Įmonių lyga: Danske Bank užkliuvo už Cognizant Visos

Trečiadienį buvo sužaistas dar vienas Įmonių lygos turas. Dabar iki šio turnyro pabaigos yra likusios dvi žaidimo dienos.

Turas, kaip ir tas, kuris vyko dar prieš savaitę, neapsiėjo be nesklandumų. Genius Sports komanda neatvyko ir šįkart. Jos varžovei Kilo Health buvo įskaityta pergalė be žaidimo.

Genius Sports ir Kilo Health yra turnyro autsaiderės ir tiesoginės konkurentės kovoje dėl priešpaskutinės vietos turnyro lentelėje.

Iš trijų komandų, nusitaikiusių į prizus, kaip ir pirmą pokarantininį turą viena paslydo ir sužaidė lygiąsias.

Koją pakišo Cognizant

Paslydusieji šįkart – Danske Bank. Porą taškų, ypatingai svarbių čempionato finiše kovojant dėl pirmosios vietos, iš jų atėmė Cognizant vyrukai.

Šios rungtynės susiklostė dramatiškai. Cognizant pirmavo 2:0, bet bankininkai sugebėjo rezultatą išlyginti. Ir rungtynių pabaigoje Cognizant nuo pralaimėjimo jau gelbėjo vartininkas.

Prieš savaitę panašiai paslydusi Girteka Logistics dabar jau juokauti su varžovais nebuvo nusitekusi - 6:0 sutriuškino SEB ekipą ir iškovojo tris taškus.

Į lyderius jau po žiemos pertraukos išplaukęs Swedbank laimėjo ir antrąsias pokarantinines rungtynes. Jis 2:0 nugalėjo Skubą.

Turnyro lentelėje po trijų lyderių, pasidalinsiančių prizus, eina visa eilė vidutiniokų, pradedant nuo ketvirtojoje vietojo po šio turo įsitaisiusios Teltonikos, baigiant penkiomis vietomis ir tiek pat taškų už ją žemiau už ją esančiu BetGames.TV.

Teltonika sugebėjo pasiekti aukščiausią šiemetinės turnyro lentelės vietą iš visų praėjusio sezono B diviziono ekipų. Tą jai padaryti leido pergalė 4:0 prieš FL Technics.

BetGames.TV toje vidutiniokų zonoje išsilaikė tik dėl to, kad pastarąjį turą 6:1 sutriuškino Retal Lithuania komanda.

Dviejų vienaip ar kitaip lentelės viduryje buvusių komandų Tirolos ir LT Advokatūros susitikimą 4:3 laimėjo pastaroji.

Citatos

Marius Valantiejus (Cognizant): „Rezultatu iš vienos pusės esame patenktinti, nes sužaidėme lygiosiomis su vienais lygos lyderių ir dar rungtynių pabaigoje vartininkas išgelbėjo nuo pralaimėjimo tiesiog neįtikėtinoje situacijoje - turbūt vienas geriausių vartininkų epizodų ką apskritai esu matęs mėgėjų futbole.. Iš kitos pusės - truputį gaila, nes pirmavome 2:0 ir pirmajame kėlinyje iki praleidžiant įvartį tikrai atrodėme labai gerai. Sumoje rezultatas teigiamas, bet ir nenustebino - jei surenkame tokią pilną sudėtį, kokią turėjome dabar, tikrai galime lygiai žaisti su visais. Tačiau kai esami smarkiai priklausomi nuo kelių žaidėjų ir jeigu jie nepasirodo, lengvai gauname ir 10... Reikia tikėtis paskutines dvi rungtynes taip pat susirinksime ir sukovosime bei įnešime dar daugiau intrigos lyderių rikiuotėje, nors mums patiems likusieji mačai praktiškai nieko nebelems, tiesiog mėgausimės futbolu, kurio visi išsiilgę po karantino.“

Tomas Beinoras (Swedbank): „Na atkakliai ten gavosi. Visos trys kortelės - už kalbas. Kalbos - dėl keistoko teisėjo švilpimo. Mačo MVP - mūsų vartininkas. Keletą kartų išgelbėjo.

