SFL savaitė: taškų sąskaitas pagaliau atidarė visos divizionų komandos Visos

Vasara persivertė į antrąją savo pusę, SFL kovos nestoja, o praėjusią savaitę pagaliau taškų sąskaitas atsidarė ir paskutinės dvi komandos, kurios iki tol turėjo nulius, tad pasiektas toks simbolinis rezultatas.

Pirmoji iš jų – A diviziono dugne sėdinti Katastrofa, kuri pagaliau iškovojo pirmąjį tašką, 1:1 sužaidusi su Gariūnais. Tiesa, tas taškas – toks dviprasmiškas, mat Gariūnai visas rungtynes žaidė dešimtyje, tad Katastrofa neslėpė apmaudo nepaėmusi pergalės.

Šiame mače apsilankė ir SFL operatorius, tad mačo akimirkas kviečiame pamatyti patiems.

Net ir po tokios rungtynių baigties Gariūnai lentelėje toliau lieka antri, tačiau nelaimėdami jie pagelbėjo Lentvariui – šie savo akistatoje iškovojo pergale ir dar labiau įtvirtino savo pranašumą viršūnėje – nuo antros komandos jie dabar jau yra atitrūkę keturiais taškais.

Lentvariškiai devintame ture 3:1 nugalėjo Futbolo Brolius, o kaip viskas vyko – galite pamatyti patys.

Neblogą pareiškimą šiame ture dėjo ir lentelės apatinėje dalyje besilaikantys Navigatorių Old Boys, kurie 2:1 sugebėjo palaužti Ave.Ko. futbolininkus. Įdomu, kad Kalvelių komanda dar ir pirma įmušė įvartį, tačiau Navigai išlaukė savo progų ir mačo pabaigoje per 15 minučių įmušė du įvarčius ir taip iškovojo pergalę. Ši jų iš lentelės apačios kol kas nepakėlė, tačiau neabejotinai suteiks pozityvių emocijų paskutiniam turui prieš atostogas.

Pozityvių emocijų neabejotinai pasikrovė ir čempionų titulą vis dar ginantys Granito B futbolininkai – šie nutraukė ketverių nelaimėtų rungtynių čempionate seriją ir nutraukė ją įspūdingu stiliumi – savo žiūrovų akivaizdoje net 6:1 sudorodami Kaišiadoris-Baltus.

Jei Naujosios Vilnios komandą slogią savo seriją nutraukė, tai Kaišiadorių komanda – tik pratęsė, mat nesėkmė praėjusiame ture jiems buvo jau ketvirtoji paeiliui.

Per praėjusią savaitę du numatyti turo susitikimai neįvyko – Visinčia neatvyko pas Top Kickers ir kol kas nėra aišku, ar TK gaus techninę pergalę ar mačas bus sužaistas vėliau, o Geležinis Vilkas ir Aktas savo devintojo turo rungtynes sužais kitos savaitės pradžioje.

Visų jau sužaistų A diviziono 9 turo rungtynių rezultatai: Lentvaris 3:1 Futbolo Broliai, Navigatoriai Old Boys 2:1 Ave.Ko., Katastrofa 1:1 Gariūnai, Granitas B 6:1 Kaišiadorys-Baltai.

Žvelgiant į B diviziono savaitę, ten didelių staigmenų užfiksuota iš esmės nebuvo – turbūt centrinis mačas vyko Nemenčinėje, kur turnyro lyderiai šeimininkų futbolininkai priėmė ilgą laiką jiems į nugarą kvėpuoti bandžiusius Naujosios Vilnios Granito Senjorų atstovus.

Svečiams vizitas apkarto – jie mačą pralaimėjo 0:3 ir, nesėkmingai susiklosčius kitoms rungtynėms, bent laikinai nusirideno net iki ketvirtosios vietos.

O tuos nepalankius jiems rezultatus užfiksavo N. Vilnios komandą aplenkęs Pabradės Modulis ir Skaidiškės – abi ekipos iškovojo pergales, tiesa, kiek skirtingais skirtumais.

Štai Pabradės ekipa savaitės viduryje nepasigailėjo į jų miestelį atvykusios Vilties B-MTG komandos, kurią sudorojo net 8:1, o net penkis įvarčius laimėtojams pelnė ir į pirmą vietą snaiperių įskaitoje pakilo jų puolėjas Paulius Stupenka.

Tuo tarpu Skaidiškės puolime panašiai nesprogo, bet savo reikalingą darbą vis tiek padarė ir 2:0 nugalėjo Medžių antrąją komandą.

Sezonas ir toliau nesiklosto Vieniems Vartams – stabiliai susiduriantys su nestabiliu rinkimusi, VV praėjusiame ture vargo bene labiausiai – mače su Viesulu, pastarųjų teigimų, dešimtas VV žaidėjas aikštėje atsidūrė tik prasidėjus antram kėliniui.

Nors ir Viesulas pajėgomis ant suolo neblizgėjo, bet pergalę 4:1 paėmė ir šiek tiek pagerino savas pozicijas.

Kitose rungtynėse į pirmą penketą besikabinantis Imperialas 1:0 palaužė Futboliuką, o Euforija pratęsė nepralaimėtų rungtynių seriją iki dviejų – šį kartą komanda 3:2 palaužė paskutinėje vietoje esančią Tėvynės Sąjungą, kuriai tai buvo jau penktasis pralaimėjimas iš eilės.

