SFL savaitė: permainos A diviziono viršūnėje ir griausminga Tėvynės Sąjunga Visos

Dar viena savaitė – dar vienas SFL turas, kuriame komandos dar sykį aiškinosi savo santykius futbolo aikštėje.

A divizione į pirmą vietą po šio turo šoktelėjo Granito B komanda, kuri ne tik laimėjo savo rungtynes, bet ir sulaukė teigiamo rezultato kitame jiems aktualiame susitikime.

Savo reikalus Naujosios Vilnios komanda susitvarkė be didesnės įtampos, būdami nominaliais svečiais, bet žaidę savame stadione, 4:0 sutriuškinę Kaišiadorių-Baltų futbolininkus.

Jau po savo dvikovos Granito dubleriai pakilo į pirmą vietą, bet į ją sugrįžti galėjo valanda vėliau savo dvikovą pradėję Ave.Ko. Visgi, nesugrįžo – iš esmės centrinėje turo dvikovoje Kalvelių klubas išvykoje net 0:3 turėjo pripažinti Top Kickers pranešimą ir smuktelėjo net į trečią lentelės poziciją, mat juos, be Granito B, aplenkė ir tie patys TK.

Beje, prieš antrą ratą apžvalgininkas buvo iškėlęs klausimą, ar praradę du atakos lyderius TK nepagrius. Panašu, kad negriūna – per du mačus įmušti 7 įvarčiai, paimtos abi pergalės ir toliau kylama link pirmos pozicijos.

Savaite vėliau nei kitos komandos į A diviziono kovas antram ratui sugrįžo Lentvario ir Modulio komandos. Visgi ilgesnė nei kitų pertrauka jų iš vėžių neišmušė – Lentvaris nugalėjo Nemenčinės futbolininkus, tuo tarpu Modulis vienintelio pelnyto įvarčio dėka pranoko Euforiją.

Savo ruožtu pirmo trejeto nepaleisti bando ir Salininkai – ketvirtoje vietoje esanti komanda neturėjo didesnių problemų su Gariūnais ir nuo pirmo trejeto dabar atsilieka viso labo pora taškelių.

Visi A diviziono 11 turo rezultatai: Euforija 0:1 Modulis, Salininkai 5:1 Gariūnai, Lentvaris 3:2 Nemenčinė, Kaišiadorys-Baltai 0:4 Granitas B, Top Kickers 3:0 Ave.Ko.

B divizione turas pasižymėjo ne vienu didoku sutriuškinimu – keturi iš šešių turo mačų pasibaigė trijų įvarčių arba didesniu skirtumu.

Bene labiausiai driokstelėjo Tėvynės Sąjunga, kuri pavyzdingai atsitiesė po Anykščiuose patirto pralaimėjimo ir net 9:1 išsiliejo ant Skaidiškių. Negana to, jie sulaukė ir tų pačių anykštėnų taškų praradimo, kurie namuose lygiosiomis 2:2 išsiskyrė su Navigatorių Old Boysais.

Skirtumas tarp šių dviejų komandų lentelės viršuje vėl šiek tiek išaugo – iki trijų taškų.

Vis didesnius gyvybės ženklus rodo ir Vieni Vartai, kurie šįkart rimtai kibo į atlapus Atakai. Kibo taip, kad rungtynių pirmoje pusėje dar pirmavo 2:0, tačiau persvaros neišlaikė ir pralaimėjo dvikovą 3:4. Visgi pagyrimo žodžių VV antrame rate tikrai nusipelnė, tad panašu, kad kovą antroje sezono dalyje jie mes dar rimtesnę.

Na taip, dar liko trys nepaminėti sutriuškinimai.

Bet ir minėti čia nėra daug ko – visos laimėjusios komandos puikiai realizavo susikurtas progas ir kišenėn įsidėjo pelnytas pergales.

Ukmergė B ir Granito senjorai identiškais rezultatais – 6:0 – susitvarkė su atitinkamai Futboliuku ir Imperialu, tuo tarpu Viltis B, gal kiek sunkiau, bet 3:0 pranoko Katastrofą.

Visi B diviziono 13 turo rezultatai: FKS Ukmergė B 6:0 Futboliukas, Katastrofa 0:3 Viltis B, Anykščiai 2:2 Navigatoriai Old Boys, Vieni Vartai 3:4 Ataka, Granitas Senjorai 6:0 Imperialas, Tėvynės Sąjunga 9:1 Skaidiškės.

