A divizionas: Prizininkai paaiškėjo su paskutiniu teisėjo švilpuku Visos

Štai ir viskas. Baigėsi ir paskutinis Sekmadienio Futbolo Lygos A diviziono pirmenybių turas, ir tos dvejos rungtynės, kurios buvo sužaistos po jo. Ir pagaliau išaiškėjo visos A diviziono pozicijos. Būtent su pačiu paskutiniuoju turnyro maču.

A diviziono nugalėtoja (Elektrėnų Versmė) ir paskutinę vietą užėmusi komanda (Imperialas) buvo aiškios iš anksčiau. Bet rašant priešpaskutinę apžvalgą daugiau nė viena vieta aiški nebuvo.

Netgi prizinės – antroji ir trečioji. Bent trys komandos pretendavo į jas iki pat galo. O tas galas nulėmė, kad sidabras atiteko Kaišiadorių Baltams, o bronza – AFK. O puikius šansus į trejetuką įšokti turėjusios Širvintos liko su mediniu medaliu.

Liko su mediniu labai apmaudžiai. Nes laimėk širvintiškiai vienerias iš dviejų paskutinių rungtynių ir gali švilpauti atsipalaidavęs. Deja, Širvintų mačai su į aukštas vietas nepretendavusiomis Krušos ir Salininkų komandomis baigėsi lygiosiomis. Ir jos, surinkusios vienodai taškų su AFK, užėmė žemesnę vietą dėl blogesnių tarpusavio rezultatų.

Krušai, beje, iš tų lygiųjų naudos irgi, kaip veganui iš mėsingo kebabo. Ją aplenkė Olimpija. Na taškais neaplenkė, bet aplenkė vietomis. Ir Kruša liko dešimta. O tai reiškia, kad kitais metais jai veikiausiai reikės trauktis į B divizioną. Bent jau pagal įstatus taip turėtų būti.

Kartu su Kruša ten trauksis 11 vietą užėmusi Visinčia ir 12-as Imperialas.

Imperialas, beje, per paskutinį mačą pasiekė šių metų A diviziono antirekordą, tolimojoje Jonavoje nusileidęs Baltams net 0:13.

Šešis įvarčius per tas rungtynes įmušęs Aivaras Klinkevičius aplenkė Versmės puolėją Julių Dranginį ir tapo rezultatyviausiu diviziono snaiperiu.

O dabar – keli žodžiai apie aštuonis paskutinius A diviziono 2017 mačus.

Advoco – Viesulas 9:2

Progonozė: “Prognozuoju, kad ir šįkart Advoco laimės. Tiesa mačas bus kur kas atkaklesnis ir baigsis 3:2”.

Na taip... Nelabai atkaklesnis mačas gavosi...

Artūras Krasnoložskis (Advoco): „Rungtynės tiek mums, tiek Viesului nieko nelėmė, tad greičiau vyko pasižaidimas su daug gražių ir puikių įvarčių. Nežinau kodėl, bet varžovai, mano manymu, buvo nesusirinkę, o mūsiškiai buvo beveik visi, nes po rungtynių turėjome važiuoti pirtį ir taip paminėti sezono uždarymą, Sezono, kuriame vėl nieko nelaimėjome.”

Imperialas – AFK 1:8

Prognozė: „Manau, kad šįkart AFK pasieks įtikinamą revanšą – 5:0”.

AFK pasiekė dar kur kas įtikinamesnį revanšą už pralaimėjimą 2:3 pirmą ratą.

Tiesa, pirmas rungtynių kėlinys vyko gana atkakliai, AFK jį laimėjo tik 2:1. Bet po to alternatyviniai įsižaidė. Ypač Aurimas Tamaliūnas, per šias rungtynes pelnęs 4 įvarčius.

Versmė – Visinčia 12:4

Prognozė: „Prognozuoju Versmės pergalę 3:1.”

Kaip ir vėl atspėjau laimėtoją, bet vėl laimėtojas laimėjo pernelyg lengvai ir daug.

Erikas Grigaitis įmušė net penkis įvarčius, Julius Dranginis ir Mindaugas Broga – po tris.

Baltai – Nemenčinė 0:4

Prognozė: „Manau, kad Baltai įveiks varžovus 4:1”.

O ne. Žiežmarių purvo stadione iššovė Nemenčinė. Ir galingai iššovė, padėjusi pretendentus į prizus į vietą keturiais sausais įvarčiais.

