SFL savaitė: be taškų liekantis Lentvaris ir netikėtai uždominuota Ketera Visos

Praėjusią savaitę SFL stadionuose ir vėl turėjome techninių rezultatų (kas, šiaip, nėra labai smagu), tačiau taip pat netrūko ir paskutinių minučių dramų.

Apie viską – savaitės įvykių apžvalgoje.

Tradiciškai startuojame A divizione, kur šiuo metu yra likusi viena taškų dar nepraradusi komanda ir viena – jų dar neiškovojusi.

Ave.Ko. laimėjo antrą savo mačą (primename, kad vienas jų buvo nukeltas dėl komandos dalyvavimo LFF taurėje), sutriuškindama Modulį, ir, nepaisant to, kad sužaidė tik dvejas rungtynes, jau stovi ant pirmo lentelės laiptelio. Pats Modulis tokį pralaimėjimą pavadino įdomiai – „porcija Mickūnų stadione“ – tarsi sutikdami, kad tądien buvo silpnesnė komanda. Tris įvarčius laimėtojams pelnė Dmitrij Ovsejuk.

Patys paėmę pergalę, vėliau Kalvelių futbolininkai sulaukė neprasto rezultato ir iš Dilgynės, kur Salininkai 4:3 parbloškė Granito B futbolininkus, kuriems tai buvo pirmasis pralaimėjimas po dviem pergalėmis pažymėto sezono starto. Čia Naujosios Vilnios komanda pirmavo ir 2:1, ir 3:2, tačiau mačo pabaigoje šeimininkai perlaužė mačą savo naudai ir taip pat paėmė antrą laimėjimą ir kol kas stovi antri.

Pagaliau oficialiai su pirma pergale pasveikinti galime Euforiją – praeitos savaitės triumfas buvo neįskaitytas dėl diskvalifikuoto futbolininko dalyvavimo rungtynėse, tačiau šįkart A diviziono naujokai 5:2 nugalėjo Lentvarį (kuris, beje, po trijų turų lieka su 0 taškų – netikėta?) ir taip oficialiai „atsidarė“, tad su tuo juos galima ir pasveikinti.

Kituose diviziono mačuose Top Kickers 3:2 nugalėjo Gariūnus, o dvikova Kaišiadoryse tarp vietos komandos ir Nemenčinės futbolininkų sirgaliams padovanojo kortelių (po dvi abiems komandoms), bet ne įvarčių – mačas baigėsi 0:0.

Visi A diviziono 3 turo rezultatai: Kaišiadorys-Baltai 0:0 Nemenčinė, Euforija 5:2 Lentvaris, Ave.Ko. 5:1 Modulis, Salininkai 4:3 Granitas B, Top Kickers 3:2 Gariūnai.

Keliamės į B divizioną, kur po šio turo liko tik viena komanda, kuri taškų dar neprarado – tai yra Tėvynės Sąjungos futbolininkai, paėmę trečią laimėjimą iš trijų (5:2 prieš Vienus Vartus) ir ramiai įsitaisę lentelės pirmoje vietoje.

VV šiam mačui surinko kaip ir optimalią sudėtį, turėjo ir rotacijos, tačiau nieko išpešti nesugebėjo. Spėkite, kas nugalėtojams pelnė keturis iš penkių įvarčių? Teisingo atsakymo nepasakysiu, tačiau duosiu užuominą – to futbolininko vardas prasideda Luk**, o pavardė – Vaičiūn**. Turbūt nebuvo sunku atspėti...

Tuo tarpu pirmus taškus prarado kitos iki tol be praradimų ėjusios komandos – Viltis B ir Ataka. Štai Vilties dubleriai atkaklioje kovoje nusileido svečiams iš Anykščių, o tai, kas dėjosi tose rungtynėse, galite išvysti ir savomis akimis.

O štai Ataka taškus prarado sužaidusi lygiosiomis 3:3 su Katastrofa. Visgi už to rezultato slypi ne vienas svarbus faktorius – Ataka dieną prieš šias rungtynes kovėsi LFF taurės rungtynėse (kurias laimėjo ir prasimušė tarp 16 stipriausių taurės komandų), tad kitą dieną išrikiavo ne visus pajėgiausius savo futbolininkus, o daugiau pasireikšti gavo jaunieji Atakos auklėtiniai, kuriems padėjo ir keli treneriai.

Katastrofa tuo galėjo pasinaudoti, tačiau pati vos surinko vieną keitimą, bet įdomu tai, kad nepaisant to, Katastrofa kurį laiką net vedė 3:0. Visgi vėliau atėjo nuovargis, raudona kortelė, tad Ataka mačo pabaigoje palygino ir taip paėmė bent jau tašką.

Pirmas savo pergales paėmė Imperialo ir Skaidiškių komandos. Pirmieji 2:0 nugalėjo Navigatorių Old Boysus (šiems, beje, sezono startas – tikrai nelengvas: trys pralaimėjimai ir vos vienas įmuštas įvartis), o Skaidiškės Rudaminoje palenkė Futboliuką.

