SFL savaitė: B diviziono lyderių pasivaikščiojimai ir aiškėjantis C grupės trejetas Visos

Nors nemaža dalis šalies šiuo metu gyvena krepšiniu, SFL klubai nepamiršta savų aktualijų ir sužaidė dar vieną pirmenybių turą.

Apie tai, kas jame vyko – tradicinėje apžvalgoje.

A divizione po praėjusios savaitės turbūt galima sakyti, jog bent šiuo metu situacija lentelės viršuje panašėja į dviejų žirgų lenktynes, mat pergales paėmė abi pirmaujančios ekipos.

Lyderiai Granitas B saviškę pergalę pasiekė iš esmės rimčiau nė nesuprakaitavę – namuose 5:0 sutriuškino Salininkus ir toliau tęsia sėkmingą atkarpą grįžus po vasaros pertraukos.

Neatsilieka nuo jų ir Top Kickers, dar sykį paneigę apžvalgininko dvejones dėl jų ateities komandą palikus dviem atakų lyderiams – šį kartą gal ne taip lengvai, bet 2:1 buvo pranokti lentelės apačioje liekantys Gariūnai. Intrigos čia buvo maksimaliai – 86 minutę Gariūnai dar palygino, tačiau TK lygiosiomis nusprendė nepasitenkinti, tad 89 minutę Mantas Urbonas užfiksavo asmeninį dublį ir išplėšė savo ekipai pergalę.

Bene centrinis turo mačas vyko Pabradėje, kur susitiko Ave.Ko. ir šeimininkai Modulis. Tiesa, būtent Modulis turbūt nesutiktų su teiginiu, kad lenktynės viršuje – tik tarp dviejų žirgų. Pabradiškiai laimėjo atkaklią kovą 3:1 ir dabar nuo pirmos vietos atsilieka tik keturiais taškais, bet dar turi vieną mačą rezerve, tad kovos dėl aukso jie dar tikrai nelaidos.

Kituose turo mačuose Nemenčinė be didesnių bėdų susitvarkė su Kaišiadorimis-Baltais, o Lentvaris minimalia persvara laimėjo devynių įvarčių trilerį prieš Euforiją.

Antro kėlinio starte lentvariškiai dar pirmavo 5:1, tačiau tada svečiai kilo į lemiamą šturmą ir priartėjo iki 5:4, visgi to lemiamo smūgio suduoti nepavyko.

Visi A diviziono 12 turo rezultatai: Granitas B 5:0 Salininkai, Modulis 3:1 Ave.Ko., Lentvaris 5:4 Euforija, Nemenčinė 3:0 Kaišiadorys-Baltai, Gariūnai 1:2 Top Kickers.

Tuo tarpu B divizione turas susiklostė taip, kad čia nebuvo užfiksuota absoliučiai nė vienos sensacijos.

Keturiuose susitikimuose aiškūs favoritai nugalėjo aiškius autsaiderius, o ir dviejuose mačuose, kur rungtyniavo arčiau viena kitos esančios ekipos, didelių fanfarų nebuvo.

Turbūt smagiausia buvo SFL fotografui, kuris sekmadienį apsilankė poroje rungtynių Fanų stadione – intrigos didelės gal užfiksuoti ir nepavyko, bet įvarčių – per akis: Tėvynės Sąjunga 7:0 pervažiavo Vienus Vartus, Ataka 8:0 – Katastrofą.

Identiškas pergales iškovojo ir savus varžovus pelnytai nugalėjusios Ukmergės B ir Navigatorių Old Boys, o bene įdomiausiai, bent ant popieriaus, atrodė Anykščių ir Vilties B susitikimas.

Visgi šeimininkai pasistengė, kad ta intriga rezultate nekvepėtų – buvo iškovota pergalė 4:1 ir dar labiau sutvirtintos pozicijos pirmame trejete.

Visi B diviziono 14 turo rezultatai: Ukmergė B 5:2 Granitas Senjorai, Anykščiai 4:1 Viltis B, Vieni Vartai 0:7 Tėvynės Sąjunga, Katastrofa 0:8 Ataka, Futboliukas 1:2 Skaidiškės, Navigatoriai Old Boys 5:2 Imperialas.

Jei kalbėjome, kad B diviziono ture didelės intrigos nebuvo, tai C grupėje – priešingai.

Rezultatas centriniame turo mače vėl įnešė didelę intrigą kovoje dėl pirmos vietos, mat Ketera jame net 4:1 sutriuškino Medžius 2. Tiesa, pastarieji pagal prarastus taškus vis dar rikiuojasi pirmoje pozicijoje, tačiau faktas, kad kova čia tikrai nesibaigia.

Po pirmo kėlinio rezultatas dar buvo lygus, tačiau po pertraukos tikslius smūgius siuntė jau tik viena komanda, kuri ir pradžiugino savo sirgalius pergale.

Neklupo ir trečioje vietoje einantys Olandai, susitvarkę su Vova Juniors, o štai ketvirti buvę A komanda kiek nelauktai suklupo, pralaimėję PILK komandai (kuriuos reikia pasveikinti su antra sezono pergale) ir taip dar labiau atsiliko nuo pirmo ketverto.

Tokiu rezultatu pasinaudojo Ozo tapyrai – savo mače jie 4:1 nugalėjo Top Kickers-Koloro, peršoko A komandą ir dabar jau patys yra užėmę ketvirtą poziciją.

Su antra pergale galima pasveikinti ir Pressą – jie surinko iš esmės turbūt vieną geriausių šio sezono savo sudėčių ir, nesuteikdami per daug vilčių varžovams, 3:0 pervažiavo Reaktyvą, kuris po savaitgalio rezultatų smuktelėjo iki paskutinės lentelės pozicijos.

Visi C diviziono 14 turo rezultatai: Vova Juniors 1:4 Olandai, Ketera 4:1 Medžiai 2, A komanda 1:3 PILK, Top Kickers-Koloro 1:4 Ozo tapyrai, Pressas 3:0 Reaktyvas.

Keliamės į D divizioną, kur, kaip keistai benuskambėtų, turbūt turo laimėtojais galima skelbti jame nė nežaidusius Sviedinio futbolininkus.

Tiesa, jie jau prieš turą buvo neblogoje situacijoje, tačiau dabar ta situacija per savaitgalį tikrai nesuprastėjo.

Verta paminėti, kad du iš tiesioginių persekiotojų – Malanka ir Trivartis – savo turų susitikimuose iškovojo pergales, bet lyderiams į naudą visai išėjo tai, kad Trivartis nugalėjo vieną iš kitų tiesioginių konkurentų – Molėtus.

Žinoma, galima sakyti, kad turbūt Sviedinį būtų labiau džiuginusios lygiosios, tačiau ir dėl dabartinės situacijos per daug liūdėti negalima – visi trys persekiotojai lenkiami šešiais taškais, o prieš Molėtus dar turimas ir mačo rezervas. O štai dėl kitų dviejų prizinių vietų nusimato neprasta kova.

Turbūt į tą kovą dar rimtokai kabintis bandys ir Vėtra – paskutinėse turo rungtynėse jie pranoko FK Vilnius Spark Energy ekipą ir atsilikimą nuo prizinių vietų sumažino iki trijų taškų.

Visi D diviziono 14 turo rezultatai: Nemenčinė B 2:1 Tirola B, Malanka 4:0 ADS Auto, Baltoji Vokė 3:1 Arpas, Molėtai 0:1 Trivartis, FK Vilnius Spark Energy 1:3 Vėtra.