SFL savaitė: kortelėmis pažymėtas turas A divizione ir varžovams šansus dalinantis Sviedinys Visos

Pastarasis SFL varžybų turas baigėsi tik praėjusį vakarą, tad pats laikas pažiūrėti į tai, kas įdomaus tame ture nutiko. O nutiko tikrai nemažai.

Iškart šokame į A divizioną, o čia dramos netrūko nei lyderių, nei dėl išlikimo kovojančių komandų akistatose.

Centrinis turo mačas įvyko sekmadienį Mickūnuose, kur Ave.Ko. priėmė lyderius Granitą B. Kalvelių komandos pergalės būtų grąžinusi maksimalią intrigą lenktynėse dėl aukso, tačiau ir užfiksuotas rezultatas – lygiosios 2:2 – palieka nemažai erdvės intrigai.

Ave.Ko. čia po uraganinės pradžios jau sužaidus 5 minutes pirmavo 2:0, tačiau sužaidus pusvalandį svečiai pašvelnino. Visgi antro kėlinio starte Granito dubleriai liko mažumoje, kai iš aikštės už antrą geltoną buvo išvarytas Edgaras Lepichinas ir atrodė, kad visi kozeriai – Ave.Ko. rankose. Negana to, likus žaisti 15 minučių, raudoną prieš save išvydo ir Vadim Ivaško, tad 11 prieš 9 ir įvarčio persvara likus 15 minučių – atrodo, tobula situacija Kalvelių atstovams. Tačiau Naujosios Vilnios komanda turėjo kitų minčių ir mačo pabaigoje sužaidę va bank jau per pridėtą laiką rezultatą išlygino ir, atsižvelgdami į mačo aplinkybes, tą tašką turbūt paėmė su malonumu. O Ave.Ko. belieka nusigraužti nagus dėl tokios apmaudžios baigties.

Buvo raudonų lyderių kovoje, buvo ir rungiantis dėl išlikimo. Euforija namuose 0:3 pralaimėjo tiesioginiams konkurentams, taip pat mačą baigė be dviejų išvarytų futbolininkų, tačiau daugiau dėmesio vertos ne pačios rungtynės, o Euforijos reakcija po jų.

Euforikai akivaizdžiai buvo nepatenkinti nei varžovų, nei dvikovos arbitrų elgesiu, o visą jų išstojimą feisbuke kviečiame skaityti žemiau.

Liekant akistatose dėl išlikimo, tai čia kova nusimato tikrai rimta. Jei ilgą laiką atrodė, kad du-trys kandidatai žemyn yra gana aiškūs, tai dabar į tą kovą (tikrai ne savo noru) įsitraukia ir daugiau komandų – tiek Salininkai, nusileidę Kaišiadorims-Baltams, tiek Nemenčinė, žaidžianti sunkią antrą sezono dalį, o šiame ture pralaimėjusi Moduliui.

Galbūt kiek geresnėje situacijoje yra Lentvaris, kuris sudavė smūgį dėl aukščiausių vietų kovoti besitikintiems Top Kickers, o jau viską reziumuojant tai turbūt didžiausiais turo laimėtojais vadinti galima Modulį – tiek jie patys laimėjo, tiek sulaukė dviejų lyderių taškų praradimo tarpusavyje, tiek ir pagrindinių persekiotojų nesėkmės. Įdomu, kad pagal prarastus taškus Modulis netgi tapo lygos lyderiais.

Visi A diviziono 15 turo rezultatai: Nemenčinė 2:4 Modulis, Top Kickers 3:5 Lentvaris, Euforija 0:3 Gariūnai, Kaišiadorys-Baltai 1:0 Salininkai, Ave.Ko. 2:2 Granitas B.

Jei jau skyrėme turo laimėtoją praėjusiame divizione, tai turbūt būtų sąžininga tokį paminėti ir B divizione. Čia arčiausiai tokio nuopelno yra Anykščiai.

Apie jų pačių rungtynes daug kalbėti nėra ko – anykštėnai pasiekė didžiausią savo sezono pergalę, namuose 9:1 suvalgę Vienus Vartus, tačiau geresnių naujienų sulaukė kitose akistatose.

Štai Ukmergės antroji komanda savo stadione pranoko Atakos futbolininkus, o tai leido Anykščiams Ataką peršokti ir po šiokios tokios pertraukos sugrįžti į antrą lentelės poziciją. Nors situaciją pagerino ir Ukmergės komanda, tačiau anykštėnai šiuo metu turbūt labiau žvalgosi į Ataką ir Tėvynės Sąjunga.

O šiame ture klupo ir pastaroji. Klupo, reikia pasakyti, sensacingai, žaidę su itin niūrų sezoną žaidžiančią Katastrofa TS net ir pirmavo 2:0, tačiau matyt per anksti patikėjo pergale, gal kiek nuėmė koją nuo greičio pedalo ir leido Katastrofai išlyginti rezultatą, o mačas baigėsi 2:2.

