C divizione - "bardakas" ir "balaganas", D - sustabdytas "Granitas-3" Visos

Po dešimt komandų turinčiuose Sekmadienio Futbolo Lygos  C ir D divizionuose sužaistas aštuntasis turas. O tai reiškia, kad iki pirmojo rato pabaigos komandoms liko sužaisti po vienerias rungtynes.

C divizione lyderių pergalė sukėlė skandalą. Tiksliau skandalą sukėlė lyderių varžovai, nepatenkinti teisėjavimu. Bet kaip ten bebūtų, Vova laimėjo ir užsirašė dar tris taškus.

Kaip ir laimėjo visos kitos aukštesnės turnyro lerntelės pusės komandos.

D divizione kluptelėjo Granitas-3. Laimėjus Pilkams, dabar šios dvi komandos taškų turi po lygiai ir yra gerokai atsirovusios nuo persekiotojų. O kas laimės pirmąjį ratą, paaiškės jų tarpusavio susitikime.

Vėtra parašė skundą

Vova laimėjo rungtynes, kurias viena komanda pavadino bardaku, kita – balaganu. Šį kartą C diviziono lyderiai 2:0 nugalėjo Rūdiškių Vėtrą.

Na ir, aišku, aprašė susitikimą savo Facebooko paskyroje: „Pirmadienio vakarą Vova priėmė svečius iš Rūdiškių.

Susirinkę gerokai anksčiau ir apšilę bei pasibraižę schemas, Vova į aikštę žengė tokios sudėties: Vartai - Paulius, gynyba - Vilius, Dominykas, Albertas ir Renatas, saugai - Edgaras, Felipe, Ignas ir Lucasas, puolime - Robertas.

Nuo rungtynių pradžios buvo aišku kas čia šeimininkai. Praėjus mažiau nei dešimt minučių puikia proga nepasinaudoja Lucasas, kurio smūgiuotas kamuolys praskriejo visiškai šalia vartų. Dar po keleto minučių - vėl gaisras Vėtros pusėje, Felipe stipriu smūgiu patikrina ar vartų konstrukcijos tvirtai suvirintos. Daugybė aštrių perdavimų iš kraštų, bet įvarčio kaip nėra, taip nėra.

35 minutė, Vėtra sužaidžia rankomis greta vartininko aikštelės ir Felipe, nelaukdamas kol priešininkai ginčijasi su teisėju, perduoda kamuolį Ignui, kuris apvedęs gynėją sulaikomas už marškinėlių. Teisėjas skiria 11 m baudinį, o jį realizuoti šį kartą nusprendė Felipe ir nepasigailėjo. 1:0 Vova veda.

Pirmajame kėlinyje svečiai nesukūrė nė vieno pavojingo momento, viena, kas buvo, tai perdavimas iš krašto, kuris praskriejo pro visų galvas.

Antrasis kėlinys, kaip ir pirmas - Vova lipa, Vėtra ginasi. Keletas pavojingų baudos smūgių neišgąsdino Vėtros, todėl kėlinio viduryje jie pakėlė du tikrai pavojingus kampinius, tačiau įvarčio pasiekti jiems nepavyko.

Kėliniui einant į pabaigą, Felipes keltą kampinį puikiausiai realizuoja Marius, kuris, pašokęs iki antro aukšto, siunčia kamuolį į vartus galva ir jau 2:0.

Po praleisto įvarčio Vėtra pradeda po kiekvieno epizodo rėkti ant teisėjo, taip sukeldami bardaką rungtynėse, bet Vova išliko rami ir nepasidavė priešininkų spaudimui.

P.S. Po rungtynių Vėtra savo feisbuko profilyje paskelbia sensacingą naujieną, neva Vova sukčiavo, teisėjas sukčiavo ir dabar skandalas. Vova turi geros kokybės visų rungtynių video, tad jeigu Vėtrai kyla kažkokių klausimų ir nori kažkam kažką įrodyt, prašom kreiptis ir Vova mielai pasidalins filmuota medžiaga.”

Įdomu. Einame tada pas Vėtrą. Jos Facebookas teigia štai ką: “Rūdiškių Vėtra sužaidė SFL C diviziono 8 turo rungtynes prieš Vovos komandą. Rungtynės vyko Vilniaus Statybininkų rengimo centro stadione. Rungtynes Vėtra pralaimėjo rezultatu 0:2.