Baltų interneto svetainė: „Abi komandos kovojo dėl pergalės ir trijų svarbių taškų. Tiesa, tikslai buvo skirtingi - kaišiadoriškiams pergalė būtų leidusi įsitaisyti antroje turnyrinės lentelės vietoje, o svečiai tiesiog galėtų jaustis saugiai, kad kitos komandos jų neaplenks ir neteks iškristi iš lygos...

Prie šių intrigų savo vaidmenį suvaidino ir pati futbolo aikštė, kuri jau po keliolikos minučių virto didžiuliu purvynu. Kur kas geriau joje su užduotimis tvarkytis sekėsi "Nemenčinės" žaidėjams. Netikėtai dideliu skirtumu 4:0 pergalę išsivežė svečiai.

Rungtynės nevyko "į vienus vartus", kaip kad būtų galima pagalvoti vien pasižiūrėjus į rezultatą. Tačiau varžovai buvo tikslesni, kovingesni. Kartais mūsiškiams tiesiog pritrūkdavo sėkmės.”

Vladimiras Pivovaras (Nemenčinė): „.. Iš pradžių neprasileidom, po to neįmušė

m 10... Sąlygos, patys matot, kokios buvo... Aišku, buvo prieš tai pasiūlymas vykti į Jonavą. Kitais metais, tikiuosi, sulauksiu pasiūlymo žaisti Gargžduose. O nuo ten jau ir iki Palangos netoli...

Pabaigėm sezoną gražia pergale. Nuotraukose matosi, kokia graži...“

Ir ką čia bepridursi...

Kruša – Širvintos 1:1

Prognozė: „Ir nors dabar širvintiškių sudėtyje negalės rungtyniauti Tomas Janovskis ir Jokūbas Pimpis, Širvintos įveiks varžovus 3:0.”

Remigijus Mielinis (Kruša): „Mūsų paskutinėse rungtynėse su Širvinta sprendėsi klausimas: ar mes krentame kitais metais į žemesnę lygą ar liekame A divizione? Priešininkai sprendė kitą klausimą: ar jie užsitikrina A diviziono medalius ir kilimą į III lygą? Abi komandas tenkino tik pergalė, todėl aikštėje virė bekompromisė kova, itin atidžiai saugant savo vartų prieigas. Apylygis žaidimas - buvo tokia nuojauta, kad tai bus vieno įvarčio rungtynės, kas įmuš, tas ir laimės. Mūsų džiaugsmui puolėjas G.Petryla antrajame kėlinyje vieną kartą pabėgo nuo gynėjų ir nuginklavo priešininkų vartininką. Atrodė, kad pavyks išlaikyti teigiamą rezultatą. Deja, rungtynių pabaigoje Širvintos futbolininkai pasinaudojo gynėjų nesusikalbėjimu ir smūgiu galva išlygino rezultatą. Šios lygiosios lėmė, kad galutinėje rikiuotėje atsidūrėme treti nuo galo ir ruošiamės B divizionui.”

Olimpija – Salininkai 1:0

Prognozė: „Dabar tikiuosi kur kas atkaklesnių rungtynių ir lygiųjų 2:2.”

Taip, rungtynės buvo kur kas atkaklesnės, nei tos pirmojo rato, per kurias Salininkai varžovus sutriuškino 5:0.

Pranas Janušaukas (Salininkai): „Rungtynėse su Olimpija , neturėjome keitimų. Rungtynių pabaigoje tai atsiliepė. Šį kartą priešininkai buvo stipresni, gerai, kad jie liko divizione. O ir labai sunkiai atsigauname po SFL taurės pusfinalyje rezultatu 2:9 praloštų rungtynių Aktui. Ir dar ligų prisigaudėme.”

Donatas Dromantas (Olimpija): “Paskutinės rungtynėse pasitaikė lietus ir žvarbus vėjas. Pirmasis kėlinys buvo apylygus, su keliomis pusprogėmis. Antrajame kėlinyje dominavo Olimpija, aibė neišnaudotų progų, patikrintos vartų konstrukcijos, tačiau rezultatą lėme N. Juščenko realizuotas baudos smūgis.”

Širvintos – Salininkai 0:0

Prognozė: „Prognozuočiau sunkią širvintiškių pergalę 1:0.”

