SFL savaitė: apsižiūrėjusi Euforija ir pagriuvęs Lentvaris Visos

Finišavo dar tik antrasis SFL varžybų turas, o mes jau pamatėme ir pirmąjį techninį rezultatą, ir dviženklį per rungtynes pelnytą vienos komandos įvarčių kiekį.

Apie viską tradiciškai – dar vienoje SFL savaitės apžvalgoje.

Abu pirmame sakinyje paminėti nutikimai atsitiko tame pačiame – A – divizione. Kas dėl techninio rezultato, tai ten šiek tiek apsižiūrėjo Euforija. Euforikai aikštėje 2:0 pranoko Pabradės Modulį ir jau džiaugėsi, kad iškovojo pirmą savo istorijoje pergalę A divizione, tačiau trečiadienio popietę pasirodė pranešimas, kad taip visgi nebus.

Euforijos gretose pirmame ture vienas žaidėjas buvo nubaustas raudona kortele, tačiau euforikai, panašu, sistemoje įvedė ne to futbolininko pavardę. Tad nubaustasis žaidė prieš Modulį, Modulis tai pastebėjo, po dvikovos buvo paduotas protestas, kuris buvo patenkintas, tad Pabradės ekipa įsidėjo techninę pergalę 3:0 ir taip A grupėje išlieka nepraradusi taškų.

Pergalingai čempionate startavo dvi ekipos, kurios dėl vienos iš jų starto LFF taurėje pirmą turą praleido – po tris taškus paėmė tiek Nemenčinė, tiek ir Ave.Ko. futbolininkai. Tiesa, abiejų ekipų laimėjimai buvo skirtingi.

Ave.Ko. savo Kalvelių stadione 3:1 pranoko Top Kickers futbolininkus, o štai Nemenčinės kolektyvas net 12:1 (taip, perskaitėte teisingai) pervažiavo Lentvario ekipą. Ekipą, kuriai apžvalgininkas prieš sezoną, beje, dar prognozavo ir medalius...

Žinoma, galima paminėti, kad Lentvaris turėjo vos vieną atsarginį, o ekipos sudėtyje figūravo ir žaidėjų, jau įkopusių ne tik į ketvirtą ar penktą, tačiau net ir šeštą dešimtį, tačiau dvylika praleistų įvarčių vis tiek yra itin daug.

Net trečdalį komandos įvarčių – visus keturis – įmušė Eduardas Tučinskis, taip pat pridėjęs du rezultatyvius perdavimus ir tokiu būdu iš viso įnešęs tiesioginį indėlį į lygiai pusę komandos įvarčių.

Jei Modulis vieną iš dviejų savo pergalių paėmė techniniu būdu, tai aikštėje du kartus iš dviejų kol kas laimėjo tik Granitas B – jie 1:0 nugalėjo Kaišiadoris-Baltus ir toliau laikosi lentelės viršutinėje dalyje.

Vienintelį įvartį laimėtojams pirmame kėlinyje pelnė Vadim Ivaško, o Granito B futbolininkai su penkiais įmuštas ir nuliu praleistų per du mačus kol kas demonstruoja gal ne fejerverkais sprogstantį, bet efektyvų žaidimą.

Pergalių sąskaitą atsidarė ir Gariūnai – jie 3:2 pranoko Salininkus, kuriems tai buvo pirmas sezono pralaimėjimas. Dubliu laimėtojų ekipos gretose pasižymėjo prieš šį sezoną iš Katastrofos atvykęs saugas Matas Griaznovas.

Visi A diviziono 2 turo rezultatai: Modulis 3:0 Euforija (tech.), Nemenčinė 12:1 Lentvaris, Ave.Ko. 3:1 Top Kickers, Granitas B 1:0 Kaišiadorys-Baltai, Gariūnai 3:2 Salininkai.

B divizione po šio turo liko trys taškų dar nepabarsčiusios komandos – Ataka, Tėvynės Sąjunga ir Viltis B.

Ataka antrame ture iškovojo identišką laimėjimą pirmam turui – prieš tai susitvarkę su Navigatorių Old Boysais, šį kartą jie tą patį ir vėl 5:1 padarė su Vienais Vartais.

Ten jau po pirmų 20 minučių rezultatas buvo 2:1, tačiau per likusį laiką kamuolį į tinklą siuntė tik viena komanda, kuri šiuo metu ir yra pirmoje vietoje.

Kita komanda, kol kas renkanti visus galimus taškus, yra Viltis B, kuri ne taip lengvai, bet 2:1 nugalėjo Katastrofą. Pastarajai tai buvo pirma sezono nesėkmė, tačiau jos galėjo ir nebūti, mat iki pergalingo Vilties dublerių įvarčio, pelnyto 81 minutę, Katastrofą turėjo bent kelis labai gerus šansus, tačiau jais nepasinaudojo.

Įdomu tai, kad kitame ture Ataka rungtyniaus su Katastrofa, tačiau įdomus ne pačių rungtynių faktas, o veikiau jų laiko – gegužės 7 dieną Ataka žais LFF taurės rungtynes, o jau po paros, gegužės 8 dieną, rungtyniaus su Katastrofa. Ar pastarieji pasinaudos tokiu varžovų grafiku – parodys tik laikas.

Trejete stovi ir antrą sykį laimėjusi Tėvynės Sąjunga, šį kartą sulaukusi savo lyderio Luko Vaičiūno ir Rudaminoje 6:2 nugalėjusi Skaidiškes, toliau liekančias be taškų.

