SFL savaitė: pasikeitęs lyderis A divizione ir puolime sprogęs Arpas Visos

Vasara kaitina vis arčiau, nemažai komandų dėl šiltų orų susiduria su sudėties rinkimo problemomis, tačiau SFL didžiojo futbolo turnyrai toliau juda pirmyn, tad jūsų dėmesiui – 8-ojo visų divizionų turo apžvalga.

A divizione centrinė turo akistata įvyko Mickūnuose, kur susitiko pirmas dvi vietas lentelėje užimančios komandos – Ave.Ko. bei Lentvaris. Pranašumą čia įrodė bei į pirmą vietą šoktelėjo Lentvaris, kuris nugalėjo varžovus 5:2.

Tuo tarpu Kalvelių komanda ir toliau lieka antroje lentelės pozicijoje, tačiau jų situacija galėjo būti ir prastesnė, mat ją aplenkti galėjo bent dvi komandos – Geležinis Vilkas ir Aktas, tačiau abi jos patyrė nesėkmes ir turnyrinių pozicijų nepagerino.

Itin apmaudžiai pralaimėjo Aktas, 1:2 nusileidęs Navigatorių Old Boys kolektyvui, nepaisant to, kad nemažą dalį rungtynių kontroliavo būtent jie. Visgi Navigai kokybiškai gynėsi, išnaudojo savo progas greitose atakose ir taip įsidėjo į savo sąskaitą svarbius tris taškus.

Žemiau – abiejų komandų atstovų komentarai apie rungtynes.

O štai GV komanda nuvyko į Šalčininkėlius ir ten išsiėmė 0:4. Turbūt nepagelbėjo ir susirinkimas – komanda turėjo vos du keitimus, o rungtynėse nedalyvavo ir vienas komandos lyderių Matas Gudaitis.

Atskiru žodžiu verta paminėti ir slogią Granito B seriją – praėjusių metų čempionai lygoje pralaimėjo jau trečią sykį iš eilės, o paskutiniais jų skriaudikais tapo Gariūnai, kurie namuose Naujosios Vilnios komandą palaužė 2:1. 11 taškų per 8 rungtynes – ne tas rezultatas, kuris tenkintų Granito antrą komandą, tad artimiausiu metu reikia tikėtis pagerėjimo.

Kitose rungtynėse 4 įvarčius įmušęs Simonas Stankevičius padėjo Top Kickers klubui 4:3 pranokti Kaišiadoris-Baltus, o Futbolo Broliai neturėjo didelių bėdų su Katastrofa ir nugalėjo ją 5:1.

Visi A diviziono 8 turo rezultatai: Visinčia 4:0 Geležinis Vilkas, Aktas 1:2 Navigatoriai Old Boys, Kaišiadorys-Baltai 3:4 Top Kickers, Ave.Ko. 2:5 Lentvaris, Gariūnai 2:1 Granitas B, Futbolo Broliai 5:1 Katastrofa.

B divizione savo pranašumą lentelės viršuje didina Nemenčinės komanda, kuri aktualiose rungtynėse nugalėjo vienus iš tiesioginių konkurentų Viltį B-MTG 3:1 ir taip sustiprino savo situaciją lentelėje.

Sustiprinti tą situaciją jiems padėjo ir tiesioginių konkurentų kluptelėjimai – taškus prarado tiek antroje vietoje buvę Granito Senjorai, tiek ant trečio laiptelio buvęs Skaidiškių kolektyvas.

Naujosios Vilnios komanda išvykoje 1:1 užbaigė mačą su Futboliuku, o Skaidiškės, nepaisant turėtos žaidėjo persvaros, neišlaikė savo pranašumo ir po vėlai praleisto įvarčio 2:2 išsiskyrė su Euforija.

Matydami tokius konkurentų rezultatus rankomis trinti galėjo Pabradės Modulis – B diviziono naujokai laimėjo savo rungtynes ir pakilo iki trečios vietos.

Pabradės komanda, nepaisant to, kad pirma praleido, namuose 5:2 nugalėjo Medžius 2 ir, dar turėdama vieną mačą rezerve, jau stovi pirmame trejete.

Mačo baigtį Modulis iš esmės nusprendė per dvi puikias atkarpas – antro kėlinio starte jie pelnė tris įvarčius per 5 minutes, mačo pabaigoje pridėjo dar du per keturias.

Neblogą spektalį surengė ir apatinėje lentelės dalyje esančios komandos Viesulas ir Tėvynės Sąjungą. Kone visą laiką pirmavo Viesulas, Tėvynės Sąjunga kelis kartus švelnino, bet palyginti jiems nepavyko – pergalę 4:3 paėmė Viesulas.

Beje, šiose rungtynėse apsilankė ir SFL video komanda, kuri užfiksavo ne vieną gerą smūgį, tad kviečiame jais pasigrožėti jums patiems.

Na ir B diviziono reikalus galima užbaigti bundančia jėga – Imperialas iškovojo trečią pergalę per paskutines ketverias rungtynes, taip pat nepralaimi keturių iš eilės, o pastarąja jų auka tapo Vieni Vartai, kuriuos Imperialas nugalėjo net 8:2. Žinoma, nepamaišė laimėtojams ir tas faktas, kad jau nuo 15 minutės jie žaidė su žaidėjo persvara, tačiau tai jų pasiekimo nenumuša. Net keturis įvarčius nugalėtojams pelnė Eduard Grudinskij, o po šio laimėjimo Imperialas pakilo iki pirmo penketo.

Visi B diviziono 8 turo rezultatai: Modulis 5:2 Medžiai 2, Euforija 2:2 Skaidiškės, Nemenčinė 3:1 Viltis B-MTG, Imperialas 8:2 Vieni Vartai, Viesulas 4:3 Tėvynės Sąjunga, Futboliukas 1:1 Granitas Senjorai.