Aha. Norėtų Širvintos tos pergalės...

Pranas Janušauskas (Salininkai): „Iškovotas taškas, baigiame 7-oje lentelės vietoje. O tuo mūsų tašku labiausiai džiaugėsi AFK, kurie tapo prizininkais ir kitais metais žais trečiojoje lygoje . Su kuo juos nuoširdžiai sveikiname ir sakome ačiū už gerą motyvaciją Salininkams šiose rungtynėse. Kieti Širvintos vyrai , Salininkų - irgi ne angeliukai, švelniai tariant, kovą aikštelėje užsuko nevaikišką. O puikiosioms trims merginoms, paskirtoms teisėjauti šioms rungtynėms, pirmą kartą teko su tuo susidurti. Bet smagu -  leido aiškintis vyriškai, bet švilpė vienodai  abiem komandoms, todėl tikrai negalime skųstis, jei esame silpnoji lytis ir nepastovime ant kojų. Rungtynėse progų netrūko prie abiejų vartų, tačiau jomis abi komandos nepasinaudojo.

 Sezonas baigtas, reikia visiem atsipūsti. Ignui lūžio nėra. Lazdynuose sakė: plyšo peties raiščiai. Labai skurdžiai šį kartą rinkomės į rungtynes: kas traumuoti, kas serga, kas futsalo aukščiausioje lygoje jau žaidžia, todėl sezonas baigėsi pačiu laiku. Visiems - gerų atostogų , o kitais metais privalome pasistengti labiau ir sezoną užbaigti trejete.”

Baltai – Imperialas 13:0

Prognozė: „Spėsiu, kad Baltai vėl laimės. Šį kartą 4:0.”

Baltai tuos keturis mano prognozuotus įvarčius įmušė sužaidus vos 19 minučių. Na ir ą darysi, nelaikys gi tokio rezultato, kad aš jį atspėčiau, visą likusį rungtynių laiką…

Šeši įvarčiai – Aivaro Klinkevičiaus, trys – Mindaugo Žigučio.

Baltų interneto svetainė: „Paskutines rungtynes "Kaišiadorys-Baltai" žaidė Jonavos dirbtinės dangos futbolo aikštėje. Namų susitikimą teko iškelti, nes stadionas Žiežmariuose dėl gausaus lietaus ir anksčiau vykusių varžybų kuriam laikui virto purvynu.

Taigi, šeimininkavome Jonavos stadione... O rungtynės buvo itin svarbios. Tik pergalė garantavo mūsiškiams prizinę vietą.

Susitikimą su Vilniaus "Imperialu" kaišiadoriškiai pradėjo galingai. Jau pirmąją minutę greitasis Aivaras Klinkevičius paliko varžovus už nugarų ir išvedė komandą į priekį. Prireikė vos dviejų minučių, ir Aivaras pasižymėjo antrąsyk - 2:0!

8 minutę taiklus buvo kitas "Kaišiadorių-Baltų" ekipos puolimo lyderis Gvidas Juška - 3:0. Mūsiškiai žaidė lengvai, užtikrintai, bet kartu ir atsakingai. Todėl "Imperialo" triuškinimas tęsėsi. 19 minutę varžovų baudos aikštelėje vikriai sužaidė ir įvarčiu pasižymėjo Ignas Špakauskas - 4:0. 25 minutę puikiu tolimu smūgiu vartininką nuginklavo Eligijus Lipskis - 6:0. 34 min. A.Klinkevičius pelnė trečiąjį savo įvartį ir tokiu būdu tapo rezultatyviausiu SFL Ergo A diviziono futbolininku - 7:0!

Po pertraukos "Imperialo" vartininko laukė dar vienas šaltas dušas - Gvidas Juška pastebėjo, kad vartų sargas toli "išėjęs" ir jau pirmuoju smūgiu iš aikštės vidurio įmušė įvartį - 8:0. 52 min. smūgiu galva įvartį pelnė Mindaugas Žigutis - 9:0.

54 min. ir 63 min. pasižymėjo A.Klinkevičius ir "Kaišiadorys-Baltai" pasiekė dviženklį įvarčių skaičių - 11:0.

66 min. savo šansą išnaudojo ir jaunasis Jokūbas Petkevičius - 12:0. Pergalingą kaišiadoriškių pasirodymą užbaigė A. Klinkevičius - šįkart įvartis krito, kai Aivaras ryžtingai ir apdairiai įlindo tarp varžovų vartininko ir gynėjo bei smūgiu galva pasiuntė kamuolį į tinklą - 13:0!

