C divizionas: be praradimų kol kas žygiuoja penkios komandos Visos

C divizione komandų sužaistų skaičius kol kas svyruoja – vienos yra sužaidusios jau tris mačus, kitos, tuo tarpu, praėjusį savaitgalį lygoje tik startavo. Kaip bebūtų – favoritėmis laikomos ekipos taškų nebarstė ir iškovojo pergales. Vienos lengviau, kitos – sunkiau.

MODULIS TOLIAU NEKLUMPA. Antrąją pergalę paeiliui iškovojo šiemet į SFL pirmenybes sugrįžęs Modulis, 3:1 nugalėjęs Vova Juniors ekipą, kuriai tai buvo startas čempionate. Du įvarčius laimėtojams pelnė vienas rezultatyviausių lygos futbolininkų Ferdinardas Fonas.

Voviniai vienu metu atsilikimą buvo sumažinę iki 1:2, tačiau iki galo panaikinti deficito nepavyko.

Nepaisant neigiamo rezultato, vovinių vadovas Ignas Rudzevičius sakė matantis savo komandoje nemažai gerų dalykų.

„Žaisti prieš Modulį buvo begalo sunku. Sustabdyti jų lyderius turbūt nelabai pavyktų ir aukštesnio diviziono komandoms. Didelio liūdesio nebuvo, žinojome, kad pralaimėjome tikrai pajėgiam varžovui, tad ateičiau pozityvo tikrai netrūksta, nes patys žaidėme irgi neblogai“, – teigė I. Rudzevičius.

Vovos dublerių paruošta mačo santrauka – jūsų dėmesiui žemiau:

ATSIGAVUSI VISINČIA. Po apmaudžios nesėkmės pirmame ture atsitiesė ir pirmąją pergalę iškovojo į SFL pirmenybes po metų pertraukos grįžusi Šalčininkėlių Visinčia, namuose 3:0 nugalėjusi pirmųjų taškų tebeieškančią Pagirių2 vienuolikę.

Tiesa, įvarčių reikėjo palaukti iki antrojo kėlinio, o visi jie krito dešimties minučių intervale. Tačiau nugalėtojų atstovas ir vieno iš įvarčių autorius Valerijus Barbarovičius sakė, jog jo komanda galėjo laimėti ir dar didesne persvara.

„Antrosios rungtynės buvo žymiai geresnės, daugelis dalykų pavyko, kažkas ne visai, tačiau tobulėjame, nuotaikos gerėja. Suderinome, išsiaiškinome žaidėjų svarbą ir pozicijas aikštėje, todėl užtikrintai nugalėjome, gal net galėjome realizuoti ir daugiau momentų. Aišku, Pagirių2 komanda atvyko turėdami labai mažai keitimų ir, tikriausiai, ne visi svarbūs žaidėjai buvo. Einame toliau ir  vis dar laukiame pastiprinimo bei tikimės, kad turėsime optimalią, stabilią sudėtį kiekvienose arba daugumoje rungtynių“, – pasakojo Visinčios žaidėjas.

EMOCINGAS VIENŲ VARTŲ LAIMĖJIMAS. Vienos emocingiausių savaitės rungtynių turbūt vyko Fanų stadione, kur dar vieni favoritai Vieni Vartai egzaminavo Molėtų vienuolikę.

Ir tas egzaminavimas nebuvo lengvas, mat vieni lyderių pirmi praleido įvartį. Tačiau dar pirmajame kėlinyje svečiai liko mažumoje – už smūgį varžovui į veidą iš aikštės buvo išvytas Tomas Viburys (DK sprendimu jam vėliau buvo skirta 4 rungtynių diskvalifikacija). Pirmąjį kėlinį molėtiškiai dar atsilaikė, tačiau antrajame sugriuvo ir pralaimėjo 1:6.

Tris kartus laimėtojų gretose pasižymėjo Tomas Staniūnas.

