Senjorų 45+ pirmenybės: Delintra užtikrintai apgynė titulą Visos

Trečiadienį LEU stadione lemiamais finalais finišavo VRFS Senjorų 45+ amžiaus grupės pirmenybės. Jų nugalėtoja tapo ir titulą apgynė FK Delintros komanda.

Finalo rungtynėse Delintra susitiko su Aktu ir į kovą metė visą savo „sunkiąją artileriją“, kurioje buvo tokie futbolininkai kaip Edagaras Jankauskas, Gražvydas Mikulėnas, Raimondas Žutautas ar Viačeslavas Sukristovas.

E. Jankauskas jau pirmos atakos metu išvedė Delintrą į priekį, suteikdamas komandai ankstyvą pranašumą. Pirmame kėlinyje krito dar tris įvarčiai – pasižymėjo Ramūnas Stonkus, du kartus įmušė G. Mikulėnas ir po pirmo kėlinio Delintra užtikrintai pirmavo 4:0.

Po karštų diskusijų pertraukos metu Akto veteranai nutarė nesudėti ginklų ir pamėgino grįžti į rungtynes. Algio Vaščenkos ir Vaido Bikino įvarčiai sukūrė intrigą (4:2), bet visus taškus sudėjo trečiasis G. Mikulėno įvartis. Delintra nugalėjo rezultatu 5:2 ir iškovojo nugalėtojų taurę.

Nors Senjorų pirmenybėse Delintra laimėjo visas 9 rungtynes (įvarčiai – 46:10), šios komandos vadovas Remigijus Politika sakė, kad nebuvo viskas taip paprasta, kaip gali pasirodyti. Finale pagelbėjo ankstyvas įvartis, o viso sezono metu komanda jautė varžovų pasipriešinimą.

„Taip jau yra, kad visi varžovai kovai su mumis nusiteikia ypatingai ir su didesniu atsidavimu. Jie ir patys neslepia, kad garbės ir prestižo reikalas mesti iššūkį mūsų komandai, nes savo sudėtyje turime praeityje garsių futbolininkų. Todėl nė viena komanda nenori jiems lengvai nusileisti ir stengiasi kovoti, jiems tai būna kaip svarbiausias turnyro mačas. Tą varžovų nusiteikimą ir kovingumą jautėme viso turnyro metu“, – tvirtino Remigijus.

Netrukus startuos ir Veteranų 35+ pirmenybės, kur Delintros komanda taip pat bus tarp favoritų. Bet R. Politika savo ekipos galimybes jaunesnės amžiaus kategorijos varžybose vertina santūriai: „Ten bus sunkiau. Mūsų komandos branduolį sudaro 45+ kategorijos žaidėjai, prisijungs tik vienas kitas jaunesnis. Ir nors turime prityrusių buvusių profesionalų, varžybose su jaunesniais varžovais gali pritrūkti greičio ar fiziškumo.“

Senjorų 45+ pirmenybėse trečioji vieta atiteko Teros Veteranams. Jie mažajame finale 2:0 nugalėjo Fazės kolektyvą. Abu „bronzinius“ įvarčius nugalėtojams pelnė Aleksejus Kliosovas.

Mažoji Paguodos taurė įteikta Medžiams Old Boys. Rungtynėse dėl 5-osios vietos senieji Medžiai 2:1 pranoko Nerealą.

Medžiai pirmavo po Vaido Daugėlos įvarčio, rezultatą lygino Virginijus Glušnys, bet likus žaisti apie dešimt minučių žaliai baltų pergalę nulėmė Ričardas Ališauskas.

Paskutinės vietos šiemet išvengė Zebrai, kurie rungtynėse dėl 7 vietos atsilikdami nuo Granito Senjorų išplėšė pergalę 2:1.