Reikėtų atkreipti dėmesį ir į gynėjų bei vartininko Egidijaus Žagaro žaidimą. Jie rungtyniavo patikimai, susikaupę ir savus vartus išsaugojo "sausus".

Apie sezoną

1. Versmė.

Elektrėnų futbolinininkai atkopė iš B diviziono. Bet iš karto, dar prieš prasidedant A diviziono turnyrui buvo laikomi jo favoritais. Taip pat ir apžvalgininko, kuris prieš sezoną spėjo elektrėniškiams pirmąją vietą.

Versmė 2017 pirmenybes sužaidė gana stabiliai ir pirmavo visą laiką, išskyrus nedidelę duobutę birželį, kai pralaimėjo du mačus iš eilės.

Kitais metais ekipa žada žaisti Kauno pirmenybėse.

Komandos vadovas Romas Ščiuka: “Sezonas buvo sėkmingas, iškovotas diviziono nugalėtojų titulas. Šio rezultato nuosekliai ir siekėme viso sezono metu. Galima sakyti - nuo pirmųjų turų patys kontroliavome savo sėkmę, nes puikiai rinkomės į rungtynes, komandoje buvo puiki atmosfera, ką ir rodo galutinis rezultatas. Jei ne keli paslydimai, viskas galėjo būti aišku ir daug anksčiau. Šiaip čempionatas buvo tikrai įdomesnis negu pernai, buvo daug įdomių ir atkaklių mačų, įdomių varžovų ir tikrai pajėgių ekipų, bet mes įrodėme, kad esame stipriausi šiemet. Prieš debiutuojant SFLe, buvo iškeltas tikslas buvo per 10 metų patekti į trečiąją lygą. Dėka puikaus kolektyvo ir kryptingo darbo tą pasiekėme per 4 metus. Norime padėkoti visoms komandoms už kovą aikštėje ir palinkėti visiems sėkmės kitais metais, nes tikriausiai SFLe jau nesusitiksime.”

2. Baltai

Kaišiadorių komanda pradėjo savo šių metų kelią, kaip Divenda, šių metų A divizione atsiradusi iškritimo iš trečiosios lygos būdu.

Baltais komanda tapo tik sezono viduryje, kai egzistavusi Kaišiadorių komanda Divenda ir vaikus pastaruoju metu auginęs sporto klubas Baltai.

Prieš sezoną apžvalgininkas komandai prognozavo vietą turnyro lentelės viduryje – septintąją.

Baltų interneto svetainė: “Pirmenybės buvo ilgos, sunkios, permainingos. Vyko daug pokyčių komandoje, teko namų stadioną iš Kaišiadorių perkelti į Žiežmarius, o galiausiai finišuoti Jonavoje. Tačiau su iššūkiais susidorota sėkmingai ir "Kaišiadorys-Baltai" iškovojo sidabro medalius!

Dėkojame rėmėjams, vadovams, treneriams, žaidėjams, gerbėjams! Visų pastangos ir indėlis padėjo pasiekti rezultatą. "Ačiū" sakome "Divendos" kolegoms, komandą kūrusiems, ja besirūpinusiems žmonėms. Džiaugiamės produktyviu bendradarbiavimu tarp Kaišiadorių ŠSPC ir Futbolo Centro "Baltai".

Linkime draugiškai, su sportiniu užsidegimu visiems kartu dirbti ir toliau! Kartu galime daug pasiekti.”

3. AFK

Ši komanda į A divizioną atkopė iš žemesniojo – B.

Daugelis didelę AFK potenciją minėjo jau prieš sezoną, bet apžvalgininkas savo prognozėje alternatyviesiems taip pat, kaip ir Divendai-Baltams paskyrė vietą turnyro lentelės viduryje. Šeštąją.

Pirmą ratą AFK rinko vieną pralaimėjimą po kito ir jį baigė priešpaskutinėje vietoje. Užtai antrą sezono pusę viskas ėjosi atvirkščiai: AFK jau rinkosi vieną pergalę po kitos ir įrodė, kad ir bilekaip blogai sužaidus pusę sezono, galima tapti prizininku.