Susitikimą rūdiškiečiai pradėjo atsargiai, su tikslu apsiginti ir pasižiūrėti į priešininkus. Pirmas kelinys vyko apylygiai, abi komandos turėjo progų. Atėjo 32 minutė, kurios metu Vovos komandos puolėjas, kovodamas dėl kamuolio, akivaizdžiai pasimušė sau kamuolį ranka. Teisėjas į tai sureagavo ir traktavo žaidimą ranka Vėtros gynėjui Juozui Markevičiui... Vtf??? Kol teisėjas traukė geltoną kortelę, Vova išsižaidė kamuolį ir įkirto į Vėtros baudos aikštelę, kurioje Simonas Slukinas, žaisdamas korpusu, užsidengė kamuolį, Vovos puolėjas nukrito ir teisėjas sušvilpė ir paskyrė 11 m. baudinį. Nesupratome, galvojome teisėjas juokauja, bet pasirodo - ne... Šis epizodas baigėsi tuo, kad Vova realizavo 11 m. baudinį ir nubėgo, kaip niekur nieko, teisėjas skyrė Vėtros futbolininkui geltoną kortelę už neva sustabdytą greitą ataką ir dar kelis futbolininkus įspėjo už kalbas.

Ok. Supratome. Na būna klaidų, sutikime - vienas teisėjas aikštėje na ne visada viską mato.

Baigėsi pirmasis kėlinys rezultatu 1:0 Vovos naudai.

Po pertraukos komandos sugrįžo į aikštę ir prasidėjo visas balaganas. Nebijau pasakyti:  totalus teisėjo šūdo malimas. Vovos futbolininkai pradėjo aršiai stumdytis, kirsti per kojas, griauti Vėtros futbolininkus ant žolės, traktuodami: ,,Ko jūs verkiat? Futbolas gi vyrų žaidimas..." Teisėjo dėmesio nesulaukėme. Pradėjome apeliuoti, gavome geltoną kortelę... Po to teisėjas tai sušvilpia pražanga, tai vėl ,,nieko nemato“, kol galiausiai buvo sužaistos kelios labai pavojingos situacijos, kai vienoje iš jų Vėtros futbolininkui Olegui Dolgovui mėginant išmušti kamuolį galva, Vovos saugas pakėlęs koją, smūgiavo į ją. Laimė, kad nepataikė... Teisėjas net neatsisuko, niekaip nesureagavo, lyg niekur nieko, nors ir buvo visai šalia, nes tai vyko maždaug vidurio linijos zonoje. Šis epizodas mažų mažiausiai turėjo būti traktuojamas, kaip pavojingas žaidimas.

Toliau pamatėme, kad nieko nebus, todėl nutarėme pradėti žaisti agresyviau. Vienas kitas žaidimas korpusu, keli švelnūs pasistumdymai ir visos šios situacijos teisėjo švilpiamos ir traktuojamos pražangomis. Įdomu tik tai, kad abi komandos žaidė kibiai, agresyviai bet teisėjas švilpė pražangas tik Vėtros futbolininkams. Na ką gi, gerai, tiek to - tegul turi jie tuos laisvus smūgius. Bet kantrybės taurė buvo perpildyta, kai artėjant rungtynėms prie pabaigos, Vovos saugas, kovodamas dėl kamuolio su Vėtros gynėju Olegu Dolgovu, alkūne smūgiavo pastarajam į veidą. Olegas krenta ant žolės, teisėjo švilpukas tyli, ,,Vova" rėkauja: „vaidyba“, ir t.t. Galų gale teisėjas sustabdo žaidimą. Priėjęs prie futbolininko, jis ištarė: ' Kelkis, o tai gausi kortele už vaidybą". Pribėgęs prie komandos draugo, Vėtros komandos kapitonas Zbignevas Maconko, pamatęs kad Olegui praskelta nosis ir kruvinas veidas, pradėjo apeliuoti į teisėja su klausimais ir skatinimais varyti Vovos žaidėją iš aikštės arba bent jau parodyti geltoną kortelę. Teisėjo atsakymas buvo geltona kortelė Zbignevui už kalbas, o kraujas traktuotas kaip, kad susižeidė krisdamas pats - pats kaltininkas.

