juniors komanda, bet dar daugiau klausimų kėlė pačių Presso narių sportinė forma ir atsinešimas. Iki starto likus kelioms minutėms Presso gretose apšilimą imitavo gal kokie 6-7  žaidėjai. Tuo metu varžovai jau buvo užbaigę ir dinaminį, ir statinį, ir trapecijos formos kvadratą, ir gal net laisvą plotą. O ir varžovų buvo bent tris kartus daugiau, nei presininkų.

Visgi, panikos niekas nekėlė, nes likusi Presso startinės sudėties dalis į stadioną įlingavo ant arbitro švilpuko ir faktiškai taip iš karto žengė aikštėn. Galiausiai paaiškėjo, kad susirinkta visai padoriai, ne tik su startiniais, bet ir su visais 5 ant atsarginių suolo. Rungtynes Pressas, kaip jau tampa įprasta, pradėjo prieš vėją ir prieš saulę. Ir jei iš pradžių atrodė, kad gal čia nieko tokio, tai ilgai netrukus nuomonė kardinaliai pasikeitė. Bet koks aukštas kamuolys nuo varžovų vartų tapdavo didžiausiu Presso gynybos išbandymu, nes saulės spinduliuose jo elementariai nesimatė. Prašokimai ir nepataikymai bei klaidos perduodant kamuolį kėlė įtampą Presso aikštės pusėje, juo labiau, kad ir šeimininkų vartininkas ne kartą akcentavo, jog toliau vartininko aikštelės išbėgti nežada. Ne į naudą buvo ir priešinis vėjas, nes savo ruožtu rengti atakas aukštais perdavimais buvo gan keblu, o varžovų išspyrimai skriedavo nepadoriai toli į Presso aikštės pusę. O kol Pressas kankinosi, jų varžovai žaidė futbolą. Ir gan greitai iš to žaidimo išspaudė įvartį. Elegantišką kelių perdavimų kombinaciją aikštės viduryje surengę Vova jaunieji žaidėjai galiausiai ties 16 metrų riba atrado Presso gynėjų pamirštą puolėją, o pastarasis be jokių skrupulų pasiuntė kamuolį į vartus.

Po įvarčio žaidimas kažkiek apsilygino, Presso gynyboje įgriuvų sumažėjo, bet buvo keli pavojingi baudos smūgiai, buvo vienas svečių pataikymas į skersinį, buvo ir keli Presso vartininko sėkmingi epizodai gaudant akloje zonoje skriejusį kamuolį. Savo ruožtu, progų turėjo ir Pressas. Atakos smaigalyje siautęs Gediminas Dulskas po vieno prasiveržimo atliko puikų perdavimą į baudos aikštelę, bet jaunesnis iš Presso Celencevičių iš kelių metrų nepataikė į vartus. Netrukus jau pats Dulskas iškvietė varžovų vartininką į dvikovą 1 ant 1, bet ir čia sėkmė lydėjo varžovus. O baigiantis kėliniui Pressas dar kartą pateko į saulės spastus. Elementarus bandymas pažaisti futbolą aikštės viduryje virto idealiu perdavimu varžovų puolėjui. Pastarasis be jokių skrupulų nubėgo prie Presso vartų ir pasiuntė šeimininkus į pertrauką su dviejų įvarčių deficitu.

Petraukos metu Presso žaidėjai ne tik mokėsi iš naujo matyti pasaulį, bet ir sutarė, kad rungtynės dar nebaigtos ir dabar saulė ir vėjas bus jų pusėje. Toks požiūris turėjo teigiamą efektą. Antrame kėlinyje praregėjęs Pressas nuo pirmų minučių įsikūrė varžovų aikštės pusėje, smūgiavo, kėlė kampinius, skersavo ir visaip kitaip grasė varžovų vartams. Nuotaiką pakėlė ir greit pasiektas įvartis. Vyresnis iš Celencevičių nuo kampinio gairelės įsuko kamuolį į vartus, tad svečių vartininkui beliko jį tik įnešti į tinklą. Pressas nemažino apsukų ir įpusėjus kėliniui rezultatą išlygino. Šį kartą nepriekaištingu parašiutu iš dešinio krašto kamuolį Vova Juniors vartininkui už apykaklės pasiuntė Martynas Juocevičius.

Išsilyginus rezultatui – išsilygino ir žaidimas. Antroje kėlinio dalyje Vova Juniors įjungė aukštesnę pavarą puolime, bet į jų išpuolius savais atsakinėjo ir Pressas. Kažkas galiausiai turėjo įmušti. Ir kažkas galiausiai įmušė. 83 min. M.Juocevičius preciziškai tiksliu perdavimu iš dešinio krašto pasiuntė linkėjimus visai Vova Juniors gynybai ir atrado prie tolimo virpsto vienumoje dūmojusį Evaldą Gelumbauską. Pastarasis turėjo laiko ne tik sustabdyti kamuolį, bet ir pamojuoti gerbėjams, pasidaryti selfiuką, sudėlioti šio monumentalaus įvykio aprašymo gaires. Smūgis, įvartis, miela, malonu.