Šiaip dabar didžiausias nerimas - dėl Joninių. Kažkodėl valstybinė šventė- nepakankamas pagrindas nukelti turų..  Na, bus matyt.“

Vytautas Kačerauskas (BetGames.TV): „Žiemos pertrauka ir karantinas ženkliai pakeitė mūsų komandą. Prisijungė keturi žaidėjai, iš kurių du iškart įsitvirtino starto septynete. Tiek Gvidas, tiek Simas pasižymėjo jau pirmojoje atnaujinto sezono dvikovoje su advokatais (4:2). Panašu, jog prieš savaitę LT Advokatūra tinkamai nenusiteikė dėl situacijos turnyrinėje lentelėje bei ankstesnių akistatų, ir turėjo pripažinti gerokai atjaunėjusios komandos pranašumą.

Kalbant apie akistatą su "Retal", reiktų paminėti, jog pirmas įvartis krito į mūsų vartus, kai jaunatviškas entuziazmas "atkirto komandą" ir dovanojo puikią progą varžovams, kurie puikiai ją išnaudojo. Mums kontroliuojant kamuolį, o oponentams ganėtinai stabiliai ginantis, ištiksėjo pirmo kėlinio laikas - 0:1. Per pertrauką nutarta pabandyti atakuoti iš toliau ir bandyti "uždaryti" atremtus smūgius. Ir jau pirmą antro kėlinio minutę tolimas perdavimas pasibaigė efektingai - neriant kamuolys buvo galva nukreiptas į vartus. Netrukome ir perlaužti rungtynių eigą, pelnydami antrą bei trečią įvarčius ir tai buvo nokdaunas, po kurio varžovai "subyrėjo". Komanda gražiai dalinosi kamuoliu, pelnė vieną "išdirbtą" įvartį po kito, kol jiems suskaičiuoti nebeužteko vienos rankos pirštų. Tai nebuvo visiškai vienpusis eismas, kaip gali rodyti rezultatas. Tačiau labiausiai džiugina, kad praleistas įvartis bei nepalankiai pasibaigęs pirmas kėlinys nepasėjo panikos ar pykčių komandos viduje, kaip būdavo anksčiau, o atsipūtus bei aptarus reikalingus pakeitimus žaidime, kantriai judėjome link pergalės, kurią pelnytai ir iškovojome.

Kitame ture laukia "Tirola", kuri yra turnyrinės lentelės kaimynė, tačiau yra iškovojusi 4 pergales iš 4 tarpusavio susitikimuose (įvarčių santykis 35:13).“

Aurimas Adomaitis (Teltonika): „Esame pastiprėję, savo gretose turime ir Pirmos bei A lygos duonos ragavusių žaidėjų, kurie įsidarbino mūsų įmonėje, todėl šiame sezone taikėmės gan aukštai. Klausimas buvo tik dėl susižaidimo ir mažesnio klaidų skaičiaus gynyboje, bet prieš sezoną kėlėme tikslą finišuoti pirmoje turnyrinės lentelės pusėje, tai 4-a vieta reikštų, kad tikslas - pasiektas. Visgi, apie tai dar negalvojame, nes matome, kad kelios prastos rungtynės tokius tikslus gali visiškai nuplauti.

Kalbant apie rungtynes su FL Technics – tai rezultatas neatspindi įtampos aikštėje. Pirmasis kėlinys buvo labai kovingas, progų galbūt jie turėjo net daugiau, o emocijų netrūko. Mums svarbiausia buvo neleisti įsižaisti jų lyderiui ir tai pavyko padaryti. Sakyčiau, kad rungtynės buvo iki įvarčio, kas įmuš pirmi – tie įgaus psichologinį pranašumą. Varžovai greičiau pavargo, tai pirmi įmušėme mes, o tada jau toliau lipdėme savo pergalę. Kelios jų grubios klaidos ir mūsų psichologinė persvara, kuri virto dar trimis įvarčiais.“

Įvarčiai

Per 6-ias įvykusias turo rungtynes buvo įmušta 30 įvarčių. Arba vidutiniškai 5 per vieną mačą.

Rezultatyviausios rungtynės vyko tarp BetGames.TV ir Retal Lithuania bei Tirolos ir LT Advokatūros komandų. Per jas įmušta po 7 įvarčius. Swedbank ir Skuba sužaidė nerezultatyviausią turo mačą. Per jį įmušti vos 2 įvarčiai.

Daugiausiai įvarčių įmušė Girteka Logistics ir BetGames.Tv – po 6. SEB neįmušė nė vieno įvarčio.

Rezultatyviausias turo žaidėjas – Artūras Borščevskis (Teltonika) – 3 įvarčiai.