Laimėtojų vadovas Darius Borisas pripažino, jog jo komanda buvo pranašesnė, tačiau nustebo ir dėl, jo manymu, per mažos nuobaudos varžovui.

„Praleidome po pakankamai grubios klaidos viduryje. Tai visai suprantama. 10x11, aišku, lengviau žaisti, bet turbūt ir 11x11 būtume apsilošę. Visgi, momentas neeilinis, ir tiesioginių smūgių į galvą, jau pakankamai retai išvysi. Tačiau labiausiai nustebino DK sprendimas suspenduoti žaidėją 4 rungtynėms. Kosmosas....
Čia mažiausiai pusmečiui už tokius veiksmus turėtų diskvalifikuoti.
Patys Molėtai pasikeitę, bet žiūrint, su kuria komanda lyginant, sustiprėjusi pagal tai, kokia pradėjo pernai metus, bet ženkliai susilpnėjusi lyginant su ta machinacijų komanda, kokia buvo pernai antrame rate su tais visais 1 lygos žaidėjais. O šiaip tai turi vieną užsienietį žaidėją, kuris viską ir diriguoja vidury. Nebus jo - nebus ir komandos.
Na, o mums reikia įprasti kontroliuoti žaidimą. Visgi lengva buvo žaisti prieš stipresnes komandas, kurios turėjo iniciatyvą ir mes tvarkingai gynėmės bei atakavome kontromis, o čia reikia jau kurti ir stengtis dominuoti. Kaip žinome iš Lietuvos rinktinės pasirodymų prieš visokias Farerų salas, tai nėra taip lengva padaryt“, – su šypsena pasakojo D. Borisas.

ĮSIVAŽIUOJANTIS LENTVARIS B. Po skaudžios nesėkmės pirmame ture vis didesnį pagreitį įgauna Lentvario komandos dubleriai, per savaitę iškovoję du laimėjimus ir šoktelėję į pirmą lentelės pusę. Pirma 3:1 buvo nugalėta Vėtra, o vėliau pridėta pergalė 4:1 ir prieš Reaktyvą.

Lentvario ekipos atstovas Nerijus Varnas papasakojo apie savo komandą ir teigė, jog jauni žaidėjai, padedami futbolininkų iš pirmos komandos, po truputį gerina savo žaidimą.

„Suburta nauja komanda Lentvaris B iš jaunų žaidėjų, kuriems dar trūksta žaidybinės praktikos bei tarpusavio supratimo. Tai ypač pasirodė per rungtynes su Rūdiškių Vėtra, kai visi žaidėjai lakstė paskui kamuolį vienoje krūvoje be pozicijų ir tik kai išėjo antrame kėlinyje mūsų du dubleriai Maksim Afanasjev ir Artur Borševskis mūsų jaunimas nusiramino ir atsirado žaidimas. Perlaužėme žaidimą į savo pusę ir padarėme rezultatą, net būdami mažumoje.

„Kalbant apie trečiadienio rungtynes tarp Lentvaris B ir FK Reaktyvas, tai mūsų jaunimas su kiekvienomis rungtynėmis įgauna daugiau pasitikėjimo, kai šalia žaidžia trys dubleriai iš pirmos komandos, atsirado žaidimo struktūra, o ne trečiokų lygio futbolas. Labai gerai sužaidė paskutiniu gynėju žaidęs Valerij Rachmatulajev, valęs baudos aikštelę, nes FK Reaktyvo vyrukai turėjo neblogų kontratakų, kur rezultatas galėjo būti visai kitoks jei jie jas realizuotų, nors mes ir kontroliavome aikštes vidurį bei žaidimo ritmą. Abu jauni vartininkai gavo savo žaidimo minučių ir neblogai padirbėjo, ištraukdami keletą įvarčiu. FK Reaktyvas komandai norime padėkoti už grajų ir sėkmės medžiojant pirmus taškus, susitiksime jau kitame sezone“, – varžovams gerų žodžių negailėjo N. Varnas.