Visi B diviziono 9 turo rezultatai: Nemenčinė 3:0 Granitas Senjorai, Skaidiškės 2:0 Medžiai 2, Imperialas 1:0 Futboliukas, Viesulas 4:1 Vieni Vartai, Tėvynės Sąjunga 2:3 Euforija, Modulis 8:1 Viltis B-MTG.

Keliamės į C divizioną,  kur neabejotinai įdomiausias renginys vyko Ukmergėje – čia diviziono lyderiai, vietos komandos dubleriai priėmė svečius iš Anykščių, kurie prieš turą rikiavosi antroje vietoje.

Abi komandos rungtynėms susirinko itin gausiai ir galėjo palaikyti tempą. Pirmi į priekį išsiveržė svečiai, kai jų gretose 11 metrų baudinį antro kėlinio pradžioje įmušė Darijus Jakšys. Anykštėnai artėjo prie pergalės, tačiau šeimininkai tam nutikti neleido – paskutinėmis mačo minutėmis rezultatą išlygino vienas komandos lyderių Giedrius Vaivada, taip išplėšdamas savo komandai tašką ir išlaikydamas ukmergiškius pirmoje diviziono vietoje.

Nors Ukmergės ir Anykščių komandos kol kas rimčiau žvalgosi tik viena į kitą, turbūt nederėtų joms nustoti žvalgyti ir per petį – štai Ozo tapyrai, kurie dabar yra treti, nuo anykštėnų atsilieka trimis, o nuo Ukmergės ekipos – keturiais taškais, tad irgi galimai dar pasvajoja apie kažkokį pakilimą laipteliu aukštyn.

Pastarajame ture tapyrai 3:0 nugalėjo Vova Juniors ir ne tik priartėjo prie pirmų dviejų vietų, bet ir nutolo nuo ketvirtos – ją dabar užimantys Olandai po atkaklios ir emocingos kovos 1:3 neprilygo Pressui bei pirmą trejetą paleido šiek tiek nuo savęs.

Žemiau – tradiciškai išsamus dvikovos aprašymas iš Presso perspektyvos.

Savo ruožtu iš paskutinės lentelės vietos išsiropštė Reaktyvas, kuris 2:1 palaužė PILK komandą. Įdomu tai, kad tai PILKams buvo pirmoji nesėkmė po ketverių nepralaimėtų rungtynių iš eilės.

Iškovojęs pergalę Reaktyvas į paskutinę vietą nustūmė Ave.Ko. dublerius – šie savo turo rungtynėse 2:2 išsiskyrė su Viesulo antra komanda ir bent jau kol kas atsidūrė dešimtoje diviziono vietoje.

C diviziono komandų dabar laukia šiokia tokia pertrauka – į aikštes šios grupės komandos grįš rugpjūčio viduryje.

Visi C diviziono 9 turo rezultatai: Pressas 3:1 Olandai, Ave.Ko2 2:2 Viesulas 2, Vova Juniors 0:3 Ozo tapyrai, Reaktyvas 2:1 PILK, FKS Ukmergė B 1:1 Anykščiai.

Į panašią pertrauką po praėjusio turo išėjo ir D diviziono komandos, o prieš išeidamos dar sužaidė po vienerias rungtynes.

Ir čia prieiname prie antrosios komandos per savaitę, kurios taškų grafoje nebėra nulio – Tirola B rezultatyviose rungtynėse keitėsi įvarčiais su Vėtra ir pabaigė rungtynes 3:3, taip iškovodami pirmą tašką savo ekipos neilgoje istorijoje.

O štai kituose stadionuose kažkokių masyvių staigmenų neužfiksuota – dar vieną pergalę įsidėjo Ataka, kuri 5:1 susitvarkė su trečioje vietoje vis dar žengiančia Top Kickers-Koloro komanda.

Tuo tarpu antroje lentelės vietoje vis tvirčiau pėdas spaudžia A komanda-Margiris B, kurie iškovojo jau šeštą savo pergalę iš eilės – šį kartą nuo jų puolimo neatsilaikė Trivartis, kuris rungtynes pralaimėjo 0:3.

Margirio dublerius nuo Atakos šiuo metu skiria penki taškai, tačiau kas ten žino – gal antrame rate dar išvysime kažkokią intrigą? Na, parodys tik laikas.

Beje, dar trumpam grįžtant prie Trivarčio – kviečiame paskirti pusvalandį laisvo laiko ir pažiūrėti susukto filmo apie šios komandos susikūrimą, istoriją ir ilgą kelią SFL varžybose.

Taškų prieš atostogas nepabarstė ir Sviedinys – jie, nors ir prapliupo tik antrame kėlinyje, bet 4:0 sutriuškino Arpą ir antrą ratą pasitiks būdami ketvirtoje vietoje ir visai nedaug atsilikdami nuo trečiosios.

Žemiau – tradicinis Sviedinio dvikovos nupasakojimas.

Tokiu pat rezultatu pirmą ratą užbaigė ir Molėtai – jie savo stadione 4:0 nugalėjo ADS Auto futbolininkus bei taip prieš atostogas nutraukė trumpą, bet nemalonią dviejų pralaimėjimų seriją.

Visi D diviziono 9 turo rezultatai: Top Kickers-Koloro 1:5 Ataka, Vėtra 3:3 Tirola B, A Komanda-Margiris B 3:0 Trivartis, Molėtai 4:0 ADS Auto, Sviedinys 4:0 Arpas.