Po tokio turo atotrūkis tarp pirmos ir antros vietų yra 4 taškai, o žaisti dar liko po penkerias rungtynes, tad bus čia dar visko.

Neužmigti reiktų ir ties Navigatoriais Old Boys (3:1 nugalėjusiais Granito Senjorus), tiek ir ties Viltimi (6:0 prieš Futboliuką). Nors abi šios komandos šiuo metu nuo medalių zonos atsilieka, tačiau vilčių dėl jų pakovoti tikrai dar nelaidoja, juolab Viltis B, kuri dar turi ir vieną mačą rezerve.

Visi B diviziono 17 turo rezultatai: Ukmergė B 2:0 Ataka, Viltis 6:0 Futboliukas, Granitas Senjorai 1:3 Navigatorių Old Boys, Anykščiai 9:1 Vieni Vartai, Imperialas 2:5 Skaidiškės, Tėvynės Sąjunga 2:2 Katastrofa.

C divizione ilgą laiką turėjome pirmavusius Medžius 2, tada juos pagal prarastus taškus pavijo daugiau mačų sužaidusi Ketera, o po šio turo Ketera jau ir tapo vienvaldžiais lyderiais.

Prie to labiausiai „prisidėjo“ Olandai, kurie centriniame turo mače 1:1 išsiskyrė su žaliaisiais ir iš jų atėmė du svarbius taškus, kurie juos nuėmė nuo pirmos vietos. Patiems Olandams tas taškas irgi visai į naudą, padėjęs toliau gana ramiai likti trečioje pozicijoje, visgi, nors ir be didelių variantų realiai pakilti iki antros. Tuo tarpu pati Ketera per daug nesupraikatavo ir 4:0 sudorojo Reaktyvą ir prieš Medžių dublerius turi aštuonių taškų persvarą, nors pastarieji dar turi du mačus rezerve.

Rezultatu 4:0 pergalę paėmė ir Top Kickers-Koloro, sutriuškinę Vovą Juniors. Asmeninį benefisą čia surengė Germanas Rudnevas, pelnęs visus keturis komandos įvarčius. Negana to, mačas buvo filmuojamas, tad visus keturis jo įvarčius galite išvysti santraukoje.

Paskutiniuose turo mačuose Ozo tapyrai susitvarkė su PILK, o Viesulas atkaklioje kovoje paskutinėmis dvikovos minutėmis pranoko Pressą. Įdomu, kad tiek prieš mačą, tiek po jo, viesuliečiai apie varžovus pasisakė ne vienareikšmiškai.Dvikovos santrauką bei porungtyninius komentarus galite matyti čia.

Visi C diviziono 17 turo rezultatai: Vova Juniors 0:4 Top Kickers-Koloro, Olandai 1:1 Medžiai 2, Reaktyvas 0:4 Ketera, PILK 2:4 Ozo tapyrai, Pressas 2:3 Viesulas.

Jau atrodo, kad šiemet visuose divizionuose kovos dėl pirmos vietos yra itin įdomios, tačiau tai, kas vyksta D divizione, permuša viską – pirmą ir ketvirtą vietas čia skiria 4 taškai, o pirmą ir trečią – vienas.

Už tai galima padėkoti Vėtrai, kuri pati kaip ir paleido šansus kabintis į medalius, bet nori palikti savo pėdsaką. Ir paliko, namuose 2:2 sužaisdama su lyderiais Sviediniu.

O va to tik ir laukė persekiotojai, kurie visi paėmė pergales prieš žemiau esančius varžovus ir dar labiau priartėjo prie lyderių.

Labiausiai (iki vieno taško) priartėjo Trivartis ir Malanka. Pirmieji 4:2 išvykoje nugalėjo Tirolą B (nors, kaip rašė patys, po pirmo pirmavo 4:0 ir antrame dar vos neprisižaidė), o štai SFL naujokai net 9:0 pervažiavo Arpą.

Priartėjo ir Molėtai, kurie lygioje vietoje taškų nemetė ir, nors kepurėmis ADS Auto išvykoje neužmėtė, tačiau trys taškai kišenėje vis tiek yra.

Lieka žaisti dar po ketverias rungtynes. Artimiausiame ture pirmo ketverto komandos tarpusavyje nesusitiks, tad čia – geras šansas likusioms ekipoms pakaišioti pagalių lenktynėse dėl medalių.

Visi D diviziono 17 turo rezultatai: Tirola B 2:4 Trivartis, Vėtra 2:2 Sviedinys, ADS Auto 1:3 Molėtai, Arpas 0:9 Malanka, FK Vilnius Spark Energy 2:5 Baltoji Vokė.