SMAGUMAI LENTVARYJE. Mažiau pozityvo tose pačiose rungtynėse rado pats Reaktyvas. Komandos vadovas Justinas Baužys savo komentare apie savaitės vidurio išvyką pozityvo parodė nedaug.

„Čia reiktų pradėti tik eile keiksmažodžių. Stadionas neparuoštas bulvių laukas, galvojome ir norėjome nežaisti. Plius darbo diena, visi vyrai žaidė sekmadienį, treniruotė antradienį, ketvirtadienį veteranai 35+, jaunesniems treniruotė, tai čia jau ne sekmadienio futbolo lyga, o cirkas. Negana, kad tokioje aikštėje nebuvo galimybės žaisti, tai dar ir praktiškai išmetėme į balą brangiai kainuojančias treniruotes.

Jau eidamas į bulvių lauką nestipriai nikstelėjau koją duobėje. Apšilimo metu visi kamuoliai šokinėjo per kojas kaip norėjo, o ne ten, kur jų lauki. Tai nusiteikimas buvo slogus, trūko net trijų pagrindinės sudėties gynėjų, bet turėjome net 3 keitimus. Pagyrimas komandai.

Kalbant apie žaidimą, kurio nebuvo, tai Lentvaris B pastatė tris savo dublerius ir jie susuko visą žaidimą ir sukūrė įvarčius. Čia reikia pabrėžti, kad darbo diena pasirinkta tyčia, kad jie galėtų žaisti. Ir čia ne tie dubleriai, kurie negauna laiko už A komandą, o tie kurie ten žaidžia nuolat cha, cha, cha ... Išimtum tuos ir komandos skirtųsi kaip diena ir naktis. Tai parodo ir paskutinės 15 min., per kurias jie atliko keitimus ir per tą laiką galėjome išlyginti rezultatą į 3:3. Progas iššvaistėme, o jie vieną įvartį pridėjo.

Pelnytai pralaimėjome, nes nesugebėjome prisitaikyti prie aikštės, nuleisti kamuolio ant žemės, o kadangi jie iš principo fiziškai stipresni ir labiau norėjo grumtis, tai jiems buvo parankiau ir lengviau. Net trys įvarčiai pasiekti situacijose, kurie labiau norėjo ir kiečiau sužaidę įmušė įvarčius. Dublerio Nr. 12 aikštės viduryje visiškai nesugebėjome uždengti. Tai tokios čia ir mintys. Manau pralaimėjimui daug įtakos turėjo mūsų LFF, SFL burtai, bei draugiškos rungtynės, nes tik vienas rungtynes galima sakyti žaidėme su savo lygio komanda, o visos kitos vertė mus daug bėgioti ir žaisti kontratakuojanti futbolą, o prieš Lentvarį jau reikėjo ramybės, kurios visiškai nebuvo. Gaila, revanšo nebus, bet kitoje aikštėje, bet kokį kitą sekmadienį, viskas būtų kitaip. Bet žiūrime į priekį ir laukiame kitų iššūkių, ne dėl rezultatų juk žaidžiame, bet malonumo tikrai nebuvo“, – karčių žodžių Lentvario ekipos atžvilgiu paliejo J. Baužys.

Dar prieš mačą Lentvaryje Reaktyvas sekmadienį susikovė su vienais favoritų ir dabartiniais lentelės lyderiais Gariūnais. Kovą pavyko pavyko, tačiau taškų iškovoti – ne. Buvo pralaimėta 1:3.

