SFL savaitė: dar vienas techninis rezultatas Visos

Prabėgo dar viena SFL savaitė, o po jos vėl sulaukėme pranešimo apie pakitusį rezultatą. Pakitimo priežastis – paprasta: vėl rungtyniavo to daryti negalintis futbolininkas.

Apie šį įvykį bei visas kovas – tradicinėje SFL apžvalgoje. Ji, beje, šįkart šiek tiek vėluoja, mat turas oficialiai baigėsi tik vakar akistata tarp Modulio ir Nemenčinės.

Taigi, ta situacija dėl techninio rezultato nutiko A divizione ir jau antrą kartą. Jei prieš tai nuo to kentėjo Euforija, tai šį kartą nepaėjo Granitui B.

Jie savose rungtynėse 4:1 nugalėjo Ave.Ko., tačiau pastarieji pateikė protestą, kad pas varžovus rungtyniavo neregistruotas žaidėjas.

Pasirodo, kad Naujosios Vilnios ekipa registravo žaidėją, tačiau tai padarė labai vėlai, tad žaidėjo registracija patvirtinta nebuvo. Protestas patenkintas ir Ave.Ko. gauna techninį laimėjimą 3:0. Apmaudu, kaip pažiūrėsi.

O tas vėlyviausias mačas, kaip pasirodo, iš esmės buvo ir centrinis visame ture – jame susitiko dvi iš B diviziono atėjusios komandos – Nemenčinė ir Modulis.

Pabradėje ketvirtadienio vakare vykusį mačą laimėjo svečiai iš Nemenčinės, kurie peršoko Modulį ir dabar įsitaisė pirmoje lentelės vietoje, tą patį Modulį nustumdami į antrą.

Stipriai ture pagaliau driokstelėjo Kaišiadorys-Baltai, pasiuntę net 5 įvarčius į Salininkų komandos vartus ir įsirašę užtikrintą pergalę išvykoje.

Gariūnai su Euforija išsiskyrė taikiai, o tuo tarpu Top Kickers ir Lentvario rungtynės buvo nukeltos į tolimesnį.

Visi A diviziono 6 turo rezultatai: Salininkai 1:5 Kaišiadorys-Baltai, Granitas B 0:3 Ave.Ko. (tech.), Gariūnai 3:3 Euforija, Modulis 1:3 Nemenčinė.

Tuo tarpu B divizione Tėvynės Sąjunga gana paprastai atsitiesė nuo kiek anksčiau patirto smūgelio ir susitvarkė su kita penketo komanda Katastrofa. Nors pastarieji teigia turėję savų progų, bet jų neišnaudoję, tačiau rezultatas 5:1 kalba apie tai, kad visgi viena komanda tądien buvo tiesiog geresnė už kitą. Ir ta geresnė komanda toliau neapleidžia pozicijų diviziono viršuje.

Pirmajame trejete esančios komandos taip pat iškovojo pergales – štai Vilties antroji ekipa sužaidė be staigmenų ir pranoko futboliuką, o į trečią poziciją šoktelėjo Anykščių ekipa, kuri rezultatyviame mače 5:2 pramušė Vienus Vartus.

Tuo tarpu turbūt centrine akistata tituluoti galima Pilaitėje vykusią akistatą tarp Atakos bei FKS Ukmergės antrosios komandos.

Ten buvo visko – ir įvarčių, ir raudonų kortelių, ir hat-trickų, ir dramatiškų sugrįžimų paskutinę minutę, nebuvo tik vieno – nugalėtojo, mat dvikova baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 3:3.

Svečiai du kartus pirmavo, tačiau Ataka du kartus lygino. Tada Ukmergės komanda liko mažumoje, Ataka tiksliai pamušė baudinį ir jau atrodė, kad svečiams grįžti variantų pagal situaciją nelabai yra, tačiau Giedrius Vaivada turėjo kitų minčių – 90 minutę įmušė įvartį, kuris jam buvo trečias, ir ištraukė savo komandai lygiąsias, kuriomis labiausiai džiaugėsi aukščiau lentelėje esančios komandos.

Taip pat lentelėje aukštyn pasistūmėjo Navigatorių Old Boysai ir Skaidiškės, nugalėję žemiau esančius atitinkamai Granito Senjorus ir Imperialą.

Visi B diviziono 6 turo rezultatai: Skaidiškės 5:3 Imperialas, Katastrofa 1:5 Tėvynės Sąjunga, Ataka 3:3 FKS Ukmergė B, Futboliukas 0:2 Viltis B, Navigatoriai Old Boys 3:2 Granito Senjorai, Vieni Vartai 2:5 Anykščiai.

