DK sprendimai Visos

FK „Molėtai" yra skiriamas techninis pralaimėjimas rezultatu 0:3 už dalyvavimą rungtynėse neregistruoto asmens (nuostatų 53 punkto pažeidimas) SFL C diviziono rungtyėse FK "Medžiai 2" - FK "Molėtai" metu.
 
Taip pat FK "Molėtai" yra skiriama 50 (penkiasdešimties) eur. bauda bei griežtas įspėjimas, kad pasikartojus panašiems atvejams, komandai gali grėsti didesnės sankcijos (taškų atėmimas, bauda arba šalinimas iš lygos), nes per nepilnus metus tai jau ne pirmas toks FK "Molėtai"pažeidimas, kuris rodo nepagarbą varžovams bei visai lygai.
 
FK „Pressas" žaidėjas Martynas Juocevičius diskvalifikuojamas 3 (trejoms) rungtynėms  smūgį iš galo varžovui į kojas  (nuostatų 64.2 punkto a) dalies pažeidimas) SFL C diviziono rungtyėse FK "Pressas" - FC "Vova Juniors" metu.
 
FK „Medžiai" žaidėjas Giedrius Lekandra diskvalifikuojamas 3 (trejoms) rungtynėms  smūgį iš galo varžovui į kojas (nuostatų 63.2 punkto a) dalies pažeidimas) SFL C diviziono rungtyėse FK "Medžiai 2" - FK "Molėtai" metu.
 
FK „Pagiriai 2" yra skiriamas techninis pralaimėjimas rezultatu 0:3 už dalyvavimą rungtynėse neregistruoto asmens (nuostatų 53 punkto pažeidimas) SFL C diviziono rungtyėse FK "Arpas" - FK "Pagiriai 2" metu.
 
FK Medžiai B komandai skiriama 20 eur bauda už penkias geltonas korteles rungtynėse su FK Molėtai.
 
DK informacija