Vovos saugas jau buvo savo aikštės pusėje pasislėpęs už gynėjų nugarų, ikyriai šypsojosi ir kažką kone pokštavo, kas labai provokavo Vėtros futbolininkus. Laimei, susitvardėm ir išvengėm nesusipratimų. Tada gavome antrą įvartį ir rezultatas jau buvo 2:0 Vovos naudai. Rungtynės taip ir pasibaigė.

Pirmą kartą per ketverius metus susidūriau su tokiu šališku teisėju ir tokiu nekokybišku teisėjavimu. Nepatiko ir Vovos išsidirbinėjimai ir prikolai, tad labai, labai, labai nekantriai laukiame 2 rato ir jų atvykstant į Rūdiškes. O tai norėčiau perduoti SFL prezidentui: gerbiamas Prezidente, galų gale neskirkit tokių nevėkšlų teisėjauti rungtynėms ir jei tokie ,,gaidžiai" - nekompetentingi teisėjai teisėjaus, Vėtra pateiks jums raštiška skundą su klausimais, kurių atsakymų nekantriai lauks Rūdiškių futbolo bendruomenė.

P.S. Įkeliam kelių epizodų nuotraukas, kad įsitikintumėte, jog neveltui esame pasipiktinę teisėjo darbu ir Vovos žaidimu.”

Tas nuotraukas aš įdėjau, kaip straipsnio iliustracijas.

Vienas komentaras po šiuo pasakojimu apžvalgininkui sukėlė šypsnį.

Viena Rūdiškių komandos gerbėja paplatino nuorodą į Lietuvos futbolo federacijos Drausmės komiteto  kreipimąsi dėl sąžiningo žaidimo ir prašymą pranešti pagavus futbolininkus sukčiaujant.

Nežinau, ar LFF buvo pranešta, ar ne, bet Vėtros vyrai nusiteikę savo tiesą įrodyti ir žada kreiptis į bet kokias instancijas.

Jei norit pamatyti visus skandalinguosius Vovos – Vėtros rungtynių įvykius, žvelkite šion nuorodon: ir tenai pasieškokite jų https://www.youtube.com/watch?v=V5KZzp2p9wA

O štai čia – susitikimo santrauka:

Vova jau ilgokai pirmauja C divizione. Rimčiau su ja konkuruoti bando tik Skaidiškės, atsiliekančios dviem taškais.

Aštuntąjį turą skaidiškiečiai 4:1 nugalėjo Olandus, komandą, kuriai, pasakykime atvirai, šiemet žaidimas neina.

Bent jau pernai Olandai žaidė kur kas geriau ir ilgą laiką varžėsi dėl prizinių pozicijų C divizione. Šiemet jie pralaimi kur kas dažniau nei laimi. Kad ir dabar Olandai patyrė trečią nesėkmę paeiliui, kai kartodami 7-ojo turo rezultatą, nusileido 1:4.

Jau per dešimt pirmųjų mačo minučių Olandai dviem svečių įvarčiais buvo pasiųsti į nokdauną. Nuo kurio per visas rungtynes taip ir neatsigavo. Dar pirmą kėlinį Skaidiškės įmušė trečią  ir tuo realiai jau viskas buvo galutinai išspręsta.

Šiuo metu greta žengiantys Pagiriai ir Geležinis Vilkas irgi iškovojo po nelengvą pergalę.

Pagiriams teko susitikti su staiga nei iš šio, nei iš to ėmusiu rinkti taškus ir per tris pastarus mačus juos 7  surinkusiu Reaktyvu.

Reaktyvas ir per šį mačą buvo ne prieš taškų sąskaitą papildyti ir įvartį įmušė pirmasis. Kai gavo teisę į 11 m baudinį.

Tiesa, Pagiriai ilgai nelaukė ir 23 min. rezultatą sulygino. Bet įmušti lemiamą įvartį jiems prireikė gerokai daugiau nei vieno kėlinio. Vis dėl to 76 min. jie rado skylę prie varžovų vartų.

Dar sunkiau klojosi Geležiniam Vilkui. Pietų IV, be visų savo lyderių, pradėjusi rungtynes 9-iese, o pilnos sudėties sulaukusi jau mačui įsibėgėjus, ėmė ir parodė kariškiams ragučius.

Atrodė, vilkams tądien nesisekė niekas, arti varžovų vartų jie atsidurdavo retai, o tolimi smūgiai skriejo arba pro šalį, arba kamuolys tapdavo Pietų IV vartininko grobiu.