Visgi varžovai nepasidavė ir palaikė įtampą iki paskutinio švilpuko. Presso vartininkui Tautvydui Vencevičiui kelis kartus teko demonstruoti ne tik savo vokalinius sugebėjimus, bet ir aukštą meistriškumą. Reikalą kažkiek apsunkino ir visai nereikalinga raudona kortelė, kurią už grubų žaidimą pelnytai prieš save išvydo spalvingiausiu mačo žaidėju tapęs M.Juocevičius. Mažumoje likęs Pressas paskutines kelias minutes arė gynyboje, vietomis braškėjo, vietomis traškėjo, bet atsilaikė – ir galiausiai pasidžiaugė valinga pergale“.

Tuo tarpu vovinių vadovas Ignas Rudzevičius teigė, jog du įmušti įvarčiai jo komandą kiek atpalaidavo, o tai į naudą neišėjo.

„Labai gaila, kad nepavyko tinkamai komandos paruošti antrajam kėliniui. Žaidėjai per anksti patikėjo pergale ir skaudžiai nudegė, bet tebūnie tai pamoka ateičiai. Pressas antrajame kėlinyje tikrai suaktyvėjo ir nugalėjo pelnytai.

Juniors komanda banguoja, vienas rungtynes sužaidžia puikiai, o kitose jau matosi, kad trūksta ugnelės, bet tai normalu, žinant, kad komandoje yra begalė jaunų žaidėjų“, - pasakojo I. Rudzevičius.

Eilinė Vienų Vartų pergalė ir iš duobės išlipęs Viesulas 2. Praėjusį turą į rungtynes su Moduliu nesusirinkusi Vėtra šį kartą susirinko, tačiau kažko pastatyti prieš galingą Vienų Vartų puolimą nesugebėjo – Trakuose vykusiame mače svečiai diktavo savo sąlygas nuo pirmos iki paskutinės minutės, o jų pergalė 4:0 yra gal net kiek per maža, vertinant mačo eigą.

Tačiau ir pats komandos vadovas Darius Borisas sako, jog tokių įvarčių fejerverkų, kurie buvo anksčiau, kiekviename ture tikėtis nereiktų.

„Na, tai futbolas ir kiekvieną dieną mušti po 15 neišeina, turbūt. Tai manau, kad rezultatas bent jau adekvatus. O šiaip tai neįmušėm labai daug dėl stadiono. Paskutinėje fazėje vis kažko trūkdavo užbaigimui. Tai, kažkaip atšoka kamuolys, tai dar kažkas. Iššvaistėm kokį tūkstantį progų“, - aiškino D. Borisas.

Po šio laimėjimo VV įsitvirtino ketvirtoje vietoje, o juos gaudyti bandys Viesulas 2, nutraukęs dviejų pralaimėjimų seriją ir išvykoje 5:2 patiesęs Top Kickers-Koloro ekipą.

Apie pergalę pasakoja komandos žaidėjas Tomas Žigaras.

„Pirmas įvartis ne mūsų naudai, suklystame gynyboje ir varžovai pirmauja 1:0. Tačiau susigriebiame ir Artūras, gavęs kamuolį, tolimu šūviu nuginkluoja Top Kickerių vartininką. Pagavę adrenalino pliūpsnį pelnome ir antrą įvartį. Taip pirmas kėlinys ir pasibaigia 2:1 Viesulo 2 pirmavimu.

Antrame kėlinyje už pasikarščiavimus aikštelėje Viktoras (a.k.a Jėzus) gauna geltoną kortelę. 5 min ir geltoną kortelę i kolekciją pasiima Riko, nors buvo ant suolo. Nežiūrint į tai mes vis dar su užsidegimu, kas parodo, kad mes įmušame dar vieną įvartį į varžovų vartus. Suklydus gynybai, prasileidžiame ir mes 1 įvartį. Bet, to nesureikšminam ir atsilyginame dar dviem papildomais įvarčiais. Teisėjo švilpukas ir rungtynės vainikuojamos Viesulo2 pergale 2:5“.

Tuo tarpu TK antrosios komandos treneris Andžej Ladinskij pasveikino varžovus su pergale ir pripažino, jog pralaimėjimą lėmė neišnaudotos progos.

„Išties esame šiek tiek sunerimę. Antras pralaimėjimas iš eilės, bet bandysim atsitiest pries Vėtrą. Vis tik ir jų nenuvertinu, nes su Vėtra didelių problemų dar prieš porą metų turėjo ir pagrindinė komanda. O rungtynes su Viesulu 2 apibūdinsiu senu geru futbolo dėsniu - nemuši tu, muša tau. Dėl tam tikrų priežaščių teko žaisti be vartininko, ir tas stipriai jautėsi. Bet galėjom pirmauti 2 ar 3 per pirmas 20 kėlinio minučių. Savo progą išnaudojom tik vieną, o Viesulas net tris. Antram kėlinyje bandėm dar daryti comebacką, bet pritrūko jėgų ir sėkmės. Sveikinimai varžovams, kurie šįkart buvo už mus stipresni. Tikiuosi, kad tik šįkart“.

