C divizionas: Sėkmingiausiai turas susiklostė Pietų IV Visos

Kaip ir buvo planuota, savaitgalį, o tiksliau – būtent sekmadienį SFL C divizione buvo sužaistos ne penkerios, o ketverios rungtynės. Diviziono lyderio Granito-3 ir Presso mačas nukeltas į vėlų rudenį.

Kadangi realiai divizione kovojama dėl antrosios vietos (nesitikint, kad kas nors gali pajudinti iš pirmos vietos Granitą), šis mačas gal ir nebuvo toks svarbus.

O toje kovoje dėl sidabro turas šauniausiai susiklostė komandai, antrąją vietą užimančiai šiuo metu – Pietų IV. Laimėję Rūdiškėse, Žalgirio fanai atitolo nuo persekiotojų, nes nė vienas artimiausių varžovų pergalės nepasiekė.

Euforija – Skaidiškės 2:2

Skaidiškės, iki šiol laimėjusios visus tris antrojo rato mačus, ketvirtąjį jo turą pasėdo.

Jų susitikimas su Euforija baigėsi lygiomis 2:2, nors laimėti galėjo ir vieni ir kiti. Pvz., jeigu Euforija būtų realizavusi baudinį ar per vieną Skaidiškių ataką jos nebūtų išgelbėjęs skersinis.

Apie šias rungtynes pasakoja Skaidiškių komandos vadovas Marius Bukauskas: „Euforija, palyginus su tuo, kaip ji atrodydavo prieš du-tris metus, labai sustiprėjusi. Anksčiau, prieš rungtynes su jais, jau iš karto įsirašydavai 3 taškus. Dabar, manau, - atvirkštinis variantas ir Euforija atėjo į rungtynes jau įsirašiusi tris taškus. Bet prieš ją buvo Skaidiskės, kurios niekada nepasiduoda ir visada kovoja iki galo (aišku, jei rezultatas po pirmo kėlinio nebūna 0:4...).

Silpniausia jų vieta – gynėjai. Technikos gal ir turi, bet greičio... Euforija du kartus pirmavo, bet mes vis atsitiesdavome. Pirmas kėlinys, o ypač jo pradžia priklausė Euforijai, bet po to mes apsipratom ir davėme kovą. Antras kelinis, jei neskaitytume pirmų 10-ies minučių, buvo mūsų pusėj, ir turėjom tikrai ne vieną gerą progą išsiveržti. O jei ne mano kvadratinė galva, kuri labai retai klysta ir kamuolys būtų patekęs į vartus, o ne į skersinį, tai būtume išsivežę labai saldžią pergalę...

O toliau laukia C grupės čempionai ir mums gali pasisekti tik tuo atveju, jei jie nesusirinks ir neatvažiuos...

Svarbu, kad nepagerintų savo šių metų rezultatyvumo rekordo...“

Prognozuodamas rungtynių baigtį labiau pasitikėjau Euforija, kuriai spėjau pergalę 2:1. Toks rezultatas antrą kėlinį išsilaikė vos 8 minutes, o vėliau savo žodį tarė Skaidiškės.

Vėtra – Pietų IV 1:5

Mačas Rūdiškėse prasidėjo staigiu šeimininkų įvarčiu. Neaišku, ar tai galima vadinti šaltu dušu Pietų IV, bet jei ir galima, tai atsitokėjo Pietų IV labai greitai ir sužaidus 2 rungtynių minutes rezultatas jau buvo 1:1.

Pirmą kėlinį svečiai sugebėjo perlaužti susitikimo rezultatą savo naudai, o antrą pajėgumų skirtumas vis ryškėjo ir rezultatas vis augo.

Su prognoze nepataikiau. Spėjau, kad Vėtra sugebės pagaliau iškovoti tašką ir mačas baigsis lygiosiomis 1:1.

Reaktyvas – Pilk 3:3

Pilk prieš savaitę sutriuškinę antrą turnyro lentelės komandą - Pietų IV, nesugebėjo įveikti priešpaskutinės ekipos – Reaktyvo.

Nors prognozėje įrašiau Pilkų pergalę 2:1, per rungtynes nebuvo nieko panašaus, Pilkams jau nuo 7 rungtynių minutės reikėjo varžovus vytis, o rezultatas vėl lygus tapo, likus žaisti 15 minučių.

 „Nieko jau nepadarysi, bet panašu, kad Pilkams oras ir laikas turi lemiamą įtaką... – aiškino kluptelėjimą Pilk komandos vadovas Vygantas Šepetis. – Panašu, kad šašlykų sezonas dar nesibaigė, tai rinkomės ypatingai vangiai. Visa laimė kad turime super senjorus, kuriems nėra nepatogaus laiko ar oro...