86 minutę Geležinis Vilkas įmušė vienintelį mačo įvartį ir netapo antra komanda iš kurios Pietų IV atimtų taškus.

Pergalę iškovojo ir paskutinė aukštesniojo turnyro lentelės penketo komanda – Top Kickers.

Nors patys Kickeriai pripažįsta, kad ta pergalė nebuvo lengva.

“Karštą sekmadienio popietę Top Kickers Fabijoniškių stadione priėmė Futboliuką. Mėlynieji rungtynėms rinkosi labai anksti, mat šįkart su teisingais apšilimo pratimais supažindino Sveikatingumo namų „Ūksmė“ kolektyvas. Veteranai linkčiojo, kad seni kaulai ir raumenys nebesitampo, o akrobatinės figūros neįkandamos, visgi treneriams pavyko paruošti vyrukus susitikimui. Už šias pastangas mūsų partneriai dar padovanojo apsilankymą pas save masažui, o tas kvietimas burtų keliu atiteko Šarūnui Krasauskui. Puiki intro į rungtynes ir visi su nekantrumu ėmė laukti teisėjo švilpuko.

Pirmosios minutės parodė, kad lengva nebus. Komandos apsikeitė keliais pavojingais momentais, tačiau vartininkai klaidų nedarė. Deja, bet pirmoji rungtynių tablo įžiebė Futboliuko komanda. Praradę kamuolį gynybos zonoje, mėlynieji nebepajėgė sustabdyti varžovų atakų lyderio Dariaus Svilainio.

Šis įvartis tarsi pažadino šeimininkus, kurie netrukus perėmė iniciatyvą. 38 minutę Mantas Urbonas tolimu perdavimu išveda Vytautą Stankūną į akistatą su vartininku, kuris Vyto smūgiuoto kamuolio atlaikyti nesugeba. Po kelių minučių tas pats tandemas buvo arti ir antrojo įvarčio, tačiau šįkart vartininkas buvo budrus. Kėlinys baigėsi lygiu rezultatu 1:1, kuris turbūt dėsningas ir teisingas abiem komandoms.

Per pertrauką mėlynieji rodo į jų trumpą atsarginį suolelį ir savo ilgą, tad peršama išvada, jog nuolatinis presingas tuojau varžovus nuvargins. Ir išties antrasis kėlinys buvo daug stipresnis iš mėlynųjų pusės, kurie jau pačioje pradžioje persvėrė rezultatą savo naudai. Mantas perima kamuolį iš varžovų gynėjų, įsiveržia į baudos aikštelę ir jį atsilaisvinusiam Eimantui Kateivao. Šis savo šanso nepraleidžia, taip pažymėdamas neseniai atšvęstą savo gimtadienį. Dar po kelių minučių Futboliuko gynėjai stabdo greitą mėlynųjų ataką netoli baudos aikštelės prieigų. Deividas Maciulis pyksta, kad teisėjas neleido užbaigti potencialiai pavojingos atakos, bet tuoj pat yra priverstas pastarojo atsiprašyti, nes baudos smūgis skrieja į vartų devyniukę!

Dar po kelių minučių tas pats Deivis galėjo užbaigti intrigą, kai stojo realizuoti 11 metrų baudinį, uždirbtą Eimio. Deja, smūgis skrieja pažeme šalia vartų, tad dėl pergalės garantijų nėra.

77 minutę tampa visai nebesaldu, kai tas pats varžovų puolėjas smeigia antrąjį savo įvartį. Pradeda jaustis šiokio tokia įtampa, kai varžovai kelia vieną kampinį po kito, tačiau mėlynieji bent jau pabaigoje rodo pavyzdinę gynybą, sėkmingai išsivalydami aukštus kamuolius.

O taškas rungtynėse padedamas jau 90 minutę, kai Mantas Urbonas užpildo asistų hattricką, rasdamas į baudos aikštelę įkirtinėjantį Deivį. Šis savo klaidą ištaiso ir skelbia galutinį rezultatą 4:2!

Po sekinančių rungtynių visi atsigaivina Eimio „statomu" gimtadieniniu alumi, aptaria jau įvykusias varžybas ir krypsta į būsimąsias”, - rašo Top Kickers Facebooko paskyra.

