Įmonių lyga: Girtekai kluptelėjus, ją aplenkė du bankai Visos

Po daugiau nei septynių mėnesių pertraukos atsinaujino įmonių lygos pirmenybės. Komandos sužaidė dešimtąjį turą ir iki varžybų pabaigos jų liko trys.

Tačiau ne viskas šį turą pavyko sklandžiai. Nesusirinko Genius Sports ekipa, kuri turėjo žaist ne tik dešimtojo, bet dar ir nukeltas devintojo turo rungtynes. Tad Skuba ir Tirola gavo po tris taškus be kovos.

Kilo Health ir SEB dvikova pirmosios komandos prašymu perkelta vėlesniam laikui.

Tad iš aštuonerių planuotų rungtynių praėjusį trečiadienį buvo sužaistos tik penkerios.

Vienas lyderių suklupo

Trys lyderės, komandos, kurios yra gerokai atsiplėšusios nuo kitų konkurenčių ir kurios veikiausiai ir pasidalins tris pirmąsias vietas, per 10-ąjį turą neatostogavo. Visos jos bandė įrodyti savo pranašumą žemesnes vietas turnyro lentelėje užimančioms ekipoms, bet ne visoms tai pavyko. Suklupo visą tarpsezonį pirmavusi Girteka Logistics, nepajėgusi nugalėti Teltonikos – 2:2.

Tie neiškovoti du taškai atkakliose trejeto tarpusavio varžybose gali komandai kainuoti daug. Bent jau esamajam momentui jie Girteką nuleido į trečiąją vietą. Logistus lenkia du bankai: Swedbank – dviem taškais, o Danske Bank – vienu.

Abu jie dešimtą turą laimėjo įtikinamais rezultatais. Swedbank nugalėjo Retal Lithuania 6:2, o Danske Bank – Tirolą 8:3.

Kitos dvejos rungtynės buvo atkaklesnės. Ir jose pavyko laimėti žemesnes vietas užimančioms komandoms. FL Technics 4:3 nugalėjo Cognizant, o BetGames.TV – 4:2 LT Advokatūrą.

Citatos

Mindaugas Paulauskas (Girteka Logistics): „Taip, taškus praradom. Labai liūdna, esame savimi labai nusivylę, nepatenkinti.

Manau, kad priežastis buvo ta, jog neįvertinom varžovų. Galbūt dėl to, kad užpirmavom ir jau galvojom, kad viskas bus lengva. Po to standartinėse situacijose neišsirinkom žmonių ir grynai tose standartinėse ir gavom du įvarčius: vieną su nugara, kitą – koja. O po to jau reikėjo varžovus gaudyt, vytis, žodžiu, sunkios rungtynės buvo. Tiesiog reikėjo labiau susikaupti.“

Giedrius Slivinskas (Danske Bank): „Iš pat pradžių nebuvo labai lengva. Taip, įmušėm mes pirmi, po to padidinom persvarą, bet jie sušvelnino. Porą kartų taip švelnino. Stengėsi žaisti agresyviai: atimti kamuolį puolime ir bandyti išlyginti rungtynes, bet po to, kai praleido dar porą, tai ir baigėsi toks pasipriešinimas. Baigtis paaiškėjo gal įpusėjus antram kėliniui.

Mūsų komanda po ilgos pertraukos atrodė visai neblogai. Ir susirinkom stiprios sudėties, tad viskas ėjosi gerai. Nesijautė, kad kažkaip blogiau žaistume dėl tos pertraukos.“

Skaičiai

Per penkerias praėjusio trečiadienio rungtynes viso įmušti 36 įvarčiai, arba 7,2 per susitikimą vidutiniškai.

Daugiausiai įvarčių įmušė Danske Bank – 8, mažiausiai – LT Advokatūra, Giteka Logistics,  Retal Lithuania ir Teltonika.

Daugiausiai įvarčių trečiadienį įmušęs futbolininkas – Egidijus Grinis (FL Technics), 3.