„Įdomios rungtynės įvairiomis temomis ir aspektais. Varžovai sunkiai rinkosi, bet parodė, kad kamuolio stumdymo ir ilgų perdavimų kokybės niekur nepadėjo. Jie pelnytai nugalėjo, nors mes pirmi įmušėme ir dar turėjome ne vieną progą pasižymėti, tačiau vartininkas buvo daugiau nei solidus. Puolime jie daug vargo neturėjo, nes atlikdavo tikslius 40-50 metrų perdavimus mūsų krašto gynėjams už kapišonų, po vieno tokio perdavimo nuo krašto linijos meistro Radavičiaus, krito išlyginamasis įvartis, kaip sakant kamuolys pataikė į puolėjo galvą. Nuo to ir kentėjome visas rungtynes. Jie dar turėjo keletą progų įvarčiams pasižymėti, bet legendiniai žaidėjai atleisdavo mūsų klaidas, kai leisdavome kamuoliui kristi prieš gynėjus ar puolėjams atšokinėti. Įdomu, tik tai, kad leido ir mums futbolą pažaisti, nors tikėjomės, kad visas rungtynes žaisime be kamuolio. Iš kitos pusės rungtynės nesusiklostė, nes per draugiškas gavome 1:0, nors žaidėme prasčiau. Taigi išvada, jokio progreso. Gaila nebus revanšo“, – sakė Reaktyvo vadovas.

Reaktyvas lieka viena iš kelių komandų, vis dar ieškančių pirmųjų taškų.

NEBLOGAS PILK STARTAS. Ganėtinai pozityviai čempionatą pradėjo ir PILK komanda, per trejas rungtynes iškovojusi jau dvi pergales, o pralaimėjusi tik tiems patiems Gariūnams (1:3). Dvikovoje prieš tai 5:2 buvo nugalėti Ave.Ko2 futbolininkai.

Apie abejas rungtynes pasakoja ekipos vadovas Vygantas Šepetis.

„Komanda į abejas rungtynes susirinko idealia sudėtimi, t.y buvo tie, apie kuriuos sukasi visos žaidimo gijos, be to buvo gan rimtas atsarginis suolas... taigi, keitimai ne silpnino o stiprino sudėtį. Galime tuo pasidžiaugti ir kaip vadovas tikiuosi kad tokį pat susirinkimą išlaikysime (na bent labai panašų) viso sezono metu ir neteks birželio mėnesį žaisti be keitimų, su amžiaus vidurkiu per 40 ...Bet, kaip sakoma, geriau taip, negu apskritai žaisti mažumoje.

Žaidėme prieš Ave Ko2 draugiškas priešsezonines rungtynes, kurias laimėjome. Be to žaidėme labai eksperimentine sudėtimi, tai be jokios abejonės šiose rungtynėse tikėjomės taip pat teigiamo rezultato. Tas netruko pasirodyti kai Simas jau antrą minutę paleido bombą iš kokių 22 metų vartininkui tiesiai už kalnieriaus. Verta paminėti, kad čia ir vėjo gūsis galėjo įnešti korektūros... Dej,a gera pradžia dar nieko nereiškia, varžovai perėmė iniciatyvą, išlygino žaidimą ir pradėjo kurtis progas... visa laimė, kad mūsų vartininkas rodė stebuklus... Deja, siaura aikštė (žaidėme Kalveliuose, nors buvome nominalūs šeimininkai) leido varžovams tiesiogine to žodžio prasme įmesti kamuolį į vartus iš užribio. Aišku, brūkštelėjo prieš tai varžovo galvą. Taigi 1-1. Bet Simas artėjant kėlinio pabaigai grąžino Pilkams persvarą. Ir antrajame kėlinyje mūsų komanda nemažino apsukų, taigi dar trys įvarčiai į varžovų vartus buvo gan dėsningi. Trys taškai mūsų taupyklėje ir paneigtos visos prognozės, kuri komanda šiai dienai pajėgesnė...