Prognozės

8-ojo C diviziono turo rezultatus spėti sekėsi kur kas geriau nei 7-ojo. Taikliausiai šoviau į Pagirių – Reaktyvo mačą, kurio rezultatą atspėjau šimtu procentų. Dar trijose porose nuspėjau laimėtojus. Skaidiškėms prognozavau pergalę 2:1 prieš Futboliuką, Vovai – 4:0 prieš Vėtra, o Geležiniam Vilkui – 4:0 prieš Pietų IV. Vienerios rungtynės, kuriose neatspėjau nieko, buvo Top Kickers ir Futboliuko mačas. Nes spėjau, jog jis baigsis lygiosiomis 3:3. Nieko? Ne, vis dėl to kai ką atspėjau. Pavyzdžiui, kad per šias rungtynes bus įmušti šeši įvarčiai.

Paskutiniojo pirmo rato turo prognozės: Skaidiškės – Pagiriai 2:1, Vėtra – Futboliukas 2:0, Reaktyvas – Pietų IV 3:1, Olandai – Top Kickers 1:1, Geležinis Vilkas – Vova 1:1.

Euforija sustabdė Granitą

Dažnai tų D diviziono komandų, kurios susitikdavo su Granitu-3, vadovai kalba, kad ta komanda pataikė ne į savo divizioną, kad yra stipresnė visa galva už varžoves ir t.t. Išsiskyrė čia vienas aštuntąjį turą su Granitu lygiosiomis 1:1 sužaidusios Euforijos vadovų Andrejus Jegorovas.

„Man atrodo, kad aukštesnio lygio komanda yra Pilk, - pareiškė jis po rungtynių. - Ji gerai sustyguota, joje žaidžia ir jaunimas, ir vyresni. Granitui-3 gal šiek tiek trūksta patirties. Štai mes pastatėm savo gynybinę sieną ir jie nežinojo ką daryti. Nervavosi labai, nuo to jiems dar blogiau sekėsi, tada jie dar labiau nervavosi. Tik kai mes praleidome įvartį, jie šiek tiek apsiramino. Ir ant to mes juos ir pagavome.

Per mūsų kontrataką jų gynėjas palietė kamuolį ranka. Mušėme baudinį. Neįmušėme, bet mūsų puolėjas įmušė „ant dabavkės“.

Turėjome dar keletą tikrai realių progų. Granito vartininkas yra puikus. Gerus ištraukė. Bet ir Granito futbolininkai savo progų turėjo.

Galime sakyti, kad mums šios lygiosios – kaip pergalė. Juolab, kad neturėjome savo keturių pagrindinių jaunų žmonių. Su tokia sudėtimi sužaidėme labai gerai. Rimtų keitimų neturėjome. Jų buvo vienas-kitas, bet ir tai žaidėjai iš antros sudėties.“

Granitą-3, praradusį du taškus Pilk ir pavijo. Gal rimtai A. Jegorovas yra teisus, o tas velnias iš Naujosios Vilnios nėra toks baisus, kokį jį piešia?

Šiaip ar taip – iki pirmojo rato pabaigos paliko tik vienas turas, o Granito komanda nėra vienvaldė lyderė.

Pilk 8-ąjį turą rungėsi su Pressu, komanda, kuri užima trečiąją vietą. Ir šio susitikimo rezultatas kalba pats už save – 5:2.

Nors Pilk vadovas Vygantas Šepetis su tuo nesutinka.

„Iš tiesų rezultatas visiškai neatspindi rungtynių eigos. Buvo labai įtemptos rungtynės tiek fiziškai, tiek emociškai. Momentais net atrodė, kad ir teisėjas pasidavė komandų spaudimui ir kai kurie epizodai kėlė nemažai diskusijų, nors jie ir nebuvo esminiai, nebuvo tokie, kurie galėjo turėti įtakos rungtynių baigčiai“, - kalbėjo jis.

O štai kaip V. Šepetis apžvelgia įvykius aikštėje: „Bent jau kol kas pirmame rate džiugina komandos nusiteikimas bei susirinkimas. Taip pat labai svarbu, kad komanda nėra priklausoma nuo vieno ar dviejų žaidėjų. Neatvykus vienam lyderiui, jį kompensuoja kitas. Tas pilnai atsispindi ir turnyrinėje lentelėje...

