VRFS kviečia futbolo mėgėjus ypatingai paminėti UEFA Čempionų lygos finalą Visos

Gegužės 29 dieną Stambule įvyks lemiamos UEFA Čempionų lygos sezono rungtynės. Asociacija Vilniaus regiono futbolo sąjunga (VRFS) tikisi, kad tuo metu Lietuvoje jau bus leidžiama nevaržomai sportuoti atvirose erdvėse, todėl kviečiame jus prisijungti prie Europos klubų fanų futbolo turnyro. Jei dėl karantino apribojimų vis dar nebus leidžiama sportuoti, turnyras bus pavėlintas ir vyks Europos futbolo čempionato metu.
 
Turnyru siekiama suburti įvairių Europos klubų gerbėjus ir suteikti progą susigrumti su „kitomis Europos komandomis“ vilkint savo mylimos ekipos marškinėlius. Tai unikali proga ne tik pademonstruoti savo simpatijas mėgstamam klubui, bet ir kautis bei lieti prakaitą aikštėje už savo klubo spalvas. Galbūt Jums pavyks įveikti savo klubo didžiausių varžovų gerbėjus ir tokiu būdu įrodyti savo pranašumą prieš kitų klubų fanus čia, Lietuvoje. 
 
Manome, kad gyvi klubo fanų susibūrimai stiprina Jūsų bendruomenes, o rungtyniavimas vienoje komandoje yra puiki proga susitikti akis į akį ir geriau pažinti savo grupės narius. Viliamės, kad turnyras sulauks pakankamo susidomėjimo ir sėkmės atveju peraugs į reguliarią „Fanų futbolo lygą“.
 
Norinčius dalyvauti turnyre maloniai prašome kreiptis el. paštu (laurynas.arzuolaitis@gmail.com).
 
Informacija apie turnyrą:
 
Numatoma preliminari turnyro data: Paskutinis gegužės mėnesio savaitgalis (dėl karantino galimas nukėlimas į birželio savaitgalį)
Numatoma turnyro trukmė: 2-3 dienos (penktadienis, šeštadienis, sekmadienis) priklausomai nuo komandų skaičiaus.
Numatomas turnyro formatas: 7x7, du kėliniai po 15 min., ne daugiau kaip 3 rungtynės į dieną.
Numatomas turnyro startinis mokestis: priklausomai nuo komandų skaičiaus, bet ne daugiau nei 300 eurų.
Numatomi reikalavimai komandoms: komandos turi vilkėti „savo klubų“ aprangas. 
Taip pat tikimės Europos futbolo klubų fanų Facebook puslapių administratorių geranoriškumo ir džentelmeniškumo į komandas dirbtinai nekviečiant pajėgių, tačiau su klubo sirgalių bendruomene nesusijusių žaidėjų.