Joma B2: Nemenčinės rekordas Visos

Nuo ano ketvirtadienio  Vilniaus regiono futbolo sąjungos Joma salės futbolo pirmenybių B2 pogrupyje sužaistos trejos rungtynės.

Lyderės LEU-Šviesos persekiotojos Nemenčinė ir Dūkštos, kaip susitarusios, sumažino atsilikimą iki 3 taškų. Komandų košėje, prasidedančioje nuo ketvirtosios turnyro lentelės vietos, į paviršių iškilo pergalę prieš Delfinus iškovojusi Olimpija-Alvora.

Bet pradėkime nuo Nemenčinės, nors ši komanda žaidė vėliausias rungtynes iš viso jų trejeto. O pradėkime dėl to, kad labai jau nekasdieniu rezultatu Nemenčinė nugalėjo aiškų lygos autsaiderį Vingį.

Per šį mačą buvo įmušta 30 įvarčių (vidutiniškai – kas antrą minutę). Nemenčinė ju įmušė – 23, anot jos pačios atstovo Gedimino Janavičiaus – rekordinį sau skaičių

Beje, jei kalbėt apie Vingį, tai man šiek tiek keista, kodėl jiems taip nesiseka šiose pirmenybėse. Komanda lyg ir ne pati silpniausia, jei tuos vyrukus paleidi žaisti lauke. Na, sakykime, galbūt vis dar nepripratę prie salės ir mažesnio kamuolio.

Kaip ten bebūtų Nemenčinė Vingį vos pamatė ir suvirškino, neleidusi įsiplieksti jokiai rimtesnei kovai. Nors statistikoje pirmojo kėlinio rezultatas yra 9:5 Nemenčinės naudai, G. Janavičius tikina, kad pirmą kėlinį jo komanda laimėjo kur kas daugiau. Berods – 12:2.

„Jau nuo pirmo kėlinio buvo aišku, kad laimėsim labai triuškinamai ir tikrai jo rezultatas nebuvo 9:5. Kaip tik antrą kėlinį, kai mes atsipalaidavome,  išleidome atsarginį vartininką, kitiems atsarginiams leidome pasižaisti, varžovai įmušė daugiau įvarčių“, - teigė Nemenčinės atstovas.

Beje, šios dvi komandos 2014-ųjų SFL pirmenybėse rungtyniavo tame pačiame A2 divizione. Tenai Nemenčinei laimėti nepavyko – namuose ji sužaidė lygiosiomis 2:2, o svečiuose pralaimėjo 0:4 ir užėmė žemesnę vietą nei Vingis galutinėje turnyro lentelėje.

Salėje nemenčiniečiai Vingiui atkeršijo su kaupu

„Vingio atsarginių suolelis buvo labai trumpas. Tai gal parodo jų nusiteikimą. Mes su tais pačiais Vingio vyrais žaidžiame SFLe – tenai jie būna visai kitokie. Bet gal tai yra dėl to, kad mes futsale dalyvaujame jau antrus metus, o jie - tik pirmus? Yra juk savų niuansų ir žaidžiant salės futbolą, ir žaidžiant didelėje aikštėje“, - kalbėjo G. Janavičius

Nemenčinės salės futbolo komanda visada pasižymi rezultatyvumu. Štai šiuo metu per penkerias Joma B2 rungtynes ji jau yra sumušusi 58 įvarčius.

„Komanda – jauna. Šiemet pasistiprinome patyrusiais žaidėjais. Todėl taip ir yra. Aišku, septyni praleisti įvarčiai yra atsipalaidavimas, kai varžovai buvo jau nuleidę rankas ir nieko gero nesitikėjo, bet mūsų toks stilius yra – mes stengiamės ne mažiau praleisti nei varžovai, o daugiau už juos įmušti. Taip buvo ir pernai ir yra šiemet. Mūsų komanda – visada rezultatyvi. Bet 23 įvarčiai – tai jau mūsų rekordas“, - tvirtino Nemenčinės vadovas.

Daugiausia įvarčių į Vingio vartus įmušė Robertas Bovševičius – 6. Vienu mažiau – Dmitrijus Aschabovas.

Vis dėl to rezultatyviausiam Nemenčinės futbolininkui R. Bovševičiui pavyti LEU-Šviesos snaiperio Tautvydo Svidro nepavyko. Pastarasis šiuo metu yra pasižymėjęs 13, nemenčinietis – 12 kartų.

Dūkštos laimėjo ne taip efektingai. Tiksliau –susitikimas su VGTU-Kybartais Dūkštų komandai nebuvo toks jau ir lengvas. Nepaisant pirmo kėlinio. Kurį Dūkštos laimėjo 4:0.

VGTU-Kybartai po pertraukos rado jėgų pakovoti dėl taško. Nors, tiesą sakant, labai daug nemalonumų Dūkštoms jie nesukėlė. Gal ir laiko kiek pritrūko – iki vieno įvarčio skirtumo (4:5) VGTU-Kybartai sušvelnino jau paskutiniąją rungtynių minutę.

Vis dėl to bene atkakliausios buvo Delfinų ir Olimpijos-Alvoros rungtynės. Olimpija antrojo kėlinio pradžioje buvo pabėgusi nuo Delfinų trimis įvarčiais, bet šeimininkų komandai pavyko sulyginti dar antram kėliniui neįpusėjus.

Vis dėl to paskutinis susitikimo ketvirtis buvo Olimpijos naudai. Per jį svečiai įmušė du įvarčius, į kuriuos Delfinai atsakyti nepajėgė – 4:6.