Kitose rungtynėse turbūt koją kišo tas ažiotažas apie Gariūnų sudėtį ir jiems iš anksto užkabintus aukso medalius. Rungtynes pradėjome labai atsargiai iš karto pasirinkdami žaidimą antru numeriu ir netgi sakyčiau visa koncentracija į gynybą. Pirmos minutės tarsi tą ir patvirtino – Gariūnai kontroliavo kamuolį bandydami žaisti savo tiki-taką, t.y. jų žaidėjų meistriškumas leido labai gerai judėti kamuoliui tarsi laukiant mūsų klaidos. Bet, kaip parodė tolimesni įvykiai (bet ne rezultatas), mūsų greiti žaidėjai labai puikiai gaudė progas kontratakoms. Per pirmas 40 min turėjome kokias 3-4 šimtaprocentines progas mušti įvartį. Deja meistriškumas ir nusisukusi sėkmė neleido to padaryti. Buvome pamokyti įvarčiu į rūbinę. Labai skaudus dūris. Antrasis kėlinys prasidėjo fantastiška 7 perdavimų kombinacija nuo savos baudos aikštelės ir Irmanto įvarčiu. Deja, sėkmė buvo trumpalaikė, du įvarčiai prigesino mūsų viltis į teigiamą rezultatą. Kaip po trečiojo įvarčio išsireiškė vienas varžovų žaidėjų: „Vyrai, gerai kovojate, bet čia meistriškumas“. Tikrai turėjome ne vieną galimybę grįžti į rungtynes, bet deja sėkmė šįkart buvo ne mūsų pusėje. Taigi, rezultatas yra toks, koks yra. Nors atrodo kad buvome verti minimum bent taškelio. Manau, kad būsime labai kietas riešutas kiekvienai komandai“, – optimizmo nestokojo V. Šepetis.

VIESULAS2 TOLIAU SUKASI SĖKMINGAI. Ir toliau apsukų nemažina Viesulo dubleriai, iškovoję jau antrąją pergalę ir įsikūrę antroje lentelės pozicijoje.

Šį kartą Viesulo2 vyrukai permainingose ir rezultatyviose rungtynėse 5:3 nugalėjo pralaimėjimu sezone startavusius Olandų atstovus.

Apie rungtynes – išsamu viesuliečio Lino Jančiausko pasakojimas.

„Standartiškai rungtynėms renkamės gausiai. Po du žaidėjus į poziciją. Raimis su Tomu tiksliai sudėlioja kas kur. Ramiai pasidėliojam žaidimo planą. Rungtynes pradėjome atsargiai. Leidom varžovams kontroliuoti kamuolį, o patys stebėjome, kaip varžovai juda su kamuoliu, bėga, pasuojasi ir pan.

Žaidėme antru numeriu. Panašiai vyko pusė kelinio. Tačiau mūsų individualus meistriškumas pasirodė kiek geresnis. Po akrobatiško Kosto perdavimo ir dar akrobatiškesnio Dariaus Zapolskio lietimo - mušam pirmą įvartį. Netrukus Kostas muša galva. Matyt dėl to, kad koją skauda, kažkas pajuokavo, kad pradėjo žaisti labiau su „galva“. Olandai pakankamai kovinga komanda. Randa skylę mūsų centre. Paleidžia gražų smūgį iš kažkur 20 metrų tarp Jaros galvos ir viršutinės štangos. 2:1.

Toliau situacija kartojasi, spustelėjus varžovus įvartį muša Dangiras Valiušis. O varžovai atsako greita ataka, vėl surasdami laisvą erdvę mūsų centre, tikslus smūgis į kampą. Į pertrauką išeinam 3:2.

Antrą kėlinį bandom išnaudoti kraštus. Prasideda atviresnis futbolas. Olandai taip pat bando kraštais ir kelia kamuolį link baudos aikštelės. Vienas iš tokių perdavimų praskrieja pro visus ant tolimojo virpsto. Puolėjas suskumba pasiimti kamuolį. Buvau tvirtai įsitikinęs, kad kamuolį išmušiu, bet tas įsitikinimas virto tuo, kad išmušus korpusu kliudžiau ir puolėją. 11 metrų baudinys ir 3:3.  Neslėpsiu. Jautėm, kad galim ir esam truputį geresni, todėl įjungėm aukštesnę pavarą. Varžovų bandymai stabdyti Cypą (Vitalij Verbovič) centre pradėjo virsti geltonomis kortelėmis. Vis aštresni prasiveržimai kraštais. Vienas iš tokių po pingpongo virto įvarčiu. Dangiro antras įvartis.

