C divizione atstumas tarp lyderių sumažėjo, D divizione - pailgėjo Visos

Iš pat pradžių noriu atsiprašyti, kad ši Sekmadienio futbolo lygos C ir D divizionų turo apžvalga bus trumpesnė. Tai tikrai ne todėl, kad 16-asus turas buvo neįdomus. Todėl, kad taip jau susiklostė: parašau apžvalgą ir skubu į lėktuvą. Bobų vasara jau baigėsi ir išskrendu į šiltuosius kraštus.

O turas buvo tikrai neblogas. Ypač A divizione, kur po lyderių Pagirių pralaimėjimo paūmėjo intriga dėl pirmosios vietos.

B divizione atstumas tarp lyderių ir jų persekiotojų padidėjo.

Pagiriai nuleido rankas

Nors pasak Geležinio Vilko komandos vadovo Dariaus Indriūno, jo komandos ir Pagirių rungtynės buvo lygios ir atkaklios, po pirmo kėlinio atrodė, kad jokio netikėtumo neįvyks, pagiriečiai laimės ir žengs toliau link aukso. Pagiriai kėlinį laimėjo 1:0. Bet antrą žaidimo pusę lyderių laukė fiasko.

„Negalima sakyti, kad pirmą kėlinį Pagiriai turėjo pranašumą. Vyko atkakli apylygė kova. Tiesiog mūsų gynėjas padarė klaidelę. Jis nestipriai padavė atgal kamuolį vartininkui ir tą perėmė Pagirių puolėjas. Vartininkas bandė išmušti kamuolį ir užkabino varžovo koją. Baudinį mušė Vladyslavas Podberezskis. Vartininkas smūgį atrėmė, bet puolėjas galva kamuolį pataisė“, - apie rungtynes kalbėjo D. Indriūnas. Ir tęsė: „Neturėjome ir mes didelio pranašumo antrajame kėlinyje, vėl viskas vyko apylygiai. Mums tiesiog pasisekė tai, kad mes labai greitai sumušėme du įvarčius – vienas po kito jie sukrito. Ir kas keisčiausia, Pagiriai labai greitai nuleido rankas. Apie 75 minutę vienas jų žaidėjas išeidamas iš stadiono pasveikino mus su pergale. Sakau – gal dar per anksti, juk tik 2:1? Sako – jau mūsų komanda trečią sudėtį į aikštę leidžia. Taip ir nesupratau, jei rimtai, ar jie taip nuleido rankas, ar dėl ko čia? Juolab, kad kaip sakiau - žaidimas buvo apylygis. Na o mūsų chebra turėjo didelę motyvaciją žaisti prieš diviziono lyderį, kuris pirmą ratą mus įveikė lygių komandų mače.“

O Pagirius pasiekti bandanti Vova jau prieš valandą prieš šio mačo pabaigą buvo iškovojusi savo tris taškus.

Rungtynes su Pietų IV aprašo Vovos Facebook paskyra: „Sekmadienį antrą kart šiais metais į kovą stojo Vova ir Pietų IV. Kaip ir vasarą, taip ir rudenį voviniai lengvai nugalėjo Žalgirio ultras.

Išretinta traumų ir ligų Vova į varžybas susirinko kukliausiai šiais metais, turėdami tik 4 žaidėjus atsargoje.

Nuo pat pradžios Vova kontroliavo rungtynes, leisdami priešininkams tik retkarčiais pereiti į kitą aikštės pusę, tiesa vovinių atakoms irgi pritrūkdavo aštrumo užbaigime, todėl pirmasis kėlinys ir baigėsi 0:0.

Lyg ir turėtų slėgti įtampa, neįmušus priešininkams įvarčio, bet voviniai išlieka ramūs ir pasitikintys savimi, priešingai nei Pietų 4 , kurie pertraukos metu vos nesusimuša tarpusavyje.

Antrajame kėlinyje Vova ir toliau dominavo, o sukurtos progos buvo kur kas pavojingesnės nei pirmoje rungtynių pusėje.

Žalgirio fanams sėkmingai atsimušinėti pavyko iki 73-ios minutės, kai Robertas pasinaudojo nesėkmingu priešininkų gynėjų ir vartininko žaidimu.

1:0 ir kiek ramiau. Už 10 minučių krenta ir antras įvartis, po Edgaro perdavimo vėl pasižymi Robertas.

Pačioje rungtynių pabaigoje Pietų IV griauna Pavelą vartininko aikštelėje ir teisėjas nedvejodamas skiria 11 metrų baudinį.

Puikias rungtynes žaidęs Dominykas realizuoja baudinį ir Vova švenčia pergalę 3:0.

Po šios pergalės Vova užsitikrino kelialapį į B divizioną ir kitais metais kovos ten.

Po 16 turų voviniai rikiuojasi antroje vietoje, nuo pirmos atsilikdami tik vienu taškeliu.”

