A divizionas: Nelengvas Nemenčinės bronzinis finišas Visos

Dviem savaitėmis vėliau nei kitos komandos savo sezoną baigė Sekmadienio Futbolo Lygos A diviziono Geležinio Vilko ir Nemenčinės futbolininkai.

Mat pasibaigus A diviziono pirmenybėms Nemenčinei liko dar dvi nesužaistos rungtynės. Vienas iš pretendentų į trečiąją vietą žaidė su dviem skirtingų turnyro lentelės polių komandomis: vieną savaitgalį – su A diviziono čempionais Advoco, kitą – su paskutinę vietą užėmusiu Geležiniu Vilku.

Varžovams šie du mačai neturėjo jokios įtakos, o štai Nemenčinei per juos reikėjo surinkti tris taškus, kad 2018-uosius baigtų prizininke – trečioje vietoje. Užbėgdamas už akių pasakysiu, kad nemenčiniečiai šį tikslą įgyvendino antruoju bandymu. Ir pakankamai nelengvai.

Nemenčinė – Advoco 2:3

„Dabar jau tikrai galime sakyti kad sezonas yra oficialiai uždarytas, komanda ruošiasi švęsti!“, - rašė čempionų „Advoco“ Facebook paskyra po rungtynių. Nemenčinei po tokio rezultato iki šventės dar buvo toli.

Čempionai sužaidė išties čempioniškai ir visai negalvojo atiduoti Nemenčinei tų taškų, kurių pastarajai labai reikėjo, o Advoco – nė kiek.

„Advoco, sakyčiau, gan neblogai susirinko ir su jais tikrai turėjome bėdų. Galėjo rezultatas būti ir didesnis, nors labiau taškų reikėjo mums, daugiau įvarčių primušti galėjo jie. Mes kažkodėl susirinkom tragiškai,“ – apie rungtynes kalbėjo Nemenčinės komandos vadovas Vladimiras Pivovaras.

Geležinis Vilkas – Nemenčinė 3:5

„Rungtynių priešistorė buvo ganėtinai sudėtinga. Iš pradžių šis mačas buvo numatytas Kariškių stadione, vėliau Fabijoniškėse. Vėliau Fabijoniškes iš jų atėmė, sutarėm žaisti pas mus“, - pasakojo V. Pivovaras.

Ir Geležinis Vilkas, kad ir susirinkęs nekaip, pabandė iššiept dantis – laimėjo pirmą kėlinį, o pirmauti buvo išsiveržęs tris kartus.

„Atkaklios kovoje pirmavę tris kartus, neišlaikėme persvaros, žaidę visas rungtynes vienu žaidėju mažiau, tik pačioje pabaigoje neatsilaikėme...“ – apie mačą rašo Geležinio Vilko Facebook paskyra.

„Išėjom į aikštę galvodami apie tris lengvus taškus, tai po to kol atsitiesėm, kol įmušėm, turėjom nemažai vargo. Bet vis dėl to laimėjom. Į paskutines rungtynes susirinkome jau tikrai normaliai, - kalbėjo V. Pivovaras. – Geležinio Vilko puolėjai geri ir greiti. Na ir buvo kosminis baudos smūgis. Nežinau: Lionelio Messi ar Cristiano Ronaldo stiliumi, bet nerealų į devinkę Vilkas paleido...“

Geležinio Vilko Facebook paskyra savo sezoną įvertino taip: „Kadangi 2018 m. turėjome rungtyniauti V lygoje, bet peršokome į IV, sezonas parodė, kad ši lyga buvo mums per kietas ir neįkandamas riešutas, tad kitais metais žaisime V lygoje.

Dėkojame komandos žaidėjams už gerą nuotaiką, paaukotus pinigus ir laiką, ir be abejo atiduotas visas jėgas 2018 metų sezone ginant komandos spalvas !!!

Be JŪSŲ nebūtu futbolo klubo pavadinimu Geležinis Vilkas !!!

AČIŪ JUMS !!!“

„Aišku, kad trečia vieta yra pasiekimas“, - atsakė V. Pivovaras į klausimą ar sveikinti komandą su bronzą.

Todėl dabar taip ir darau  – sveikinu šios ekipos futbolininkus su šiuo pasiekimu.

„Metų pradžioje apie tai tikrai negalvojome. Bet sezono eigoje pamatėme, kad galime žaisti, taikydami į trečią vietą. Taip, turėjome porą kvailų rungtynių su lygos autsaideriais per kuriuos įsigudrinom prarasti taškus, bet faktiškai vienaip ar kitaip tikslą pasiekėm. Nors galėjom ir geriau“, - sezoną trumpai apibendrino Nemenčinės vadovas.