L. Vaičiūno sąskaitoje – du įvarčiai, rezultatyvus perdavimas ir nerealizuotas 11 m. baudinys. Na, futbolininko indėlio nenuneigsi. Prieš sezoną galimu juoduoju arkliuku įvardintas TS kolektyvas kol kas pilnai pateisina tokį vardą.

Viena greta kitos atsidūrė ir iš C diviziono atėjusios Anykčių ir Ukmergės B komandos, turinčios po 3 taškus. Anykščiai iškovojo pirmą sezono pergalę minimaliu skirtumu 1:0 nugalėję jau minėtus Navigų Old Boysus, o štai ukmergiškiai, bent jau apžvalgininkui kiek netikėtai, tokiu pat rezultatu nusileido Futboliukui, kuris pavyzdingai atsitiesė po niukso pirmame čempionato ture.

Visi B diviziono 2 turo rezultatai: Viltis B 2:1 Katastrofa, Skaidiškės 2:6 Tėvynės Sąjunga, Imperialas 0:3 Granitas Senjorai, Ataka 5:1 Vieni Vartai, Futboliukas 1:0 FKS Ukmergė B, Navigatoriai Old Boys 0:1 Anykščiai.

C divizione vietoje penkerių numatytų mačų šįkart nutiko tik keturi – Ozo tapyrų ir Presso akistata buvo nukelta į tolimesnį laiką pastebėjus, kad gazonas Panerio stadione dar nėra pilnai pasiruošęs priimti daugiau nei dviejų dešimčių kietų vyručių.

Tuo tarpu kituose susitikimuose laimėjimus rezultatyviose rungtynėse paėmė dvi komandos, kurios galimai ir lenktyniaus dėl diviziono nugalėtojų vardų – Ketera ir Olandai.

Štai Olandai 4:2 nugalėjo PILK, bet įdomu tai, kad jau po 7 minučių žaidimo Olandai pirmavo 2:1. Vėliau žaidimas kiek apsiramino, įvarčių tiek nebebuvo, tačiau persvaros Olandai neišleido ir laimėjo dvikovą, paženklintą Aringo Streckio dubliu.

Tuo tarpu kiek netikėtai lengvai vieną centrinių turo dvikovų laimėjo Keteros futbolininkai, net 8:0 sudoroję A komandos-Margirio B vaikinus.

Apie šią dvikovą daug apžvalgininko žodžių nereikia – viską galite išvysti parengtoje video santraukoje. Galima tik pridėti, kad Ketera ir Olandai, surinkę po 6 taškus, užima pirmas dvi vietas lentelėje.

Tiesa, taškų dar nepradusių komandų be šių dviejų yra dar viena – Medžiai 2. Jie praėjusiame ture žaidė pirmas savo rungtynes ir jose 2:0 pranoko pirmą kartą paklupusį Reaktyvą, o Viesulas net 6:1 pasismagino rungtynėse su antrą pralaimėjimą gavusiais Vovos Juniorais.

Turą dėl nelyginio komandų skaičiaus šį kartą praleido Top Kickers-Koloro.

Visi C diviziono 2 turo rezultatai: Medžiai 2 2:0 Reaktyvas, Ketera 8:0 A komanda-Margiris B, Olandai 4:2 PILK, Viesulas 6:1 Vova Juniors.

Jei kalbėjome, kad visuose divizionuose dar yra taškų nepraradusių komandų, tai D divizione situacija kiek kita – čia jau visos 11 lygos ekipų yra praradusios taškus, o tai, veikiausiai, signalizuoja apie galima lygybę tarp grupės komandų.

Apie lygybę signalizuoja ir praėjusio turo rezultatai D divizione – vos du mačai iš penkių turėjo nugalėtojus, o trys mačai baigėsi lygiosiomis. Ir tokiais įdomiais rezultatais – 1:1, 2:2 ir 3:3.

Pirmaisiais skaičiais pažymėtomis lygiosiomis išsiskyrė FK Vilnius Spark Energy ir Trivarčio komanda, kuriai tai buvo pirmas išėjimas D divizione. Ir mušė Trivartis pirmas, tačiau mačo pabaigoje leido varžovams išlyginti.

Lygiosiomis 2:2 savo mačą baigė Baltosios Vokės ir Molėtų ekipos, kurioms abiems tai buvo pirmieji taškai į sezono kraitį. Čia dramos irgi netrūko – likus žaisti 5 minutes rezultatas dar buvo 1:1, tačiau tada Baltoji Vokė įmušė ir atrodė, kad priartės prie pirmos pergalės, tačiau svečiai jau per pridėtą laiką palygino ir dramatiškai išplėšė pirmą tašką.

Rezultatyviausią turo mačą sukūrė Tirolos B ir Vėtros komandos. Čia žiūrovai išvydo 6 įvarčius, o juos po lygiai pasidalino abi komandos, tad mačas baigėsi 3:3. Visgi abi komandos toliau išlieka nenugalėtos ir su 4 taškais rikiuojasi pirmose dviejose diviziono pozicijose.

Tuo tarpu pergalingai savo mačus baigė Sviedinio ir Arpo komandos (pastarajai tai buvo pirmieji trys taškai).

Arpas 1:0 nugalėjo su nuliu taškų liekančius ADS Auto futbolininkus, o Sviedinys išvykoje 5:1 parbloškė Nemenčinę B. 

Ture šįkart nerungtyniavo FC Malanka.

Visi D diviziono 2 turo rezultatai: Vėtra 3:3 Tirola B, Baltoji Vokė 2:2 Molėtai, Nemenčinė B 1:5 Sviedinys, Arpas 1:0 ADS Auto, FK Vilnius Spark Energy 1:1 Trivartis.

​FK „Imperialo“ nuotr.