Nepaisant to, kad 3:1 nugalėjo Vėtrą, ketvirtąją vietą turnyro lentelėje užimanti Top Kickers komanda galimybių pasilypėti aukščiau jau neturi – 7 taškų atsilikimo nuo vilkų per du turus jau nebepanaikinsi.

Dvejos kitos 16-ojo turo rungtynės buvo sužaistos lygiosiomis. Futboliukas su Skaidiškėmis išsiskyrė neįmušę nė vieno įvarčio.

Dabar Skaidiškės užima žemesnę vietą nei Top Kickers. Bet skirtingai nuo pastarųjų turi, teorinę galimybę užimti trečiąją prizinę vietą.

Mat Skaidiškės yra sužaidusius vieneriomis rungtynėmis mažiau nei dauguma kitų diviziono komandų.

Nė vieno įvarčio neįmušė ir Olandai su Reaktyvu. Pirmą kėlinį. Antrą įvarčiais apsimainė.

Olandai dar pirmą kėlinį neįmušė baudinio.

Pilkus iki aukso skiria viena pergalė

Nors D diviziono favoritu visi laikė Granito-3 komandą, Pilkams po 16-ojo turo bereikia vienos pergalės, kad taptu diviziono nugalėtojais. 16-ąjį turą Pilk vėl laimėjo, o Naujosios Vilnios komanda suklupo Kalveliuose.

Tiesa, lyderiams du paskutinieji turai nebus labai lengvi. Per juos komandai teks susitikti su dviem kitoms būsimomis medalininkėmis – Presso ir Granito-3 komandomis.

O kad tai - būsimos medalininkės, galima kalbėti jau dabar. Ypač po Presso pergalės 2:0 prieš Viesulą-2.

Vygantas Šepetis, Pilk komandos vadovas: „Galutinis rezultatas tikrai neatspindi dramos ir kovos aikštėje. Mūsų pačių nebūtų nustebinęs ir šiek tiek prastesnis rezultatas, nes vertėmės be penkių starto žaidėjų, atsarginiu, bet labai užtikrintai žaidusiu vartininku kurio pozicija dažniausiai būna aikštėje. Be to du žaidėjai jau rungtynių metu pirmame kėlinyje iškrito dėl traumų. Taigi ekspromtu teko ieškoti keitimų į aikštės vidurį. Ši pozicija ir buvo opiausia, todėl varžovai žymiai dažniau ir ilgiau kontroliavo kamuolį, o mūsų komandą savo žaidimą grindė kontratakomis. Visa laimė, kad gynyba neklydo, o greitai užpulti mes mokame. Iš tiesų įtampą galėjome pamažinti jau pačioje rungtynių pradžioje, kai neišnaudojome poros puikių progų.  Bet pirmo kėlinio antroje pusėje Irmantas uždirbo 11m baudinį ir pats sėkmingai jį realizavo. Antrasis kėlinys prasidėjo varžovų spaudimu, visa laimė kad jie bandė tarsi įbėgti su kamuoliu į baudos aikštelę arba paprasčiausiai bandė užmesti kamuolius mūsų gynėjams už galvų. Iš principo mes buvome pasiruošę tokiam įvykių scenarijui ir gan sėkmingai gynėmės bei laukėme savo šanso. Ir sulaukėme. Uzba, gavęs perdavimą iš aikštės kampo, iš poros metrų galva nukreipė kamuolį į vartų tinklą. Po šio epizodo varžovai metėsi va bank į ataką, dažnai palikdami tik vieną ar du gynėjus, tad Pilkai susikūrė dar pora neblogų kontratakų ir vienos iš jų metu trise iššoko prieš vartininką ir gynėją, tad beliko tik sėkmingai užbaigti šį išpuolį. Rzultatyviausias komandos žaidėjas vėl neklydo. Taigi pergalė mūsų ir padėka senjorams, kurie atlaikė milžinišką krūvį aikštėje ir už jos ribų. Labai tikimės kad išsilaižysime traumas ir sekančioms rungtynėms su Pressu susirinksime kovinės sudėties. Aukso medžioklė tęsiasi.

Kaip jau minėjau Granitas-3 suklupo Kalveliuose – sužaidė lygiąsis 2:2 su Ave.Ko ekipa.

Dabar Pilk pirmauja septyniais taškais nuo jų atsilieka Granitas-3, dar vienu – Pressas.

Granitas-3 yra sužaidęs vieneriomis rungtynėmis mažiau nei dauguma varžovų.

ADS Auto komanda 3:1 nugalėjo Pabradę-2.

Rezultatyviausios turo D diviziono rungtynės buvo sužaistos tarp Arpo ir Medžių-2 kolektyvų. Medžiai nugalėjo varžovus 5:3, o jų puolėjas Jevgenijus Rymovas įmušė pokerį.