C divizione praėjęs turas pasižymėjo dideliu rezultatyvumu – mažiausiai per mačą buvo pelnyti 4, daugiausiai – net 9 įvarčiai.

Būtent šioje įvarčių fiestoje paskutiniame turo mače sudalyvavo PILK ir Olandų komandos. PILK čia kandžiojosi, vienu metu nuo 0:3 trumpam buvo grįžę iki 2:3, tačiau tempo neatlaikė ir galų gale pralaimėjo 3:6.

Taškų lygiose vietoje neprimėtė ir kitos komandos – pirmoje vietoje esanti, tačiau daugiau dvikovų už varžovus sužaidusi Ketera 4:1 sutriuškino A komandą, kurią dabar nuo pirmo ketverto jau skiria 7 taškai, tad turbūt galima sakyti, jog pirmas trejetas C divizione tampa vis aiškesnis.

Pergalę įsidėjo ir Medžiai 2 – jie taip pat rezultatyviame mače 5:1 nuskausmino Reaktyvą ir toliau laikosi antroje lentelės pozicijoje. Įdomu tai, kad jau artimiausiame ture būtent Medžių dubleriai su Ketera surems ietis Šalčininkuose, tad realu, kad ten spręsis ir galimas diviziono laimėtojas (žinoma, nenurašome ir Olandų, nes rungtynių liko dar tikrai nemažai).

Kituose dviejuose mačuose kažkokių mega-sensacijų taip pat nebuvo – Ozo tapyrai savo stadione (nors ir buvo nominalūs svečiai) kietoje kovoje pranoko Pressą, o Viesulo ir Vovos Juniors komandų dvikovoje stipresnė komanda nepaaiškėjo – 3:3.

Visi C diviziono 13 turo rezultatai: Vova Juniors 3:3 Viesulas, A komanda 1:4 Ketera, Pressas 1:3 Ozo tapyrai, Reaktyvas 1:5 Medžiai 2, PILK 3:6 Olandai.

Jei ankstesniame divizione kalbėjome, kad filtruojasi pirmasis trejetas, tai D grupėje panašu, kad lieka keturios ekipos, kurios yra rimtai nusiteikusios iki pat sezono pabaigos dalyvauti medalių lenktynėse.

Malanka šį savaitgalį ilsėjosi, o visi kiti trys pretendentai nugalėjo žemiau esančias ekipas ir toliau žygiuoja identišku tempu.

Iki šešių taškų savo persvarą lentelėje padidino lyderiai Sviedinys. Šiame ture jie sulaukė rimto pasipriešinimo, tačiau jį atlaikė ir nominaliai namuose, bet oficialiai – išvykoje, nugalėjo Nemenčinės antrąją komandą.

Tuo tarpu kitos dvi komandos, kaip ir Malanka, pagal prarastus taškus yra identiškose pozicijose. Trivartis atsitiesė po pirmo praleisto įvarčio ir 3:2 palaužė FK Vilnius Spark Energy, o Molėtai 1:0 pranoko Baltąją Vokę.

Beje, tikėkimės, kad taip nėra, tačiau gali būti, kad apžvalgininkas bus uždėjęs kažkokį prakeiksmą Baltosios Vokės lyderiui Vladyslavui Podberezskij – buvo kalbama apie tai, kiek komandų pagal įvarčius sezono pabaigoje jis aplenks vienas asmeniškai, tačiau antro rato pradžia jam tokia, kad per du mačus jis dar nepelnė nė vieno įvarčio. Žinoma, komanda tikėsis, kad tokia situacija – tik laikina.

Teoriškai pirmąjį ketvertą gali pagauti dar bent pora komandų, tačiau tik labai teoriškai – Tirola B be įvarčių išsiskyrė su Vėtra, Arpas 4:0 sutriuškino autsaiderius ADS Auto.

Visi D diviziono 13 turo rezultatai: Tirola B 0:0 Vėtra, Trivartis 3:2 FK Vilnius Spark Energy, Sviedinys 2:1 Nemenčinė B, Molėtai 1:0 Baltoji Vokė, ADS Auto 0:4 Arpas.

FK Anykščių nuotr.