C divizione trejose iš penkerių turo rungtynių baigėsi nemažais sutriuškinimais – čia komandos pergales iškovojo trijų arba daugiau įvarčių skirtumais.

Labiausiai pasismagino FKS Ukmergės B komanda, kuri išvykoje net 8:2 sudorojo Ave.Ko. antrą komandą ir taip išliko pirmoje lentelės vietoje.

Kitas sutriuškinimas, savo ruožtu, pasikeitimų turnyro lentelėje nulėmė – Ozo tapyrai dviejų oranžinių komandų dvikovoje 5:1 sutriuškino Olandus ir taip grįžo į pirmą trejetą. Nors, kažkuria prasme, ta kova nebuvo tokia lengva, mat tapyrai dviem paskutiniais įvarčiais pergalę įtvirtino tik per paskutines 10 minučių.

Beje, kalbant apie tapyrus – kviečiame skirti pusvalandį laiko ir iš arčiau susipažinti su šia komanda ganėtinai ilgame ir išsamiame siužete.

Trečias turo sutriuškinimas nutiko penktadienį Fanuose, kur PILK 4:1 nugalėjo Pressą. Vangiose rungtynėse PILK‘ai čia visus reikalus išsprendė per pirmas 5 antro kėlinio minutes, kai vieną po kito siuntė įvarčius galva, o per likusį laiką Pressas į mačą nebesugrįžo ir tas išplėštas taškas su Anykščiais kaip ir nublanko po tokio rezultato. Žemiau – išsamus Presso mačo aprašymas.

Tuo tarpu kituose dviejuose C diviziono turo susitikimuose intrigos buvo daugiau – Viesulas 2, į rungtynes surinkęs kone dvi sudėtis, 0:1 pralaimėjo Vova Juniors komandai, o antroje vietoje esantys Anykščiai pirmi praleido, bet vėliau 2:1 palaužė valingą charakterį parodžiusį ir vos vieną keitimą ant suolo turėjusį Reaktyvą.

Visi C diviziono 8 turo rezultatai: Ave.Ko. 2 2:8 FKS Ukmergė B, Vova Juniors 1:0 Viesulas 2, PILK 4:1 Pressas, Reaktyvas 1:2 Anykščiai, Olandai 1:5 Ozo tapyrai.

D divizione taip pat didelių staigmenų pastarasis turas neatnešė – eilines pergales susidėjo pirmas tris vietas lentelėje užimančios komandos.

Ataka dar sykį pramušė ant rezultatyvumo ir savo stadione 8:3 nupūtė Molėtus, o vieninteliu deguto šaukštu medaus statinėje tapo mačo pabaigoje ekipos futbolininko Luko Blažio gauta raudona kortelė.

Antroje vietoje kol kas lieka A komanda-Margiris B, kuri po itin sudėtingo išbandymo ir buvusio reikalo vytis varžovus išvykoje 3:2 numušė Sviedinį, kurie paruošė tradiciškai įdomų mačo aprašymą su visomis detalėmis bei išsamią fotogaleriją.

Trečioje vietoje, nors ir turi tiek pat taškų, kaip A komandos dubleriai, rikiuojasi Top Kickers-Koloro. Šiems praėjusiame ture teko Rūdiškių Vėtros iššūkis, kurį išvykoje pavyko įveikti 4:2.

TKK gana greitai įmušė tris sausus, bet dar iki pertraukos leido dviem įvarčiais Vėtrai priartėti iki minimumo ir tai antrame kėlinyje žadėjo nemenką intrigą.

Visgi ją paskutinėmis antro kėlinio minutėmis svečiai užgesino ir toliau tęsia bene geriausią startą savo antrosios komandos istorijoje.

Ypatingai sužibėjo laimėtojų futbolininkas German Rudnev, pats įmušęs pirmus du įvarčius, o vėliau dusyk asistavęs kitus kartus mušusiam Justui Ramanauskui. Įdomu, kad patys TKK būtent pastarąjį išrinko geriausiu mačo žaidėju ir jį po rungtynių pakalbino.

Po to, kai Sviedinys savo turą pralaimėjo, šansą grįžti į ketvirtą vietą gavo Trivartis. Ir tuo šansu pasinaudojo – raudonieji namuose 2:1 perlaužė anksčiau kontraversiškai pasižymėjusią ADS Auto komandą ir dar sykį bando grįžti į medalių medžioklę.

Na ir pabaigai – sveikinimai Arpui, kurie iškovojo turbūt vieną didžiausių savo pergalių pastaraisiais metais ir gal net per ilgą savo ekipos istoriją – Arpas namuose net 6:2 nugalėjo Tirolą B ir ją paliko kaip vienintelę komandą, vis dar neiškovojusią taškų D divizione.

Dar įspūdingiau pergalė atrodo pažvelgus į tai, kad Tirola B ilgą pirmo kėlinio dalį pirmavo 2:0, tačiau po pertraukos viskas priklausė Arpui.

Priklausė nepriklausomai nuo to, kad vienas jų futbolininkų gavo raudoną kortelę ir paliko savo komandą mažumoje, bet vargu tai netapo. Priešingai – net ir turėdami žaidėjo deficitą Arpas įmušė tris įvarčius ir taip užtvirtino savo pergalę.

Hat-trickais laimėtojų gretose atsižymėjo Valerij Ščerbo ir Aurelijus Jurgaitis.

Visi D diviziono 8 turo rezultatai: Sviedinys 2:3 A komanda-Margiris B, Vėtra 2:4 Top Kickers-Koloro, Arpas 6:2 Tirola B, Ataka 8:3 Molėtai, Trivartis 2:1 ADS Auto.