C grupė. Paskutinė rokiruotė Visos

 

SFL 7x7 C grupės paskutinio turo paskutinėse dvigubose rungtynėse susitiko Tėvynės Sąjunga ir Stickers. Susitikimas nebuvo šiaip sau, nes susiklosčius tam tikroms aplinkybėms komandos finišo tiesiojoje galėjo susikeisti vietomis. Ir susikeitė. Tik didelio džiaugsmo tokia baigtis nei vieniems, nei kitiems neatnešė.

 

REZULTATAI. Tėvynės Sąjunga – Stickers 3:3 ir 2:4.

 

FINIŠAS. Prieš rungtynes 12 taškų turėjusi Tėvynės Sąjunga rikiavosi 8-oje turnyrinės lentelės pozicijoje, o 9 taškus surinkusi Stickers ekipa buvo 9-a. Iššokti iš raudonos „iškritimo“ zonos šansų nei viena komanda neturėjo, nes 7-oje vietoje buvęs Viesulas disponavo 21 taško sąskaita. Tad kova iš esmės vyko tik dėl garbės. Ir joje šiek tiek geriau sekėsi Stickers ekipai.

 

Komandos vadovo Ruslano Daškevičiaus teigimu, į paskutines rungtynes susirinko tik 7 žaidėjai, tačiau žaidimas be keitimų nesukliudė pasiekti teigiamą rezultatą. „Manau, kad mes jau mokame žaisti tas pačias paskutines rungtynes, nes jas tenka žaisti praktiškai kiekvieną sezoną visuose turnyruose. Patys žaidėme labiau antru numeriu, ramiau, nes neturėjome keitimų, bet standartiškai praleisdavome gan kvailus įvarčius. Pirmose rungtynėse, likus 5 min. pirmavome 3:2, bet nesugebėjome išlaikyti persvaros. Antrose rungtynėse ilgą laiką rezultatas buvo lygus 2:2, vėliau po kelių Tėvynės Sąjungos žaidėjų klaidų įmušėme dar du įvarčius ir šį kartą sugebėjome tą persvarą išlaikyti“, - konstatavo R.Daškevičius.

 

Stickers komandos lyderiu tose rungtynėse tapo 4 įvarčius pelnęs Seymur Alyjev. Įdomu, kad iki tol čempionate jis buvo pasižymėjęs 3 kartus. Tėvynės Sąjungos gretose 3 įvarčiais atsižymėjo Aleksandras Dergačiovas, tokiu būdu savo įvarčių kraitį padidinęs iki 8 įvarčių.

 

Nors sužaidus po 18 rungtynių Tėvynės Sąjunga ir Stickers surinko po 13 taškų, bet dėl geresnio tarpusavio rungtynių santykio į 8 vietą pakilo Stickers ekipa. Beje, pernai C grupėje abi komandos taip pat žengė koja kojon ir surinko po lygiai taškų. Tik tada Tėvynės Sąjunga abu kartus įveikė Stickers ir su 18 taškų užėmė 6 vietą, o Stickers liko 7-oje pozicijoje.

 

„Manau, kad mums šiais metais labiausiai pritrūko gero žaidimo prie savo vartų. Mes gan dažnai gerai žaidėme gynyboje apie 20 minučių, o vėliau prasidėdavo klaidos, po kurių nesugebėdavome grįžti į rungtynes. Taipogi verta paminėti, kad praktiškai pusę rungtynių sužaidėme be vartininko. Na, ir paskutinis dalykas yra realizacija - mano manymu, per dažnai nesugebėdavome puikių progų paversti įvarčiais, - pastebėjo R.Daškevičius. - Apibendrinus, sezono negaliu vertinti gerai, nes likome treti nuo galo ir keliausime į žemesnį divizioną.“

 

Analogiškas likimas laukia ir Tėvynės Sąjungos, kurios atstovų toks komandos pasirodžymas, tikėtina, taip pat nenudžiugino.

 

RIKIUOTĖ. Apibendrinant sezono rezultatus, galime konstatuoti, kad trys stpriausios grupės komandos – Šalčininkėlių Visinčia (44 taškai, įvarčių santykis +24), Vieni Vartai (40 tšk., +35) ir FM Ateitis (38 tšk., +45) kitą sezoną turės ką veikti B grupėje, nes pernai iš C grupės į B grupę pakilusio komandų trejeto (Sparta, Futbolo Broliai ir Nemenčinė) dvi komandos turėtų grįžti atgaliop. Futbolo Brolių ir Nemenčinės (bei Užupio)  kitą sezoną C grupėje lauks 4-7 vietas užėmusios ekipos: VSG United (32 tšk., + 7), Western Union (31 tšk., +10), Mostiškės-Tonitra (23 tšk., +5) ir Viesulas (21 tšk., -7).

Iš C grupės į D lygį turėtų kristi Stickers (13 tšk., -45), Tėvynės Sąjunga (13 tšk., -22) ir Žemaičiai (3 tšk., -52). Šias komandas C grupėje turėtų pakeisti D grupėje laimėję Navigatoriai Old Boys, bei prizines vietas užėmusios komandos – FK Dineris ir SK Dūkštos-Delta Logistik.

 

UŽDARYMAS. Primename, kad balandžio 16 dieną, 18.30 val. KKSD konferencijų salėje vyks SFL žiemos pirmenybių sezono uždarymas. Jame taurėmis ir medaliais bus apdovanoti visų 7x7 divizionų nugalėtojai ir prizininkai. Asmeniniais prizas bus pagerbti ir rezultatyviausi divizionų žaidėjai. C grupėje šis prizas atiteks 30 įvarčių pelniusiam Vieni Vartai puolėjui Pauliui Obolevičiui.