FK Tėvynės Sąjunga
Treneris: | Artūras Šilinskas |
Komandos atstovas: | Alvydas Eidukaitis |
Antras komandos atstovas: | Jan Šot |
Turnyrinė lentelė
Komanda | R | P / L / Pr | Įm | Pr | +/- | Tšk | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anykščiai | 0 | 0 / 0 / 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Ave.Ko. | 0 | 0 / 0 / 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Camorra | 0 | 0 / 0 / 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Geležinis Vilkas | 0 | 0 / 0 / 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Ketera | 0 | 0 / 0 / 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Lentvario Senjorai | 0 | 0 / 0 / 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Modulis-Nemenčinė | 0 | 0 / 0 / 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Salininkai | 0 | 0 / 0 / 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | TEC | 0 | 0 / 0 / 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Tėvynės Sąjunga | 0 | 0 / 0 / 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Komandos istorija
Sezonas | Turnyras | |
---|---|---|
2024 m. | SFL A Divizionas (FK Tėvynės Sąjunga) |   |
2023/24 | 7x7 Lyga B grupė (FK Tėvynės Sąjunga) |   |
2023 m. | SFL A Divizionas (FK Tėvynės Sąjunga) |   |
2022 m. | SFL B Divizionas (Tėvynės Sąjunga) |   |
2022/23 | 7x7 Lyga C grupė (FK TS – Elektronikos Taškas) |   |
2021/22 | 7x7 Lyga D grupė (Tėvynės Sąjunga) |   |
2021 m. | SFL B Divizionas (Tėvynės Sąjunga) |   |
2020 m. | 7x7 Lyga D grupė (Tėvynės Sąjunga) |   |
2020 m. | SFL B Divizionas (Tėvynės Sąjunga) |   |
2020 m. | SFL B1 Divizionas (Tėvynės Sąjunga) |   |
2019 m. | SFL B Divizionas (Tėvynės Sąjunga) |   |
2019 m. | 7x7 Lyga C grupė (Tėvynės Sąjunga) |   |
2018 m. | 7x7 Lyga C grupė (Tėvynės Sąjunga) |   |
2018 m. | SFL B Divizionas (Tėvynės Sąjunga) |   |
2017 m. | 7x7 Lyga C grupė (Tėvynės Sąjunga) |   |
2017 m. | SFL B Divizionas (Tėvynės Sąjunga) |   |
2016 m. | 7x7 Lyga C grupė (Tėvynės Sąjunga) |   |
2016 m. | SFL B Divizionas (Tėvynės Sąjunga) |   |
2015 m. | SFL B Divizionas (Tėvynės Sąjunga) |   |
2015 m. | 7x7 Lyga C grupė (Tėvynės Sąjunga) |   |
2014 m. | 7x7 Lyga C grupė |   |
2014 m. | SFL A2 Divizionas (Tėvynės Sąjunga) |   |
2013 m. | 7x7 Lyga C grupė |   |
2013 m. | SFL B2 divizionas |   |
2012 m. | SFL B2 divizionas |   |