Antroji Tarptautinė futbolo konferencija! Visos

2019-ais metais vykusi Pirmoji futbolo konferencija sulaukė didelio susidomėjimo, todėl nuspręsta ir toliau šviesti Lietuvos futbolo visuomenę bei kelti Lietuvos futbolą į aukštesnį lygį. Nepaisant Covid-19 keliamų iššūkių, organizuojamas "gyvas" renginys – Antroji futbolo konferencija.

Antroji tokia konferencija Lietuvoje, kurioje savo pranešimus skaitys aukščiausio lygio specialistai iš Lietuvos ir užsienio šalių. Pranešėjų temos adaptuotos į didžiausias Lietuvos futbolo problemas, siekiant atrasti ir pritaikyti sprendimų būdus ateityje. Be lietuvių savo žiniomis dalinsis Škotijos, Italijos, Kroatijos ir kitų šalių specialistai.

Renginio metu turėsite galimybę patirtį perimti iš patyrusių savo srities profesionalų, kurie kalbės apie jaunimo integraciją į suaugusiųjų futbolą, naujausias technologijas, taktinės periodizacijos integracija lyginant su tradiciniais treniravimo metodais ir kitas įdomias temas.

Futbolas - pati kompleksiškiausia sporto šaka, o žmonės dirbantys futbole privalo neatsilikti nuo naujausių pasaulinių tendencijų, kurios juda į priekį milžinišku greičiu.

Jeigu jūs esate Lietuvos futbolo dalimi – privalote dalyvauti Antrojoje Futbolo konferencijoje!

Bilietus ir daugiau informacijos apie renginį, jo vietą ir pranešėjus galite rasti čia: https://tickets.paysera.com/lt/event/second-football-conference