Klubų registracijos naujienos Visos

Artėja prie pabaigos klubų registracija.

Skelbiame užregistruotus klubus (jie surašyti pagal praėjusio sezono rezultatus).

III Lyga: Medžiai, Versmė, Navigatoriai, Granitas, AFK, Spartakas, Trakai, Aktas, A komanda, Ozas, Baltai, Nemenčinė

Gautas FK Ave.Ko. pranešimas, kad jie pasilieka SFL A divizione. Sezoną A divizione jie pradės su - 4 taškais. Tokiu atveju III lygoje liks FK Ozas. Dar nėra FK A komanda informacijos ar jie dalyvaus III lygoje, gautas prašymas porai dienų atidėti registraciją. Jeigu jie pasitraukia iš III lygos, tai joje pasilieka Kaišiadorių Baltai.

SFL A div: Ave.Ko., Vova,.Lentvaris, Top Kickers, Širvintos VGTU, TEC, Futbolo broliai, Salininkai, Mostiškės, Viesulas,

FK Pagiriai pranešė, kad jie nedalyvaus SFL lygoje ir komanda žais tik naujame Lyga 8x8 projekte. Taip pat FK Viltis paprašė atidėti porai dienų jų registraciją, nes nėra tikri dėl komandos komplektacijos. FC Vova ir FK Lentvaris tvirtai pasiryžę dalyvauti VRFS III lygos pirmenybėse, todėl SFL A divizione kol kas tik 8 komandos.

SFL B div: Granitas B, Navigatoriai Old Boys, Geležinis Vilkas, Katastrofa, Euforija, Granitas Senjorai, Futboliukas, Tėvynės Sąjunga, Skaidiškės, Ozo Tapyrai, Trivartis

Iš SFL varžybų pasitraukia ilgamečiai jų dalyviai FK Stickers, jie dalyvaus mažesnio formato Lyga 8x8 pirmenybėse. Į A divizioną turėtų pakilti Granitas B, Old Boys, Geležinis Vilkas ir Katastrofa. Tokiu būdu B divizione lieka labai nedaug komandų. Todėl Trivarčiui ir Ozo Tapyrams, matomai, vėl nepavyks iškristi iš B diviziono, nebent Katastrofa atsisakys kilti į A div.

Granitas, Granitas B ir Granitas Senjorai komandos jokiomis aplinkybėmis negalės dalyvauti tame pačiame divizione, tai bus įtraukta į varžybų nuostaus.

SFL C div: Gariūnai, Medžiai B, PILK, Vieni Vartai, Viesulas B, Visinčia, Vova Juniors, Modulis, Pressas, SK Nemnčinė, Ave.Ko. B, Reaktyvas, Lentvaris B, Molėtai, Topk Kickers Coloro, Arpas, Imperialas

Nėra gauta FK Olandai paraiška. Pagiriai B ir Vėtra iš pirmenybių pasitraukė dar jų eigoje.

Naujų komandų paraiškos: IFEX Margiris, Ukmergės Spartakas B, Elektrėnų Versmė B, ADS Auto ir Anykščiai.

Patikslinus laukiamą informaciją iš kelių komandų, šiomis dienomis bus paskelbtos divizionų sudėtys ir dublerių reglamentavimas. Taip pat dar laukiama informacijos iš IFEX Margirio, su kuriuo klubu jie darys jungtinės veiklos sutartį, ar vis dėl to rungtyniaus kaip savarankiška komanda.