AFK Facebook paskyra: „Kai vasarį pradėjome ruoštis sezonui, daugelis klausė, kokie AFK šių metų tikslai? Mes sakome, jog norime būti konkurencingas klubas ir kėlėme sau užduoti pakliūti į pirmąjį A diviziono penketuką. Pirmas ratas buvo siaubingas ir pasibaigus jam buvome priešpaskutinėj vietoj. Reikėjo kautis dėl išlikimo.

Mes susiėmėme, antram rate iš 11 rungtynių laimėjome 10 ir dabar esame ant bronzinės pakylos. Tai leidžia mums kilti aukštyn. III lyga, kreipiamės į tave, mes ateinam. Mes to nusipelnėme.

Ačiū varžovams už kovą iki paskutinių minučių.
Ačiū klubo fanams. Ačiū, kad palaikote.
Ačiū rėmėjams, už galimybę treniruotis kokybiškai ir retkarčiais pakelti alaus bokalus.

Ačiū treneriui Aurimui Tamaliūnui.
Ačiū MVP Tomui Mikalauskui.
Ačiū visiems žaidėjams, kurie skirtingai, bet noriai prisidėjote prie tokios sėkmės.

Visi kartu mes kuriame istoriją. Šiandien didi diena, nes įvykdėme penkmečio planą ir iškopėme ten, kur norėjome.

Bronza bronza bronza!!! Olė Olė Olė!!!”

4. Širvinta

2016-aisiais Širvintiškiai užėmė tą pačią medinio medalio vertą 4-ąją vietą.

Tąkart nuo trečiąją vietą užėmusių medžių jie atsiliko trimis taškais.

Nelabai malonus stabilumas. Juolab, kad apžvalgininkas Širvintomis tikėjo ir prognozavo joms antrą turnyro lentelės pakopą.

Geriausiai širvintiškiams ėjosi žaisti vasarą, kai jie laimėjo kone viską, o šiaip antrasis ratas jiems buvo sunkesnis negu pirmas.

Bet visko apogėjumi tapo dvi nesėkmingos lygiosios sezono pabaigoje, kurios ir nulėmė vietą prizininkų trejeto išorėje.

5. Advoco

Advoco, kaip ir Širvinta užėmė tą pačią vietą, kaip ir pernai.

Prieš sezoną prognozavau jiems vietą vienu laipteliu aukščiau. Gal ir galėjo Advoco pasistumdyti su tomis trimis komandomis, užėmusiomis 2-4 vietas, bet pavedė juos nestabilumas. Žalią spalvą mačuose su lyderiais jų statistikoje labai dažnai keitė raudona spalva susitikimuose su autsaideriais.

Komandos atstovas Artūras Krasnoložskis:  “Sezonas buvo banguotas, kartais sužaisdavome tikrai geras rungtynės, kartais buvo tiesiog tragedija, o buvo ir tokių mačų, kuriame tiesiog pritrūko sėkmės. Pridėt dabar bent 4 taškus iš tų rungtynių kuriose pralaimėjome dugno komandoms: Imperialui, Visinčiai, Olimpijai, Krušai ar Salininkam, pridėt 4 taškus ir jau būtume trejetuke. Bet yra kaip yra, dabar jau ne laikas skaičiuot kas būtų jei būtų, patys kalti esame. Šiaip noriu visiems komandos nariams padėkoti už daug gerų akimirkų, už pasibuvimą kartu, už pergales. Tikėkimės, kad ateityje bus geriau ir kitame sezone seksis geriau.”

6. Viesulas

Pernai Viesulas A divizione užėmė 10-ąją vietą.

Šiemet prieš sezoną apžvalgininkas Viesulą nurašė visiškai, jam skyręs paskutiniąją-dvyliktąją vietą.

O po to vyko tai, kas man užgniaužė žadą. Viesulo pergalių seriją ir konkurencija su Versme, kovojant dėl turnyro lentelės viršūnės.

Bet Viesulas sužaidė atvirkščiai nei AFK. Antra sezono pusė buvo jo nesėkmių metas.

Puikiai sužaidus pusę sezono ir baisiai – kitą pusę, Viesului ir atiteko pats viduriukas – šeštoji pozicija.

7. Salininkai

Labai nestabiliai sezone atrodžiusi komanda ir labai stabiliai, jei imtume du sezonus. Nes Salininkai užėmė tą pačią septintąją vietą, kaip ir 2016-aisiais,

Ir pasiekė šiek tiek daugiau nei aš jiems prognozavau (devintąją poziciją).