Varžovas tikrai nedemonstravo nieko ypatingo, tiesiog mums trūko bent poros aštresnių žaidėjų kraštuose ir, manau, būtume šventę pergalę. Netgi prie tokių sąlygų turėjome visus šansus išsivežti tris taškus. Koją kišo ir keletas abejotinų teisėjų sprendimų (ypač antrasis 11 m. baudinys į Pilk vartus). Tai šiek tiek išmušė iš vėžių bet nesužlugdė, taigi tiek pralaimint 0:2, tiek nusileidžiant 1:3, pavyko grįžti į žaidimą ir pasiimti bent vieną labai svarbų tašką. Taigi, dar kartą sau ir varžovams įrodėme, kad turime pakankamai parako kautis ir demonstruoti meilę ne tik merginoms bet ir futbolui...“

Futboliukas – Olandai 3:1

„Dabar Olandai kovoja dėl sidabro. Galbūt galėtų tai daryti ir Futboliukas, bet jis šiek tiek apkiauto savo užimamoje 8-ojoje vietoje.

Manau, pats laikas jam kilti. Spėsiu Futboliuko pergalę 1:0”, - rašiau šių rungtynių prognozėje.

Nežinau, ar ta kritika turėjo įtakos Futboliuko žaidimui, bet jis ėmė ir pasinaudojo mano raginimu pradėti kilti. Laimėjo ne 1:0, o daugiau. Ir keistai nesunkiai.

Apie tai Futboliuko atstovas spaudai Lešekas Jankovskis: „Jau eilinį kartą Futboliukas susirinko pavyzdingai, turėjome 19 žmonių, todėl galvojome tik apie pergalę. 

Nuo pat pradžių kontroliavome padėtį bei kėlėme pavojų prie varžovų vartų. Varžovai stengėsi apsiginti bei žaisti kontratakomis.

Bet tą vakarą Futboliukas akivaizdžiai buvo geresnėj formoj. Turėjome daug progų pasižymėti, o varžovai beveik nesukūrė nieko pavojingo prie mūsų vartų. Pirmas įvartis krito 23 minutę, prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą padvigubinome rezultatą, o 73 min. pridėjome dar vieną. Visus įvarčius pelnė komandos kapitonas Darius Svilainis. 

Mūsų nuomonė, tai buvo pelnyta pergalė ir tikimės, jog Futboliukas grįžo į pergalių kelią.“

Anonsas

Visos antrojo rato penktojo turo C diviziono rungtynės bus žaidžiamos sekmadienį.

Pietų IV – Futboliukas

16.00 Fanų

Futboliukas žaliai baltiems – neparankus varžovas. Dažniausiai Pietų IV būna priversta pripažinti jo pranašumą. Nebuvo kitaip ir šio sezono pirmą ratą. Tada Futboliukas ne tik sustabdė, atrodžiusią įsibėgėjusia Pietų IV, bet ir ją sutriuškino 3:0.

Per pastarasias rungtynes su Olandais Futboliukas atrodė jau prabudęs nuo kažkokio vasaros įmigio ir sutvarkė rimtą varžovą gana paprastai.

Spėju, kad jis laimės ir šįkart. Vėl 3:1.

Reaktyvas – Pressas

16.00 Dilgynė

Pirmą ratą šiuodvi komandos sužaidė lygiąsias 1:1.

Ilgai čia nepilstysiu iš tuščio į kiaurą, bandysiu išprognozuoti Reaktyvo pergalę 2:1.

Pilk – Vėtra

16.30 Senvagės

Vienintelę savo pergalę šiemet Vėtros futbolininkai iškovojo prieš Pilk. 2:0.

Tačiau jei Vėtra sugebėtų tai pakartoti Vilniuje, aš labai nustebčiau. Manau, kad Pilkai nugalės svečius be didesnio vargo 4:0.

Skaidiškės – Granitas-3

17.00 Rudaminos Žolės Riedulio

Pirmo rato komandų rungtynėse Sklaidiškės sutriuškino Granitą-3 net 8:1.

Tai buvo didžiausia Naujosios Vilnios komandos pirmojo rato pergalė.

Bet antrą ratą Granito kasdienybe tapo rezultatai 11:0 ar 7:0.

Neabejoju kad Granitas-3 laimės Rudaminoje. 4:0.

Olandai – Euforija

18.00 LEU

Pirmą ratą Olandai turėjo nemažai vargo su Euforija. Įveikė ją 1:0.

Antrą ratą Olandų žaidimas šiek tiek pasėdo.

Vis tik manau, kad jie nugalės varžovus ir turnyro lentelės kaimynus rezultatu 3:1.