SFL savaitė: klupę A diviziono lyderiai ir šventė Šalčininkuose Visos

Krepšinis baigėsi, tad visas dėmesys vėl gali grįžti prie populiariausio sporto pasaulyje. O jei tiksliau – prie SFL batalijų Vilniuje ir regione. Tradiciškai – savaitės įvarčių apžvalga.

Vėlgi startuojame A divizione, kuriame turo laimėtojais turbūt galima įvardinti Ave.Ko futbolinkus, kurie vieninteliai iš pirmo penketo komandų sugebėjo neprarasti taškų – Kalvelių futbolininkai savo darbą padarė, 3:2 pranoko Lentvarį ir lentelėje toliau rikiuojasi antri.

Tačiau tas rikiavimasis dabar turbūt smagesnis nei buvo prieš savaitę, mat nuo lyderių juos dabar skiria viso labo vienas taškas. Kodėl? Mat lyderiai Granitas B įsigudrino pralaimėti Euforijos futbolininkams, kurie du savo pergalingus smūgius sudavė 84 ir 87 minutėmis.

Jau žinodami šį rezultatą į savus startus stojo ir Top Kickers bei Pabradės Modulis. Ir stojo prieš komandas, prieš kurias turbūt jau galvojo, kad pergalytė ateis savaime ir jėgų per daug eikvoti nereiks. Klydo – TK lygiosiomis 2:2 išsiskyrė su Salininkais, o štai Modulis namuose tikrai netikėtai turėjo pripažinti Kaišiadorių-Baltų pergalę.

Po to, kai pergales paėmė lentelės apačioje esantys Kaišiadorys-Baltai ir Euforija, nuo jų atsilikti nebegalėjo ir Gariūnai – paskutiniai savo turo mačą žaidę gariūniškiai oponentų toli paleisti linkę nebuvo ir nugalėjo svečius iš Nemenčinės 2:1, tuo pačiu situaciją padarydami itin įdomia ir lentelės apačioje.

Čia apatinės trys komandos dabar turi po 14 taškų, o į kovą dėl išlikimo iš esmės taip pat įsitraukė (kad ir ne savo noru) ir tos pačios Nemenčinės bei Lentvario futbolininkai.

Visi A diviziono 14 turo rezultatai: Granitas B 1:2 Euforija, Salininkai 2:2 Top Kickers, Modulis 1:2 Kaišiadorys-Baltai, Ave.Ko. 3:2 Lentvaris, Gariūnai 2:1 Nemenčinė.

B divizione kaip centrinius turbūt galima išskirti du mačus, kuriuose tarpusavyje susitiko pirmo penketo komandos. Abiejuose mačuose laimėjo aukštesnes pozicijas užimančios komandos, tačiau abiejose akistatose kovos netrūko.

Taip pat būtent po šių dviejų mačų pirmasis trejetas atitrūko dar labiau ir dabar ketvirta pozicija nuo prizininkų atsilieka jau 5 taškais.

O tie svarbiausi rezultatai tokie – Anykščiai savo stadione laimėjo derbį prieš Ukmergės dublerius, nugalėję juos 2:1, o Tėvynės Sąjunga, irgi nelengvoje kovoje, 3:1 palaužė Navigatorių Old Boysus. Pastarojo mačo įvykius savo akimis galite išvysti ir santraukoje.

Taškų lygioje vietoje nebarstė ir Imperialą nugalėjusi Ataka, o Futboliukas, nors ir itin atkakliai priešinosi, tačiau turėjo pripažinti Granito Senjorų persvarą.

Kituose mačuose du ankstyvi įvarčiai padėjo Vilčiai B nugalėti Vienus Vartus, o Rudaminoje prasitęsė itin slogi ir neįkvepianti Katastrofos serija, kai išvykoje buvo nusileista Skaidiškėms.

Visi B diviziono 16 turo rezultatai: Futboliukas 2:5 Granito Senjorai, Anykščiai 2:1 Ukmergė B, Vieni Vartai 0:2 Viltis B, Skaidiškės 3:1 Katastrofa, Imperialas 3:1 Ataka, Navigatoriai Old Boys 1:3 Tėvynės Sąjunga.

C divizione iki pat paskutinio mačo atrodė, kad taip ir nebus nė vienos ne tai kad sensacijos, tačiau net ir staigmenėlės, tačiau Viesulas vieną tokią nedidelę mestelėjo, kai neleido pergalės iškovoti Olandams ir mačas baigėsi 0:0.

Įdomu, jog savo feisbuke Viesulas mini, kad komanda „laisvai galėjo pasiimti pergalę“, tačiau neišnaudojo net keturių išėjimų vienas prieš vieną su varžovų vartininku, o Olandų bandymai daugiausiai skriejo bet kur, tik ne į vartų plotą.

Kitose vietose jokių netikėtumų šį sykį neturėjome – pergales paėmė ir Medžiai 2, ir Ketera, ir A komanda, ir Top Kickers-Koloro – tai yra komandos, už savo varžovus lentelėje užimančios geresnes pozicijas ir pateisinusios savo favoritų statusą.

Gal tik kiek įdomesnis buvo Keteros ir Presso susidūrimas Šalčininkuose, tik gal ne dėl pačių rungtynių, bet to, kas vyko aplink jas ir po jų.

Tačiau čia neišsiplėsiu, o tiesiog paliksiu Presso atstovų pasakojimą iš pirmų lūpų.

Visi C diviziono 16 turo rezultatai: Medžiai 2 3:1 PILK, Top Kickers-Koloro 5:2 Reaktyvas, Ketera 5:2 Pressas, A komanda 3:1 Vova Juniors, Viesulas 0:0 Olandai.

D divizione, kaip ir anksčiau minėtoje grupėje, favoritai taškų iš esmės nešvaistė ir toliau išlaikė intrigą lenktynėse dėl apdovanojimų.

Ne tai, kad nešvaistė taškų, bet ir pademonstravo solidų (net ir SFL mastais) puolimą, varžovams atmaduodami po 5 įvarčius.

Tiesa, vienintelis Trivartis tuos penkis Vėtrai sumušė be atsako, o kiti, mušę po penkis – Sviedinys, tiek ir Malanka – prasileido.

Sviedinys išvykoje vieną gavo nuo ADS Auto, Malanka – du nuo Tirolos B.

Tiek dėl rezultato, tiek ir dėl emocijų išsiskyrė ir Nemenčinės B kova su Baltąja Voke. Čia svečiai laimėjo 3:1, tačiau laimėjo ne be nuostolių – komanda gavo net dvi raudonas, vieną jų – lyderis Vladyslavas Podberezskij, tiesa, viena raudona kliuvo ir Nemenčinės komandai. Tad įdomybių turime ir vidurinėje lentelės dalyje.

Kadangi Molėtai šį savaitgalį ilsėjosi, dabar pirmas ketvertas jau yra sužaidęs vienodą kiekį rungtynių. Sviedinys antrą ir trečią vietas lenkia trimis taškais, o tos antra ir trečią vietos ketvirtoje esančius Molėtus – dar trimis. Tad bus čia dar visko, likite įsijungę.

Visi D diviziono 16 turo rezultatai: Nemenčinė B 1:3 Baltoji Vokė, Trivartis 5:0 Vėtra, Malanka 5:2 Tirola B, ADS Auto 1:5 Sviedinys, FK Vilnius Spark Energy 3:3 Arpas.

FK Anykščių nuotr.