FK Lentvaris skirtas techninis pralaimėjimas Visos

FK "Lentvaris" žaidėjas Andrej Kostevič gavo šeštą geltoną kortelę 15 turo metu ir privalėjo praleisti 16 turą su FK "Granitas-2", bet tose rungtynėse dalyvavo ir gavo dar vieną geltoną kortelę, o vėliau dalyvavo ir 17 turo rungtynėse su FK "Pagiriai", kur įmušė du įvarčius.  
Pagal VRFS valdybos sprendimą, priimta šių metų rugsėjo 11 dieną, Drausmės komitetas gali nagrinėti tik paskutinio čempionato turo pažeidimus, todėl DK svarstė tik 17 turo įvykius (su FK "Pagiriai").
 
DK sprendimas:
FK "Lentvaris" skiriamas techninis pralaimėjimas (0-3) paskutinio SFL Ergo B diviziono turo rungtynėse su FK "Pagiriai" už tai, kad rungtynėse dalyvavo žaidėjas Andrej Kostevič, kuris neturėjo tam teisės (nuostatų 66 punkto pažeidimas).
  • FK "Lentvaris" žaidėjas Andrej Kostevič privalo praleisti ateinantį (18) čempionato turą su FC "Vova".

*Taip pat norime pabrėžti, kad žaidėjas Andrej Kostevič jau yra surinkęs septynias geltonas korteles, todėl gavęs dar vieną geltoną kortelę, bus diskvalifikuotas vienoms čempionato rungtynėms.

FK "Lentvaris" turi teisę nesutikti su VRFS DK sprendimu bei pateikti apeliaciją VRFS valdybai pagal galiojančią tvarką (nuostatų 82 punktas).

Taip pat visoms komandoms dar kartą primename, kad dėl sistemos klaidų dažnai pasitaiko netikslios informacijos ir todėl ne kartą esame informavę, kad komandos pačios yra atsakingos už kortelių apskaitą ir tai aiškiai yra įtvirtinta varžybų nuostatuose.