C divizionas šįkart turas buvo kiek mažesnis nei įprastai, mat įvyko tik ketverios rungtynės iš penkerių – Ketera ir Reaktyvas savo mačą nusikėlė į rato pabaigą.

O iš žaistų rungtynių tai vėl galima išskirti Medžių antrą komandą – neseniai jie sutalžė Keterą, pranoko Ozo tapyrus, o šįkart susitvarkė ir su dar vienais C diviziono vedančiais – Olandais.

Susitvarkė itin dramatiška maniera – pergalingą smūgį į vartus pasiuntę jau paskutinę mačo minutę, laimėję 2:1 ir toliau tvirtinantys savo pozicijas lentelės pirmoje vietoje.

Tuo tarpu liūdnoką savo seriją nusitraukė Ozo tapyrai – du mačai be pergalės, vienas taškas nebuvo tas rezultatas, kuris C diviziono praėjusių sezonų bronzininkus baisiai tenkintų.

Tačiau šį kartą jų kelyje pasipuolė PILK komanda, su kuria tapyrai taškų nebarstė – laimėjo 2:0, o varžovus ir toliau paliko su nuliu būti lentelės paskutinėje vietoje, o patys priartėję prie pirmo trejeto.

Neprastos dramelės būta ir Viesulo – Presso kautynėse. Pressas mačą pradėjo devyniese, prasileido, paskui atlėkė dar du pavėlavėliai ir rungtynės tarsi apsilygino, bet daugiau rotacijos turėjęs Viesulas uždėjo dar du ir ramiai artėjo prie pergalės.

Bet Pressas sudėti rankų linkęs nebuvo, dviem Juliaus Bliūdžiaus tiksliais smūgiais sugrįžo į mačą, tačiau pasiekti bent taško nepavyko, tad teko pripažinti varžovų persvarą.

Išsamiau apie Presso džiaugsmus ir rūpesčius galite pasiskaityti oficialioje žiniasklaidininkų komandos Facebook paskyroje:

Tuo tarpu rezultatyviausiame turo mače neblogo rokenrolo padavė du vidutiniokai – Top Kickers-Koloro su Vova Juniors.

Dvi dublerinės ekipos parodė, kad tądien labiau nori pulti nei gintis, tad ir mačas baigėsi atitinkamai – 5:5.

Visi C diviziono 6 turo rezultatai: Medžiai 2 2:1 Olandai, Top Kickers-Koloro 5:5 Vova Juniors, Viesulas 3:2 Pressas, Ozo tapyrai 2:0 PILK.

Kaip visada baigiame D divizione, tačiau tikrai ne kaip visada (o jei tiksliai – pirmą kartą šiame sezone) reikia pasakyti, kad Trivartis nelaimėjo...

Aną savaitę net pasidalinę apžvalga savo soc. tinkluose ir vos ne pašiepę apžvalgininką už jo nustebimą sėkminga Trivarčio pradžia, šįkart centrinėje turo dvikovoje raudoni 2:3 nusileido Tirolai B, kuri su jais susilygino taškais ir dėl pergalės tarpusavio mače paimtos pergalės pakilo į pirmą vietą.

Į trečią poziciją divizione šoktelėjo Sviedinys – po sunkokos sezono pradžios pamažu užsikuriantys antrą sezoną žaidžiantys sviedininkai paėmė antrą pergalę paeiliui ir jau mato save pirmame trejete. Pastarąja jų auka tapo Vėtra, kuri buvo nugalėta 3:0.

Panašu, kad užsikuria ir Baltoji Vokė, o ypatingai – jos atakos mašina. Pastarajame ture įvarčių lenktynėse ne visai futbolo rezultatu 9:4 buvo nugalėta FK Vilnius Spark Energy ekipa.

Praėjusiame ture varžovams Vokė atmatavo 6, o tai reiškia 15 įvarčių per du mačus. Įspūdinga, kaip nesuksi.

Neblogai įvarčių primušė ir FC Malanka, 5:0 sudorojusi Arpą, o Molėtų ir ADS Auto ekipų akistatoje stipresnės komandos nebuvo – 1:1 ir pirmasis ADS Auto komandos taškas, su kuo juos ir sveikiname.

Visi D diviziono 6 turo rezultatai: Baltoji Vokė 9:4 FK Vilnius Spark Energy, FC Malanka 5:0 Arpas, Molėtai 1:1 ADS Auto, Sviedinys 3:0 Vėtra, Trivartis 2:3 Tirola B.