Kol kas panašu, kad kova nusimato itin arši – pirmą ir penktą vietas šiuo metu skiria tik 3 taškai ir, nepaisant to, kad sužaisti dar tik trys turai, intriga B divizione kvepia nuo pat pradžios.

Visi B diviziono 3 turo rezultatai: Granitas Senjorai 2:3 FKS Ukmergė B, Viltis B 1:2 Anykščiai, Skaidiškės 1:0 Futboliukas, Imperialas 2:0 Navigatoriai Old Boys, Ataka 3:3 Katastrofa, Tėvynės Sąjunga 5:2 Vieni Vartai.

Štai persikėlus į C divizioną sulaukėme turbūt vieno netikėčiausių turo rezultatų – Medžių dubleriai net 8:0 pervažiavo Keteros futbolininkus, kurie iki tol tarsi diktavo sąlygas divizione. Gali kilti mintis – gal Ketera nesusirinko į Senvagę, gal laikas buvo neparankus? Nė velnio – svečiai surinko kone dvi sudėtis, tiesiog Medžiai pavyzdingai mušė kone viską, ką turėjo, ir jau po pusvalandžio pirmavo 4:0. Po pertraukos vaizdas nepasikeitė, šeimininkai mušė toliau ir galų gale laimėjo net 8:0.

Įdomu, kad prieš savaitę Ketera pati iškovojo pergalę identišku rezultatu, tad įdomu, ar dar yra buvęs atvejis SFL istorijoje, kad viena komanda dvi savaites sužaistų rezultatu 8:0, tačiau vieną kartą būtų laimėjusių, o kitą – pralaimėjusių pozicijoje.

Tuo pasinaudojo ir vienvaldžiais lyderiais tapo Olandai, gana nesunkiai 7:1 sutriuškinę Vova Juniors ir iškovoję trečią pergalę per tiek pat bandymu. Dar tris įvarčius laimėtojams pridėjo Aringas Streckis, iš viso su 9 tiksliais smūgiais tapęs rezultatyviausiu diviziono futbolininku.

Po skaudaus ir jau minėto smūgio (0:8 prieš Keterą) pasitaisė A komandos-Margirio B atstovai, kurie 3:2 pranoko PILK, o pirmą savo pergalę iškovojo ir Ozo tapyrai, minimalia persvara pranokę Top Kickers dublerius.

Būtent pastarieji, PILK ir Vovos Juniorsai kol kas lieka be taškų, o savo sąskaitą atsidarė Press‘as, antrą kartą per savaitę (pirmas buvo taurėje) susikovę su Reaktyvu ir antrą kartą išsiskyrę lygiosiomis.

Tiesa, pirmame mače lygiųjų būti negalėjo, tad ten savo pergalę baudinių serijoje pasprendė Reaktyvo futbolininkai.

Visi C diviziono 3 turo rezultatai: Medžiai 2 8:0 Ketera, Olandai 7:1 Vova Juniors, Ozo tapyrai 2:1 Top Kickers-Koloro, Reaktyvas 2:2 Press‘as, PILK 2:3 A komanda-Margiris B.

Ir pabaigai – D diviziono reikalai. Čia sėkmingą savo sezono startą tęsia tik pernai debiutavę Tirolos B futbolinkai, kurie trečią kartą iš eilės nepralaimi ir su 7 taškais rikiuojasi pirmi. Šį kartą jie 3:2 nugalėjo Nemenčinės dublerius, kurie pralošė antrą kartą paeiliui ir lieka su sezono starte paimtu tritaškiu.

Tačiau ne Tirola B yra geriausiu procentu taškus renkanti komanda – dabar tai yra Trivartis. Praėjusią savaitę Trivartis 1:1 sulošė su FK Vilnius Spark Energy, tačiau po mačo pateikė protestą, esą varžovų gretose rungtyniavo neregistruotas futbolininkas. Varžovai su tuo sutiko, tad specialaus posėdžio net nebuvo, o Trivarčiui buvo įskaityta pergalė 3:0.

O štai šiame ture SFL senbuviai iškovojo pirmą laimėjimą ir aikštėje, kai 2:1 nugalėjo Molėtus – pirmi praleidę, tačiau vėliau palyginę, o jau paskutinėmis minutėmis baudiniu įmušę antrą ir taip patraukę svarbias rungtynes bei įsikūrę antroje diviziono vietoje.

Pasidžiaugti galima ir dėl Arpo – komanda iškovojo antrą pergalę, šįkart palaužę Baltąją Vokę, ir savo sąskaitoje taip pat turi jau 6 taškus.

Tiek pat yra sukaupę ir jau minėti Spark Energy – po techninio pralaimėjimo Trivarčiui, šįkart komanda įvarčių lenktynėse 4:3 pranoko Vėtros futbolininkus, o be taškų ir toliau lieka ADS Auto, pralaimėję po laisvo savaitgalio sugrįžusiems diviziono naujokams FC Malanka.

Visi D diviziono 3 turo rezultatai: ADS Auto 2:4 FC Malanka, Vėtra 3:4 FK Vilnius Spark Energy, Tirola B 3:2 Nemenčinė B, Arpas 2:0 Baltoji Vokė, Trivartis 2:1 Molėtai.

​FK „Anykščiai“ nuotr.