Rungtynes pradėjome gan optimalios sudėties, visi tie, kurie šį sezoną veda komandą į pergales tradiciškai užėmė savo pozicijas aikštelėje. Kaip ir daugelį rungtynių nesiekiame dominuoti aikštės viduryje ir svarbiausiu ginklu laikome greitą perėjimą iš gynybos į puolimą. Iš tiesų, pirmajame kėlinyje tas gan sunkiai sekėsi, nes buvo labai daug techninio broko aikštės viduryje bei kraštuose, kai kamuolį prarasdavome atlikdami jau trečią perdavimą. Nepaisant to, mūsų puolėjui Irmantui buvo sukurtos 3-4 gan geros progos pasižymėti ir ramiau baigti pirmąjį kėlinį. Deja progos buvo iššvaistytos ir kai atrodė kad visas veiksmas kelsis į antrą kėlinį iš kokį 20m iššovė Presso žaidėjas.....Kamuolys skriejo tiesiai į devyniukę, mūsų vartininkas - bejėgis.

Kaip parodė tolimesnė įvykių seka, tas įvartis buvo tarsi šaltas dušas mūsų komandai, o pertrauka leido ramiai apsvarstyti situaciją aikštėje ir įnešti savalaikes korekcijas. Kadangi kamuolys sunkiai judėjo centre, pabandėme "pagreitinti" kraštus ir tas iš karto davė puikių rezultatų Per pirmas 15 antro kėlinių minučių buvo praskersuoti kamuoliai ir uždirbtas kampinis kas rezultatą pavertė 3:1 šeimininkų t.y. Pilkų naudai. Po šių epizodų iš esmės padarėme esminę klaidą galvodami apie rezultato išlaikymą ir susispaudėme prie savo baudos aikštelės dėl ko varžovai kūrė progą po progos, bet įvartį pelnė po kontratakos ir gynėjų nesusikalbėjimo. Kai atrodė, kad Presas kils į lemiamą šturmą, Pilkai pakėlė gynybines linijas iki vidurio, kas leido pilnai išlyginti žaidimą ir kalti dar vieną vinį...Manau, šis epizodas 78 min. ir tapo lemiamu, kai laimėtojas nebekėlė abejonių. Kai komandos vadovas nuėjo vyrams atnešti alaus Irmantas kalė dar vieną įvartį kad nebebūtų niekam jokių abejonių...

Smagu būti ten kur mūsų niekas neregėjo...“

O tai, nuo ko pradėjome, kas yra kas, Granitas-3 ar Pilk išspręs paskutinis devintasis turas, per kurį du lyderiai susitiks Granito-3 aikštėje. O aš jau ruošiuosi aplankyti Naująją Vilnią. Jei pasaulis nesugrius iki sekmadienio, būtina šias rungtynes pamatyti.

Taip pat, kaip Pilk Pressą, Ave.Ko-2 savo aikštėje nugalėjo Medžius-2.  Pagal rezultatą ir įvarčių seką, atrodo, užtikrintai.

Viesulo dubleriai 2:0 nugalėjo autsaiderius ADS Auto, abu įvarčius įmušę jau pirmą kėlinį.

Rungtynės Maišiagaloje neįvyko. Neatvyko Pabradės-2 komanda.

„Jie prieš dvi dienas žaidė tarptautiniame turnyre, o tą patį sekmadienį – Švenčionėliuose aštuonių komandų seniūnijos turnyre, tad jau pas mus nepajėgė atvažiuoti, pavargę buvo. Iš ryto man paskambino ir pranešė“, - kalbėjo Arpo komandos vadovas Romualdas Sirutkaitis.

Arpui buvo įskaityta pergalė techniniu rezultatu 3:0.

Prognozės

Prognozavau, kad Granitas-3 laimės 4:1 ir dar labiau padidins pirmavimą prieš Pilkus, kuriems spėjau lygiąsias su Pressu 2:2. Išėjo atvirkščiai: laimėjo Pilkai, o Granitas-3 sužaidė lygiosiomis.

Dvejose kitose rungtynėse atspėjau bent jau laimėtojus. Ave.Ko-2 prognozavau kur kas kuklesnę pergalę prieš Medžius-2 – 2:1, o štai Viesulo-2 ir ADS Auto rungtynėse atspėjau įvarčių skirtumą, prognozėje įrašęs rezultatą 3:1.

9-ojo turo prognozės: ADS Auto – Pressas 0:1, Pabradė-2 – Ave.Ko-2 0:2, Granitas-3 –Pilk 2:0, Viesulas-2 – Arpas 4:4, Medžiai-2 – Euforija 1:1.