Olandai tikrai kovinga komanda, bandė kabintis, atakuoti, be abejonės mums atsivėrė erdvės kontratakoms. Ir šiaip antrame kėlinyje neleidom centre taip žaisti su kamuoliu, kaip rungtynių pradžioje. Olandai stabdė baudomis, tempimais už marškinėlių, užtai prisirinko geltonų. Po vienos iš tokių baudų Aurimas skersuoja kamuolį į baudos aikštelę kur Kostas su „galva“ padeda tašką šiose rungtynėse. 5:3.

Trečia pergalė iš eilės šį sezoną ir teigiamas emocijų pliūpsnis savaitei į priekį. Varžovams ačiū už korektišką žaidimą ir duotą kovą.

Sekantis varžovas – Pabradės Modulis. Varžovas mums gerai pažystamas, nes dauguma mūsų prisimena dvikovas iš A diviziono. Na, o istorija prasidės iš naujo sekmadienį. Iki greito!“.

SUNKI MEDŽIŲ B PERGALĖ. Be praradimų kol kas žygiuoja ir Medžiai2, šiame ture tik mačo pabaigoje 1:0 palaužę Presso vienuolikę. Čia nominaliems mačo svečiams pergalę atnešė dvikovos pabaigoje realizuotas 11 metrų baudinį.

Dar vienas išsamus dvikovos aprašymas – Presso atstovo spaudai Evaldo Gelumbausko lūpomis.

„Antradienį Pressas pirmą kartą išbandė savo naujos namų arenos – LFF stadiono veją. Dėl vejos kokybės klausimų nekilo, o štai dėl Presso pasirengimo išnaudoti šios reprezentacinės Lietuvos futbolo šventovės erdves ir privalumus klaustukų kilo – ir gan nemažai.

Kadangi rungtynės vyko neįprastai ankstyvu dienos metu, natūralu, kad laikrodžiams mušant ketvirtį po 18 valandos Presso komandos zonoje šurmuliavo vos 12 žaidikų. Tuo metu Medžių komandos dublerių stovykloje akys raibo nuo žalios spalvos. Susidarė įspūdis, kad varžovai į LFF stadioną atsivežė bent dvi sudėtis. Matomai tam įtakos turėjo ir kažkokia šventinė potekstė, nes po pirmo kėlinio visas Medžių kolektyvas su pulku gerbėjų aikštės viduryje atliko sveikinimo ritualus. Bet bent jau aikštėje kiekybinės atsarginių varžovų žaidėjų persvaros nesijautė.

Pirmą kėlinį Pressas žaidė prieš gan įkyrų ir piktybiškai nusiteikusį vėją, o Medžių dubleriai nuo pirmų minučių pamėgino uždaryti presininkus jų aikštės pusėje. Iš principo savo tikslą jie pasiekė, nes didesnę kėlinio dalį kamuolys ir praleido Presso aikštės dalyje. Tačiau išspausti apčiuopiamos naudos iš teritorinės persvaros Presso priešininkams nepavyko. Buvo keli gaisriukai, bet Presso vartus sergėjęs universalusis komandos vadovas ir Kosmologijos specialistas Martynas Juocevičius, su savalaike gynėjų pagalba juos sėkmingai gesino. Kuomet į aikštę žengė vėluojantys Presso futbolininkai žaidimas kiek išsilygino ir antroje kėlinio dalyje jau ir presininkai kelis kartus grėsmingai atakavo Medžiai 2 komandos vartus. Bene geriausią progą pasižymėti turėjo Presso atakų dirigentas Marius Babravičius, bet po aštraus Justino Celencevičiaus perdavimo iš dešinio krašto prieš vartus vienas buvęs Marius apmaudžiai nepataikė į kamuolį.