Pirmasis Reaktyvo laimėjimas. Atskiro paminėjimo vertas Reaktyvo pasirodymas – sezono starte blankiai atrodę SFL senbuviai sužaidė solidžias rungtynes ir minimaliu skirtumu 1:0 patiesė gerą formą iki tol demonstravusią Visinčią.

Tiesa, Reaktyvo vadovas Justinas Baužys oponentų nenuvertino ir teigė, kad jie taip pat žaidė neblogai, tačiau daug progų nebuvo.

„Pergalė tikrai iškovota ir dar labiau malonu, kad prieš aukštesnį reitingą turinti varžovą. Komandos emocijos pakilo į neregėtas aukštumas ir tai įkvėps kitiems pasirodymams.

Varžovas buvo stipresnis, atliko daugiau perdavimų, kontroliavo kamuolį, sukūrė daugiau logiškų atakų, stabiliai gynėsi ir atrodė, kad labiausiai tikėtinas rezultatas yra lygiosios. Manau pagrindinė sėkmės priežastis yra individualių „kliurkų" nebuvimas, ankstesnėse rungtynėse po jų sekdavo įvarčiai į mūsų vartus. Mobiliai judėjome gynyboje ir išjungėme visiškai jų aikštės vidurį, kraštuose turėjome problemų, bet pagirtina kova neleido jiems laisvai kvėpuoti. Šturmo rungtynių pabaigoje nebuvo, nors ir praleidome jas savo aikštės pusėje, laiku susirinkome korteles ir pelnytai nugalėjome.

Rungtynėse gerų progų pasižymėti nebuvo daug, varžovai turėjo keletą momentų po skersų ir kampinių. Mes dar keletą kartų pavojingai kontratakavome ir aš vėjais paleidau išėjimą 1vs1 prieš vartininką. Įvartį pelnėme po savo aikštės pusėje perimto kamuolio ir atakos 3vs3, mūsų žaidėjas gavo gerą perdavimą į tarpą tarp gynėjų ir pabėgo, spaudžiamas varžovų iš baudos aikštelės smūgiavo nevykusiai pažeme, tačiau aukštas vartininkas nesuskubo susigrupuoti ir praktiškai gavo įvartį per pažastį. Valio“.

Tuo tarpu Visinčios atstovas Valerij Barbarovič minėjo, kad pasigedo geresnio kai kurių žaidėjų individualaus žaidimo.

„Mačas panašus į realias futbolo rungtynės, kova, traumos, kažkur gražu, efektinga, kažkur nelabai, 0:1 prasileidžiam gan kuriozišką įvartį, kai nesusikalba du mūsų gynėjai ir varžovų puolėjas, gan lengvai prasibėgęs, muša įvartį.

Labiausiai pritrūko kai kurių žaidėjų individualaus meistriškumo išnaudojimo, nepilnai atsidavė, arba tiesiog buvo juoda diena. Galėjome mušti 1-2 įvarčius 100%... Nepavyko, turim ką turim“, - aiškino V. Barbarovič.

Įvarčių fejerverkas Kalveliuose ir paskutinėmis minutėmis iššovusi Nemenčinė. Rungtynės Kalveliuose tarp Ave.Ko 2 ir Olandų susirinkusiems žiūrovams tikrai turėjo patikti – komandos viena po kitos siuntė kamuolį į vartus, tačiau paskutinis teisėjo švilpukas galų gale užfiksavo lygiąsias 4:4.

Šeimininkų gretose dubliu pasižymėjo Aleksandr Borovko, Olandų komandoje tokiu pat pasiekimu pasižymėjo Normantas Bartninkas.

Apžvalgoje jau minėta Nemenčinė per savaitę sužaidė du mačus ir abu jie susiklostė neblogai. Pirma buvo atimti du taškai iš Gariūnų, o paskui 4:1 susitvarkyta su Imperialu.

Tiesa, verta paminėti, jog iki 80-os minutės rezultatas buvo lygus, tačiau tada Dilgynėje svečiais buvę Nemenčinės futbolininkai pratrūko ir pasiuntė tris įvarčius be atsako.

Pamažu didindama apsukas Nemenčinė kyla lentelėje ir jau užima šeštąją vietą.

ANONSAS

Per artimiausią savaitę (trečiadienis – penktadienis) C divizione bus sužaistos dešimt rungtynių.

06.07 19:30 Kalveliai: Ave.Ko 2 – Modulis;

06.07 20:00 Senvagė: Vova Juniors – Arpas;

06.07 20:10 Fanų: Vieni Vartai – Reaktyvas;

06.09 16:00 Trakai: Vėtra – Top Kickers-Koloro;

06.09 18:00 Molėtai: Molėtai – Imperialas;

06.09 18:00 Šalčininkėliai: Visinčia – PILK;

06.09 18:15 Senvagė: Viesulas 2 – Pressas;

06.11 19:00 Dilgynė: Pagiriai 2 – Medžiai 2;