E grupė: paskutiniame ture – be staigmenų Visos

 

Finišavo kovos ir 7x7 E grupėje, o paskutiniame ture čia staigmenų nebuvo – Advoco du kartus įveikė Futboliuką ir liko antri, Viltis B dukart nugalėjo Imperialą ir liko treti, o Top Kickers-Koloro du kartus sudorojo Susirinkom ir dar labiau sutvirtino pozicijas lentelės viršuje.

REZULTATAI

Futboliukas 1:2 Advoco, Imperialas 1:3 Viltis B, WorldOne United 0:5 Polivektris, Top Kickers-Koloro 8:3 Susirinkom, Gariūnai 7:4 Refra;

Advoco 7:1 Futboliukas, Viltis B 5:2 Imperialas, Polivektris 6:4 WorldOne United, Susirinkom 3:13 Top Kickers-Koloro, Refra 5:11 Gariūnai;

Daugiausiai įvarčių įmušė: Top Kickers-Koloro (21);

Mažiausiai įvarčių įmušė: Futboliukas (2);

Daugiausiai įvarčių praleido: Susirinkom (21);

Mažiausiai įvarčių praleido: Advoco (2);

Rezultatyviausias žaidėjas pasibaigus turnyrui: Deividas Maciulis (Top Kickers-Koloro) – 36 įvarčiai;

 

Didžiausia intriga prieš paskutinį turą buvo kovoje dėl antros vietos – norėdami ją išsaugoti, Advoco turėjo du kartus susitvarkyti su Futboliuku, kuris nebuvo lengvas varžovas daug kam.

Nepaisant to, advokatai tai padarė (tiesa, skirtingais skirtumais) ir liko antroje lentelės pozicijoje.

„Norint užimti trečiąją vietą reikėjo bent vienos pergalės, norint iškovoti sidabro medalius - dviejų pergalių, – situaciją pradėjo pasakoti Advoco atstovas Artūras Krasnoložskis. – Varžovai buvo tikrai nusiteikę mesti kovą, nes, kiek girdėjau, jiems Polivektris buvo pasiūlęs alaus dėžę. Mūsų komandos žaidėjų kažkaip ypatingai prieš rungtynes nuteikinėti nereikėjo, visi suprato jų svarbą.

Tiek pirmame, tiek antrame mače pelnėme greitus įvarčius, kas tikrai palengvino patį žaidimą. Varžovai irgi turėjo porą progų prie mūsų vartų, žaidė gan kietai. Pirmajame mače likus žaisti 5 minutes iki rungtynių galo Futboliukas išlygino rezultatą, laimei, įvartis įskaitytas nebuvo ir pelnėme be galo svarbius taškus.

Antros rungtynės buvo visai kitokio pobūdžio. Įjungėme aukštesnę pavarą, gal ir varžovai šiek tiek pavargo, turėjo mažai keitimų. Įmušėme 7 įvarčius, galėjome dar pridėti kokius 5.

Asmeniškai sezoną vertinu puikiai – iškovojome antrąją vieta, turnyrinėje lentelėje aplenkėme tokias komandas kaip Viltis B, Polivektris, Gariūnai. Ypač malonu, jog po skaudžių pralaimėjimų surasdavome savyje jėgų ir motyvacijos toliau kovoti dėl prizinių vietų. Kalbant apie čempionus, tai reikia pripažinti – jie buvo stipriausia komanda ir meistriškumu lenkia kitas ekipas. Kitą žiemą jėgas išbandysime D divizione, bus įdomu. O dabar užverčiame šį puslapį ir pradedame pasiruošimą III lygai“, – išsamų komentarą baigė A. Krasnoložskis.

Tuo tarpu Futboliuko atstovas Lešekas Jankovskis atskleidė, jog paskutiniame ture komanda turėjo bėdų ir su komplektacija.

„Surinkome ne pačią geriausią sudėtį paskutinėms rungtynėms. Žinojome, jog liksime šešti, todėl kai kuriems žaidėjams buvo sunku surasti motyvacijos žaisti, bet nuo mūsų rezultatų priklausė kitų komandų išsidėstymas prizininkų trejetuke, todėl galvojome, jog galėsime atimti taškus. Deja, pirmose rungtynėse sunkiai startavom ir atsilikinėjom 2:0. Vėliau žaidimas pagerėjo ir sušvelninom rezultatą. Rungtynių gale teisėjas neįskaitė įvarčio, kuris, mūsų manymu, turėjo būti įskaitytas ir mums nepavyko iškovoti bent taško.

Antrose rungtynėse pavargom, vėl pradžioje praleidom porą greitų įvarčių ir tiesiog nuleidom rankas. Tenka pripažinti, jog varžovai sekmadienį tiesiog buvo stipresni ir nusipelnė pergalės. Sveikinam juos su 2 vieta.

Prieš sezoną planavome patekti į Top 5, todėl tikslų įgyvendinti nepavyko, nors tokią galimybę tikrai turėjome“, – ne itin pozityviai sezoną įvertino L. Jankovskis.