Salininkų vadovas Pranas Janušauskas: „Apie sezoną kalbant, žinoma, kad tikėjomės geresnio. Bet sezono pabaigoje išsekome, kadangi visą sezoną rėmėmės 15 -16 žaidėjų. Norėjosi , kad visi gautų pažaisti maksimaliai, o ir laimėti dar reikia rungtynes. Todėl kiekvienas, kuris žengė į aikštę, buvo labai svarbus komandai. Pritrūko stabilumo . Jei išlaikysime šią sudėtį, kitame sezone, mūsų žaidimo kreivė turi augti, kadangi komanda jauna , susižaidimas po truputį atsiranda, trūksta šiek tiek komandinio žaidimo , bet jis ateis.“

8. Nemenčinė

Ir Nemenčinė pakartojo savo pernykštį pasiekimą – ta pati aštuntoji vieta.

Kaip ir Salininkų atveju, užimta taip pat dviem vietomis aukščiau, negu prognozavo apžvalgininkas.

Ir labai panašus į Salininkų žaidimo stabilumas. Tiksliau – nestabilumas, kai komanda, sugebanti uždėti ir Versmei ir Baltams, pralaimi dažniau negu laimi.

9. Olimpija

Olimpija – komanda, atklydusi iš trečiosios lygos. Ir vos išvengusi dar vieno kryčio žemyn.

Antro rato pradžioje Olimpija patyrė netrumpą seriją nesėkmių, sezono pabaigoje vis dėl to pajėgė susiimti į rankas ir užimti vietą, leidžiančią išlikti divizione.

Tai yra bene labiausiai apžvalgininką nuvylusi komanda, kuriai prieš sezoną jis prognozavo poziciją stipriausiųjų trejete.

10. Kruša

O štai Krušai nutiko tai, ko išvengė Olimpija. Atėjusi iš aukštesniojo diviziono medikų komanda nėrė į žemesnįjį.

Prieš sezoną Krušos galimybes vertinau, kaip atitinkančias aštuntą turnyro lentelės pakopą.

Krušos prezidentas Remigijus Mielinis: „Vertinant visą sezoną, tai jis mums - visiškai nenusisekęs. Nors prieš sezoną registravome pakankamai žmonių, tačiau viso čempionato metu kamavo nesusirinkimo problemos, aibę rungtynių žaidėme be keitimų ar net mažumoje. Jau nekalbant apie tai, kad visų vedančių žaidėjų vienu metu aikštėje neteko matyti. Todėl daug lengvai išvaistytų taškų ir tokia vieta turnyrinėje lentelėje. Suprantama, kad čia mėgėjų futbolas ir negali tikėtis, kad visuomet visi žaidėjai rinksis į rungtynes. Tačiau matant tokius vaizdus darosi liūdna, nusvyra rankos kažką organizuojant.”

11. Visinčia

Pernai Šalčininkėlių komanda A diviziono turnyre buvo devinta.

Nežinau, kodėl aš ją taip gerai vertinau prieš šį sezoną, bet prognozavau Visinčiai penktąją vietą.

Tačiau iki tokių aukštumų Visinčia nė nebandė traukti, taškus ji rinko sunkiai ir retokai, o sezoną baigė keturių pralaimėjimų serija ir užėmė priešpaskutinę vietą visai pagal nuopelnus.

12. Imperialas

Iš B diviziono pakilęs Imperialas sužaidė visai ne taip, kaip kiti du kartu su juo tai padarę klubai. Versmė ir AFK iškovojo kelialapius į trečiąją lygą, o Imperialas keliaus atgal į B.

Vis dėl to Imperialui A divizionas buvo per sunkus išbandymas, kartą kitą per sezoną gal ir atrodė, kad komanda bandys kovoti dėl išlikimo, bet po vienos-kitos pergalės viskas grįždavo į savo vietas ir ekipai likdavo visiškos ir užtikrintos autsaiderės rolė.

Teisybės dėlei reikia pasakyti, kad iš šios komandos ir prieš sezoną niekas daug nesitikėjo. Dauguma apklaustųjų tą autsaiderio rolę Imperialui ir skyrė, o apžvalgininkas jo šansus vertino geriau nebent už Viesulo.