Antroje rungtynių dalyje pavėjui jau žaidė Pressas, o į kalną bėgo Medžiai 2. Nors presininkai labai ambicingai planavo pagaliau pasinaudoti aikštės erdvėmis ir savo greitakojais vingeriais bei atakantėmis, tačiau iš to didelio noro ir planų gavosi šnipštas. Kamuolys dažniausiai skriedavo per stipriai ir per toli, Presso atakuojantį personalą gan sėkmingai stabdė ir varžovų gynėjai. Savo ruožtu, kitoje aikštės pusėje Presso gynėjai taip pat nesnaudė. Vis dėlto, rungtynėms artėjant prie pabaigos Medžiai 2 žaidėjai vis dažniau ir pavojingiau išeidavo į kontratakas, naudojosi aikštės viduryje atsivėrusiomis erdvėmis ir kelis kartus pavojingai grasino Presso vartams. Vienu atveju šeimininkus gelbėjo virpstas, kitu – krūtine galingą varžovo smūgį sugėręs gynėjas. Įvartis nenumaldomai brendo, tik nebuvo aišku, į kuriuos vartus, kaip ir kada. Deja, krito į Presso vartus. Baudos aikštelėje Presso gynėjas sužaidė ranka, arbitras faktą užfiksavo, parodė į tašką, o svečių ekipos atstovas tiksliu smūgiu išvedė savo komandą į priekį.

Per likusias minutes presininkai mėgino kilti į totalines atakas, būta kelių pusprogių, kelių apsistumdymų, apsižodžiavimų, bet tikslių smūgių – nebūta. Paskutinis arbitro švilpukas užfiksavo pirmą Presso pralaimėjimą sezone. Komandos vadovas M.Juocevičius konstatavo, kad nors varžovai demonstravo neblogą žaidimą, Pressas iš esmės atlaikė visus jų iššūkius, sugėrė visus smūgius ir kai reikėjo – atsakė savais. „Lygi rungtynių baigtis nebūtų nieko nustebinusi, bet futbole kiekviena klaida turi savo kainą, ir šį kartą ją turėjo sumokėti Pressas“, - giliamintiškai pastebėjo puikiai vartuose atstovėjęs Martynas“.

„Vėl gerai susirinkome, tad nuo pat pradžios spaudėme, bet progų atakų užbaigimui susikurti nepavyko. Antro kėlinio pabaigoje Press‘as žaidžia ranka baudos aikštelėje ir Antonas, gimtadienio proga, realizuoją vienuolikos metrų baudinį.

Sunkios rungtynės, bet galutinis rezutatas, žinoma, kad mus tenkina. Sekmės Pressui ir važiuojam toliau – penktadienį pirmos rungtynės namų stadione su Arpu“, – trumpai pergalę reziumavo Medžių2 atstovas Tauras Navašinskas.

BE TAŠKŲ LIEKANTIS IMPERIALAS. Apmaudžiai šansą iškovoti pirmąjį tašką paleido Imperialas, išvykoje 1:2 neprilygęs Top Kickers-Koloro ekipai.

TK jau pačioje mačo pradžioje galėjo išsiveržti į priekį, tačiau 11m. baudinio nerealizavo Emilis Tankūnas.

Nepaisant to, antrame kėlinyje jis pelnė du įvarčius, vienu atsakė Imperialo saugas Miroslavas Sinickis, o pabaigoje tašką išplėšti raudoniesiems galėjo Nerijus Abaravičius, tačiau jis netiksliai mušė nuo 11m. žymos.

Trumpa mačo video santrauka ir fotoreportažas – jūsų dėmesiui žemiau:

PIRMA NEMENČINĖS PERGALĖ. Taškų skonį pajautė ir Nemenčinės dublerių ekipa, namuose 4:1 sugebėjusi nugalėti Arpą.

Svečiai vienu metu buvo išlyginę rezultatą, tačiau antrojo kėlinio metu greitai gavo dar tris smūgius be atsako ir atsitiesti nebesugebėjo.

Dviem tiksliais smūgiais laimėtojų gretose pasižymėjo Valdas Kondratovič.