Komanda, turėjusi realiausią šansą dar pagrasinti Advoco, buvo Viltis B, tačiau jiems to padaryti nepavyko. Tiesa, Vilties dubleriai savo darbą padarė ir Imperialą nugalėjo dukart, tačiau dovanų iš Futboliuko nesulaukė ir liko treti.

„Rungtynes su Imperialu pradėjome aktyviai spausdami varžovus jų pačių pusėje ir tai lėmė jų pasirinktą žaidimo planą – kamuolio kėlimą link mūsų vartų, – pasakojo Vilties B žaidėjas Teodoras Žukas. – Mūsų gynėjai gerai tvarkėsi su aukštais kamuoliais, o puolėjai susikurtas progas paversdavo įvarčiais. Abi rungtynės buvo ganėtinai panašios ir abejose savo dominavimą pavertėm pergalėmis.

Dėl viso sezono apibendrinimo – pradėjome labai stipriai, skynėme vieną pergalę po kitos. Kaip matome retrospektyviai, visas dvikovas su silpnesniais varžovais užtikrintai laimėjome, tačiau silpnesni buvome tose rungtynėse, kurios buvo kertinės: abejose dvikovose su Advoco, su Gariūnais, antroje sezono dalyje dvikovoje su Top Kickers. Panašu, kad prieš stipresnius varžovus dar turime mokytis žaisti, galbūt atrasti vienokį ar kitokį planą, kaip turėtume elgtis tose situacijose, kai ne mes kontroliuojame žaidimą. Nepaisant to, džiaugiamės, kad pavyko pakilti į aukštesnį divizioną, kuriame kovos, neabejoju, bus dar smagesnės“, – pozityviai į ateitį žiūrėjo T. Žukas.

Teorinių šansų dar kabintis į aukštesnes pozicijas turėjo ir Polivektris, tačiau jiems svarbiausia buvo sulaukti varžovų klupimų. Varžovai neklupo, tad Polivektriui nepadėjo ir dvi pergalės prieš paskutinėje vietoje likusius WorldOne United.

Pastarųjų vadovas Victor Cachay Grande sezoną įvertino kaip sunkų, tačiau suteikusį gerų pamokų.

„Sezonas tikrai buvo sunkus, praradome vartininką pirmame ture dėl traumos, ir žaidėm  be jo beveik visą likusį turnyrą, tad rezultatai kalba patys už save. Varžovai buvo tikrai geri, kai kurios komandos buvo labai tvirtos su gerai suformuotu žaidimu, mums buvo malonu žaisti prieš visas jas.

Turnyrą vertinam pozityviai, žaidėjai kovojo iki galo ir sekmadienį antrose rungtynėse pajėgumu kurį laiką nenusileidom Polivektriui ir turėjom gerą kovą“.

Solidžiai finišavo ir puikią antrąją sezono dalį sužaidę Gariūnai. Šie du kartus nugalėjo Refrą ir liko penkti. Antrame rate Gariūnai nelaimėjo vos trejose rungtynėse, tad jei būtų geriau sužaista pirma sezono dalis – komanda būtų galėjusi realiai kovoti dėl vietų pirmame trejetuke. Na, galbūt kitąmet.

Na ir užbaigti galima čempionišku akcentu – du kartus trečiadienio vakarą Susirinkom kolektyvą nugalėję Top Kickers-Koloro vaikinai vainikavo puikų sezoną ir su pozityvu žvelgia į ateitį.

„Nors ir iškovojom dvi pergales, bet iš žaidimo nepasakytum, jog susitiko pirma ir paskutinė komandos“, – sakė TK vadovas Mantas Urbonas. – Nors rungtynės nieko nelėmė nė vienai komandai, bet kibios kovos tikrai netrūko. Vis tik mūsų puolimo potencialas dar kartą nulėmė susitikimo baigtį. Jei neklystu pirmos trys rezultatyviausiųjų vietos būtent mums ir priklausys.

Kalbant apie sezono tikslus, tai žinoma džiaugiamės juos įgyvendinę. Mes nebuvome minimi tarp pretendentų trejeto, tai ilgą laiką išbuvom po radaru. O kai dėmesys į mus vis tik buvo atkreiptas, jau turėjom įgiję ir taškų pranašumą bei pagavę gerą sportinę formą. Ar būtume pajėgūs kovoti A divizione? Sunku pasakyti, bet tikiu, kad lengvas grobis nebūtume. Vis tik greitu metu to nesužinosim (šypsosi)“.

Beje, galima pataisyti M. Urboną – jiems priklausys pirmos dvi vietos rezultatyviausiųjų sąraše, mat trečias liko Gariūnų snaiperis Ramūnas Radavičius.

BAIGIAMASIS ŽODIS

Toks štai buvo tas E grupės turnyras, su savo staigmenomis ir netikėtumais. Galima padėkoti visoms komandos už suteiktas geras emocijas ir palinkėti sėkmės ateities turnyruose. Priminimas – komandų nugalėtojų ir individualių nominacijų laimėtojų apdovanojimai įvyks balandžio 16 dieną (antradienį), 18.00 KKSD konferencijų salėje (Žemaitės 6).

Top Kickers facebook nuotr.