Salės futbolo Vilniaus taurė – pirmasis Akto titulas Visos

Seniausias VRFS klubas FK Aktas sostinės regiono salės futbolo varžybose iki šiol nebuvo iškovojęs jokio trofėjaus.

Bet pirmadienį Aktas perrašė komandos istoriją, kai laimėjo VRFS futsal Vilniaus taurės finalą. Lemiamose turnyro rungtynėse VIKO sporto salėje Aktas po pratęsimo 3:1 (1:1) nugalėjo Setalto komandą.

17:05. Sužaidus tiek laiko, krito pirmasis finalo įvartis, o jį įmušė Setalto komanda. Iki tol rungtynės vyko atsargiai, vengiant rizikos. Šią akimirką Setalto pozicinės atakos metu Benas Buzevičius smūgiavo iš krašto, o kamuolys atšoko nuo Akto gynėjo ir pakeitęs kryptį, įriedėjo į vartus.

X FAKTORIUS. Antro kėlinio pradžioje Aktas kurį laiką buvo užspaudęs savo varžovus, bet Setaltas šią atakų laviną atlaikė ir toliau išsaugojo minimalų vieno įvarčio pranašumą. Rungtynėms einant prie pabaigos po Akto komandos minutės pertraukėlės į kovą buvo mestas penktasis žaidėjas, tačiau derinys neišdegė. Po to kažkas prisiminė, kad kojomis puikiai žaidžia Akto vartininkas Audrius Dilys ir pasiūlė šiam jungtis į ataką. Jis tą ir padarė. Ramiai, užtikrintai ir be jokių dvejonių. 58 min. A. Dilys praėjo kraštu, atliko perdavimą į aikštės kampą Pauliui Obolevičiui, o pastarasis prie tolimojo virpsto surado Garžvydą Gujį ir rezultatas tapo 1:1.

LŪŽIS. Išlyginamasis įvartis tapo lūžio tašku šiose rungtynėse. Pratęsime Akto motyvacija buvo aukštesnė, o Setaltas papildomą laiko pradžioje atrodė šiek tiek pasimetę. 62 min. buvo susukta dar viena panaši ataka (tik be A. Dilio), pasibaigusi dar vienu P. Obolevičiaus rezultatyviu perdavimu ir Luko Blažio tiksliu smūgiu (2:1). Po kelių minučių Setalto atakos metu kamuolys po rikošeto surado Akto vartų virpstą. Bet 66 min. tašką padėjo turbūt geriausias finalo žaidėjas P. Obolevičius, į atakos smaigalį išvestas po Mariaus Linkevičiaus perdavimo – 3:1.